Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
vio, my rozmyslame preto o dvoch variantoch, viac odvazne pre mladych a menej pre starsiu cast, ale mozno nakoniec vyberieme zlatu strednuc estu, ale na 99% si dame zo svadbyinak som rada, ze vam to tak vypalilo :-)
Odpovedať
fifi..no lebo mal akosi ine starosti..a ani mi len neprezvonil =-) violet..tak to je super,ze to malo taky uspech..
Odpovedať
hej, este aj jedna z mojich sestier, ktoru vsetci beru ako "modnu policiu", nam to pochvalila, takze sme boli spokojní, že aj ona bola spokojná hehehe.
Odpovedať
a to ze ona je taky pragramit realista az pesimista po skoro 20 rokoch manzelstva, takze ja som jej uz nic neukazovala, nehovorila, aby sa zase nepozastavila nad tym s komentárom, ze je to uplne zbytocna vec:-)
Odpovedať
vio, ja sa tiez neradim, len oznamujem, na radenie mam vas ;-) pekny vecer, lucim :-)
Odpovedať
tak aj vam baby- tiez padam..dobrú
Odpovedať
mi padol net..a konecne som sa pripojila.. som zistila,ze mi nedobre postrihali oznamka..teda narezali..takze sa teraz s tym babrem ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
No tak nam zacina dalsi den. Baby o kolkej chcete mat/ste mali obrady? Maju termin len o 13,30 a neviem ci sa stihneme ist predom pofotit. Som si predstavovala skor tak 15,30. Tak rozmyslame co s tym. :-. Violetka ja nestavam, ja som zakotvila v panelaku. Takze teraz menej starosti, ale s hladanim bytu a vybavovanim hypoteky rovnako problemov ako u ostatnych :-|
Odpovedať
Ahoj Peti.. My sme mali o 15:00 s stíhali sme nakoniec s 20 min meskaním dokonca..dost veci nam zblbo pocas dna totiz. Fotili sme sa tiez predtym. Z akej banky mate HÚ?
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko ako sa mate :-)
Odpovedať
ahoj muma..ako ide prácička?? Akurát sa pokúšam uspať malú--neviem, či budem mať úspech. U susedov prerábajú celý byt, strašný hluk, susedka čaká prvé bábo čochvíľa, tak zariadujú.
Odpovedať
ahojte..tak co..uz ste hore? normalne sa mi nechce do prace,tak je pekne vonku..hadam bude v sobotu pekne,aby sa dobre nakupovalo.. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lea tu prsi a je hnusnee :-|
Odpovedať
muma..tak to nezavidim :-p
Odpovedať
ahojte chcela by som sa opýtať neviete mi prosím povedať či cena za osobu 660,- je vela pri troch chodoch? :-|
Odpovedať
durni a pri akých chodoch konkrétne?
Odpovedať
no prípitok, sunková rolka, polievka slepačí vývar s masom a cestovinami, prírodný kurací rezen so syrom sunkou a broskynou, Vyprážaný bravčový rezen so zemiakmi, Domáca kapustnica a je v tom zarátaná základná výzdova, obsluha a réžia a prenájom sály a káva na osobu
Odpovedať
Profilova fotka
No asi to je primerana cena by som ja povedala. A kde to chcete mat? Violetka uver som brala z Dexie, tam mi to vychadzalo najlepsie.
Odpovedať
Profilova fotka
durni aj ja si myslim ze je to ok :-)
Odpovedať
aj mne ta ceny pripada ako OK. My sme mali v Rohanovi- bývalý Netopier..a bolo to tam pekné, v našom štýle- masívne drevo, kovanie..bez obrusov. Obsluha eňo-ňuňo!! Ale len tak do 25-30 ľudí. Susedia robia prerábku- a našla som dieru v stene o priemere 15cm- normalne sa k am prebili!! Ako v Utekajme, už ide!! No fasa! Bože, ja mám hrôzu z tých úverov Peti!!
Odpovedať
Profilova fotka
vio aj ja ale nic nam neostava-----takze mas o izbu naviac ked mas uz dieru do susedov :-D
Odpovedať
no budeme to mať zrejme v rondel klub 23
Odpovedať
Profilova fotka
Durni a kolko budete mat mat ludi? Huh, ze prebit sa ku susedom, tak to uz je sila, to co robili? Vsak to zasa nie je take kednoduche. Uverov sa neboj. Ked sa to vybavi, uz to ani nepostrehnes, len to clovek nesmie potom preratavat, lebo prve roky len platis a skoro nic neodbuda. Teda ja mam uver v banke a pozicku v rodine a mozem si porovnavat co sa mi ako straca. :-o
Odpovedať
no asi tak 60 teda dúfame lebo zrazu každý niekam ide alebo že prerábajú domy tak asi nedojdu tak dúfam že tých 60 to bude :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky...nakoukla jsem k vam, protze jsme v juli pozvany na SK na svatbu...cestujeme ze Svycarska a ja si tu kvuli jednomu veceru nechci kupovat saty...poradite mi,kde v Ziline nebo u Ziliny se daji pujcit spolecenske saty? piste mi prosim do IP! moc diky,simona :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ;-) Durni, poznám tento pocit. My sme mali mať najskôr 90 ľudí a tesne pred svadbou nám nejakých 20 povedalo, že neprídu. A dôvody? No napríklad sú na chate na nejakom jazere (kúsok od ZA) a pod. Takže škoda rečí. Ale vtedy mi bolo z toho strašne ťažko. No nakoniec som si povedala, že je lepšie keď tam nebudú...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj murinko durni radsej nech pride menej ale taky co stoja za to :-)
Odpovedať
Profilova fotka
My mame mat okolo 80, este to nie je presne a som zvedava ako sa to utrasie, ked poroznasame pozvanky. Muma ty mas o kolkej obrad?
Odpovedať
Profilova fotka
o 16,00...
Odpovedať
murinko som rada že niekto chápe ako sa asi cítim ale dúfam že to dobre dopadne a nakoniec tam nebudem sama :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?