Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
hlavne ze ste sa zhodli ;-) ja som ukazala tiez drahemu stranku, sme sa nasmiali pri tych oznamkach a vedeli sme, ze chceme tieto :-) on povodne mal typicky gycovu predstavu ze ruzicky a holubkovia....este keby povedal ze v ruzovom tak sa zamyslim,ci som spravnemu povedala ano :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D no moj je taky,ze chce,aby vsetko spolu ladilo a zapadalo do seba..to len ja poviem argumenty,preco to tak nemusi byt :-D tak to blo aj s obruckami..ale vyhrala som ja :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, co tu mate nove? nestiham citat dozadu, tak ma oboznamte... nejake oznamka? :-D
Odpovedať
fifi, ja len v stadiu uvah :-) oznamka zrejme zo svadbainak.sk, len este presne ktore neviem, asi dva varianty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj, to su tie vtipne ze ;-)
Odpovedať
ano :-)
Odpovedať
fifi..mojho sa dockas v aprili ;-) mala by som ist asi poratat,kolko mi toho treba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a ake ste vybrali Kati?.... btw. ten pozemok kupujeme ;-)
Odpovedať
fifi, supeeeeer ;-) toto som nasla na ceskej odrode :-D : http://www.svatbajinak.cz/svatebni+oz...
Odpovedať
fifi..uvidis..za 6tyzdnov :-p :-p :-p luko..no mna by asi bud svokra nepochvalila..ona ma rasej cosi pekne..ale idem si sadnut aj za photoshop a cosi spravim na maily :-D inac..mily ma uz topanky..dnes si kupil :-p tak som rada :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, nebud tajnostkar, aspon nieco prezrad :-D
Odpovedať
ved som to pred chvilkou pisala..je to asi na predchadzajucej strane..za dva dni som to pisala u asi 5krat :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
lea, mne je jasne, ze starsie osadenstvo by si ine predstavovala, ale ja som svoju rodinku uz od mala trocha vzdy sokla, tak nechcem porusit tradiciu :-D
Odpovedať
luko..no ja som tiez dost tvrdohlava..ale nastastie pri oznamkach sa moc neodlisujem od svokry..aj ked svokor uz to patricne okomentoval..ze tolke peniaze.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, nestiham citat :-N sorry... este riesim veci po mimo, tak som sa len zapojila do debaty
Odpovedať
lea, bonita ma vynovenu stranku :-)
Odpovedať
fifi..tak sa nechaj prekvapit ;-) luko..vsimla som si vcera :-D len nebolo casu sa tam poprehanat :-N :-D
Odpovedať
fifi..ma teraz napadlo..zas doplnas tovar? alebo pises pracu do skoly?
Odpovedať
Profilova fotka
ano doplnam aj tovar :-D
Odpovedať
takze som sa trafila :-D kolko toho zas pribudlo?
Odpovedať
Profilova fotka
nove krmivo Trainer, ktore ludia chceli a disky na vrhanie - pre psikov :-D
Odpovedať
aha..no super.. mne sa akurat zacalo ckat..uz druhykrat dnes..teda za posledne tri hodiny..a netusim preco =-)
Odpovedať
luko my sme tiez mali szo svadby inak..tych dvoch beziacich panacikov proti sebe na cervenom pozadi a pozvanky k tomu tiez..s tou slimacou ulitou a korytnacou polievkou
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, drahemu asi chybas, tak ta spomina.... x-)
Odpovedať
ahoj violet..no idem sa pozriet :-) fifi..no nezda sa mi..ale nevadi.. :-D
Odpovedať
vio, tie su suprove :-D ake boli reakcie? lebo ja myslim, ze mlady sa pobavia, ale ci moja babka pochopi :-D ona je inak zlaticko x-)
Odpovedať
oprava:mladi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kati: preco nie? :-.
Odpovedať
violet..tak tie su podarene :-) my budeme mat slusne..aby svokra mohla spat..lebo raz dobehla,ze co si vybrali od susedov..ze ta suseda je nestastna..a obaja sme sa zhodli na niecom jemnom..no pre kamaratov to vie byt celkom super..take cosi :-D
Odpovedať
lukino, vsetci pochopili, starsi troska neskor, ale reakcie boli vybuchy smiechu a od uz zosobasenych trosku zavist nad "origanalitou" oproti nacancanym zlatym oznamkam a od snubencov ze- dik za inspiraciu a kde ste to vzali? teraz spatne to povazujem za jednu z najlepsich veci, co som vybrala na svadbu. Zavrhli sme neskor tie moc odvazne- tie slipy s gatkami, nakoniec sme sa rozhodovali medzi lodkou z papiera a byciklom- tandemom, ale tie nemali bud vsetky obrazky dobre, alebo na pozvaniach sa mi nepacili tie olejnicky a texty. Toto bolo najlepsie. a dary vyberali podla toho tiez- ze "nevidel si aké majú oznamenia?". Musime nieco originalne kupit..ziadne krajinky obrazy:-D To nasi svedkovaia sa nam takto priznali.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?