Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mali tak pekne dvere a okna ..no zaciname s prestavbou tak som plna nadsenia dufam ze koncom roka tam uz budeme aj byvat... http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovedať
Profilova fotka
nova kolekcia 2009...co vravite ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
už som pozerala tú kolekciu, niektoré šaty sú naozaj krásne ;-) A kedy začínate s prestavbou? Už máte aj list vlastníctva? Nám prišiel na pozemok minulý týždeň. Tak už aspoň niečo je z krku :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no dufam ze koncom mesiaca....list vlastnictva uz mame museli sme dat zrychleny vklad ..kvoli hypoteke 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
to hej, a teraz musíte vybaviť aj stavebné povolenie? Alebo môžete začať aj bez neho? Inak dala som zatiaľ nejakých pár fotiek zo sestrinej svadby do prípravného albumu. Ešte čakám na tie najdôležitejšie a to fotky nevesty :-N
Odpovedať
Profilova fotka
prave pozeram..ste kocky..nie staveben nam netreba lebo ideme upravovat len vnutro zaidne velke zmeny..nastastie :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jani, aj mne sa paci tvoj uces...fakt fuper..taky na "flamengo" ;-) krasny.....
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je super... No tak teraz sa už len pustiť do prerábky... Ale to pôjde rýchlo, najmä keď vás bude hnať túžba po vlastnom bývaní ;-)
Odpovedať
Ahojte kočky, som len na skok.
Odpovedať
Profilova fotka
Marcelka, ďakujem. Účes som ladila k šatám Ahoj Evi, čo máš nové, ako pokračujete s prípravami na domček?
Odpovedať
Jani, nijako. Nie je na to čas. Ked sme v ZA, tak makame u svokrovcov, no a ked sme v SC, pomaly rozpredavam nas nabytok, ktory nechceme viac a pomalicky dokupujeme novsi. Minuly stvrtok nam odviezli postele do teplicky, takze zatial tu spime tak provizorne na novych matrracoch. A co vy?
Odpovedať
Profilova fotka
No my sme minulý týždeň dostali list vlastníctva na pozemok. Teraz sa ide robiť urbanistická štúdia a projekty sietí. Potom sa pustíme do vybavovania stavebného povolenia. Ale to zrejme až tak o mesiac :-| Tento víkend sme sa boli svadbiť. Tažke teraz sme mali tak veselo 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
papas este kolaciky :-D
Odpovedať
Zajtra idem k tej svojej sado maso zubarke na nie moc prijemnu navstevu. Teraz sme boli dva vikendy predlzene v ZA, neviem, ci sa dostanem aj tento nasledujuci, ale to mi bude k nicomu, bo stretko je 10. vo stvrtok:-(
Odpovedať
Profilova fotka
no jasné, pred chvíľou som si robila kávičku a dala som si aj koláčiky. :-D Maminka nás riadne nabalila. Aj som si myslela, že ich nepojeme. Ale niečo som zobrala do práce, niečo sme dali mojej svokre, Jarkovmu dedkovi a koláčiky sa hneď rozdali. Aspoň neposchnú :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mala som ta dnes prist pozriet
Odpovedať
Profilova fotka
no môžeš prísť aj zajtra, ešte nejaké určite budú ;-) Evi, to je škoda, že sa ti nepodarí prísť. Ale dúfam, že raz sa ti to určite podarí
Odpovedať
Hej, je to škoda:-( Tešila som sa, ale prerábky sú dôležitejšie, nemôžem mať všetko, keď som už viazaná na cestovanie a na malú.
Odpovedať
ahojte baby..tak som tu na nejaku dobu..sme dosli z mesta..tak smaily ma dost veci obstaranych,co jej chybali..vsetky vas inac zdravi..uz sa tesi na stretko.. a bude super nevesta ;-) ja som dnes pozrela niektorych doktorov..a zubarka bola uplne super..zub zaplombovala..a vraj je mrtvy :-D
Odpovedať
Lea, tusim mas podobny zakrok za sebou, ako ja zajtra pred sebou..u zubarky
Odpovedať
vio..tak aspon nie som sama :-D a ako to bolo u teba?
Odpovedať
Zuzi, vďaka za info o stretku... akosi som vypadla z obrazu :-S teším sa na vás... už máme v júnovkách 2007 druhé bábätko od včera ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, bam: sledujem diskusiu u vas v "junovkach" :-D je to super, ze maju zdrave krasne deticky ;-) vy zatial nechystate? tesim sa na stretko babky, budem to mat dost "natesno", ale nejako to zvladnem :-D pojdeme do toho cafe de jour - vyzera to tam suprovo :-D
Odpovedať
ahoj bam..takze prides? to je super.. vo stvrtok o piatej pred carolinou x-) x-) x-) sa tesim..
Odpovedať
Profilova fotka
inak Jani - bola si faaaaaaaakt kocka :-p manzel si ta musel isto riadne strazit :-D pacil sa mi tvoj uces aj ta ruzicka v nom, taku by som potrebovala - uz na zajtra :-N ideme na jednu recepciu a dnes som take nic nezohnala... kde si ju kupila ty?
Odpovedať
aj ja sa teším... aj keď som trošku chorá... :-| ale to neva, bylinky vyliečia, nie? :-D Zuzi, a to je kde? to vieš, teraz som plná dojmov z bábätiek... taká riadna išpirácia... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bam: verim tym dojmom :-D tiez som mala ake stavy uz viackrat, len som trosku prehodnotila, co je teraz pre nas prioritou a urcite chceme, aby nase deticky prisli do peknej buducnosti, hlavne zabezpecenej... tak musia pockat :-N ta kaviaren je taka sklenena - hned pod divadlom na schodoch ;-)
Odpovedať
jani..no kocka si bola..este pridaj foto celej postavy sestry ;-) fifi..kam sa to chystas? :-D bam..no hadam to prejde..ved hlasia pekne pocasie na stvrtok..co som velmi zvedava..
Odpovedať
hm, tam to ešte nepoznám... môže to byť super... však uvidíme 8-) dúfam, že nás príde riadna tlupa... netreba rezerváciu vopred? :-D :-p joooj, aj my sme už prehodnocovali z každej strany... zatiaľ to nechávame na "vyšiu moc" ak aj príde bábätko, tak by sme sa nebránili... na akú recepciu ideš? spoločenské vyžitie... hm hm... tak si to užite ;-)
Odpovedať
no co..kto bude dalsi s babom :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?