Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ahojky baby!! Tak uz som tu po dlhsej prestavocke..ale sledovala som, o com pisete, len som sa par dni nezapajala. U nas bol valentik mimoriadne akcny- v porovnani s ostatnými rokmi..Normálne som dostala krasnu kytičku z oranžových tulipánov, bombastické višne v čokoláde a pozvanie na večeru do fajnovej reštiky..Dobre som sa napapala veru!
    Dnes mám akože narodky..muma- som ťa zase raz predbehla hehe o dva dni!!! 😃 Zajtra cestujeme do Ziliny trosku zamakat na dome- je co robit! Takže dnes rýchlo od rána varím malej papkaníčko, aby som mala poobede pokoj a mohla pobaliť, trošku upratať a na večer buchnúť s polovičkou to šampanské s jahodami, čo mi kúpil včera😃 No nie je zlatý??
    JUJ! 😃

• Eviku - blazozelam k narodkam 😉 😵
    tiez sme vcera boli na veceri, dostala som kytku, kopu ovocia v cokolade 😛 , masaz v salone a solarko 😎

• ahoj violetka prave som kukala ci si tu ze ...vsetko naj k narodkammmmm...nech ta vsetci posluchaju a mate skoro dom a ty aj dobru pracicku casom.... 😃
    ked si ma uz zase predbehla

• Sponzor fóra
  • DAKUJEM BABY!!! hihi.
    MUMA teba nestihnem v nedelu 17.teho, tak aj tebe naj, naj!! KOlke to slavis?? zase som pozabudla!! Mne kamoska pisala, ze uzi si posledny rok s 2-kou napredu..hnusoba, hehe.
    Fifi- tu masaz a solarko ti aj zavidim..take vecicky jeho zase nenapadnu zrealizovat. A pritom ta masaz by sa mi tak sikla..vsetko ma bolííí!! Teraz premyslam, ze visna v cokolade je tiez vlastne ovocie cokolade, hehe.
    TAk ako? Uz ste mali to stvrtkove stretko v ZA, ci z neho zislo??

• Evi: bude tento tyzden stretko 😉

• ako tento tyzden?? cez vikend?

• jaj- muma, tusim 28, ze?? Uz sa mi vyjasnilo pred ocami🙂

• dobre si pamatas 🙂

• Linduš, všetko najlepšie k narodeninám. 😉 Tak to poriadne oslávte.
    Dnes si moja sestra už vybrala šaty. Vraj v salóne v Žiari, ale je to salón, ktorý spolupracuje s Nicol vo Zvolene. Tak som zvedavá. 25.3. s ňou mám ísť na skúšku. Už sa teším...

• jani dakujemmm velmi pekne..dufam ze to oslavime....som zvedava na saty urcite bude krasna ako vsetky nevesty 🙂

• no aj ja som zvedavá. ale ona je veľmi pekná, tak určite bude aj pekná nevesta 😃 Júj, už sa to kráti. už len 8 týždňov...

• potom posli foto .....tesim sa uzzzz 🙂 ozaj a kedy budu mat babo? cakaju babo ci sa mylim

• No bábo čakajú. Malo by to byť tak v polovici septembra. Tak uvidíme, kedy sa bude pýtať na svet 😎

• Muma: aj tebe vsetko naj 😃 hlavne prijemnu oslavu a potom aj krasnu svadbu 😉

• dakujem fifi 🙂
    dufam ze sa buduci tyzden uvidime aj nazivo..na stretku 🙂

• Sponzor fóra
  • ja dufam, ze ano 😃 tesim sa

• tak vam vsetkym prajem krasny vikend.....odychnite si a uzite este valentinsku romantiku 😉

• ahojte, je tu niekto?

• ahojte babenky moje..tak uz som v ziline..obrucky budu suprove..mozno donesiem ukazat na stretko,ak budu 🙂

vsetko naj,naj evi a linda 😉 🙂

kto vsetko ide na stretko? co tak v stredu? vyzera to najvhodnejsi den 🙂

mate tu riadnu kosu 😠 🤔

• lea, ahooooooooooooj, tak uz si na skok 😃
    tesim na obrucky 😉

kosa, ani mi nevrav, vsak bolo teplo a ja dnes von v sukni a novych kotnikovych topanockach, som skoro zmrzla, hlavne ze doteraz som chodila v cizmach a bolo mi teplo 😠

moj drahy uz hodinu telefonuje so sefom/kamaratom, je to normalne 😠

• no dufam,ze sa pocasie zlepsi..ale mozno tak v piatok 😠

asi sa maju ti dvaja o com bavit 😃

• tak prave fifi pisala,ze chce stvrtok..tak teda stretko vo stvrtok o piatej 😉

• baby, ja vam zavidiiiiiiiim to stretko.
    no dufam, ze mi vyjde aspon to konikovske, ma byt niekde na strednoms lovensku cez vikend, tak snad aspon to

• lea nie su toto Nemesis:
    http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=1145981&vReferer=
    ?

tie su prenadherneeeee, skoda, ze som ich nevyskusala, ale nechcela som cisto biele.

• ano, nectar, podobne 😬

• nebodaj ich chces ist skusit 😬 😮

• zatial nerozmyslam o zmene, mozno ked pojdem vyskusat zavoj, ale vyhovuje mi ze nemam volne ramena, aj ked je to krasne, ja sa zvyknem pri nejakom emocionalnom vzruseni sćervenat na dekolte, takze v mansione sa to strati 😃

• tak ich ani nemen radsej 😉 v tychto si prekrasna 🙂

• dakujem 🙂 zatial o zmene nerozmyslam, vyhovuju po kazdej stranke 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ručne robené svadobné dekorácie-svadobné pierka,náramky,vankúšiky,darčeky.
    Super výrobky pre váš Veľký deň.
    Revúca
    Večernica
    Pezinok
    Predaj svadobných doplnkov
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov