Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • po lete.

• Ahojte, Evi, takže po lete začíname spolu chodiť na tú kavíčku? 😉
    Linduš, pripojíš sa?

• jasne 🙂
    inak ahoj..ako my si ideme zajtra po kluce a moze zacat vesela prestvaba 😃

• Sponzor fóra
  • Tak muma, to ti fakticky závidím...kedyže to ja budem môcť povedať😞disappointed: fňuk.

• no ja som rada ale tej prestavby sa desim dufam ze to pojde tychlo lebo prestavovat a este aj podnajom 😦
    a vy idete prestavovat tiez ak sa nemylim

• hej, len to najnutnejšie..a 1/2 by chcela začať stavať..ale chce aj druhé dieťa, tak teda neviem..

• 😐 je to tazske ..naj by bolo dat si postavit vsetko na kluc ale to by sme museli inak zarabat 😃

• Alebo si udržať tento vek ( okolo 30) aspoň ďalších 20 rokov😃

• no to by bolo idelane 😃

• Evi, tak to máš pravdu 😃
    Linda, tak sa teším na prestavbu (ak bude treba, budem pomáhať) Už sa zabehávam kamarátom na stavbe 🙂

• jasne ..pojdeme najprv k nam potom k evke a nkoniec k tebe...aspon nemusime do fitka 😃

• no ja to tiež hovorím, drahý mal v nedeľu tak strašnú svalovicu. Tak som sa smiala, že nepotrebuje ani fittnes

• no ono je to riadna makačka sa zohýňať, dvíhať, prenášať..

• no on prenášal tie najťažšie tehly, čo sú. Tak pri druhej palete už pomaly nemohol ani rukami hýbať. Aspoň nepotreboval činky 😃

• Tiež by sa mi zišli takí ochotní pracovití kamaaráti🙂 Baby, ja tu v tom prenajatom byte už ani skoro neupratujem- len to najnutnejšie..žiadne "gruntovania"..kašlem na to- narobím sa na tom druhom..aj tak sa to všetko bude sťahovať..

• Sponzor fóra
  • No Evi, ja to poznám... Tiež už v byte nejako neupratujem. Keďže o mesiac sa sťahujeme 😃 😬
    Evi, keď bude treba, prídeme aj tebe pomôcť 😉

• Jeminé, Jani daj pokoj, ja sa za ten ich dom strašne hanbím🙂 Až keď bude to najhoršie za nami..potom zavolám niekoho aj z vonku🙂
    Je to vo veľmi zlom stave..
    Takže nie som sama? To mi odľahlo- navyše každé "upratovanie" sa končí alebo je po jeho výsledku, hneď ako kristínka tade prejde..Všetko je ako spotrebný materiál..

• Jani- už o mesiac? a kam? Ku svokre zase?

• hej, už o mesiac a naspäť ku svokre. Už teraz poriadne z toho nespávam. Ale idem tam s pocitom, že si ideme už budovať niečo svoje a toto je len dočasné riešenie, aby sme niečo ušetrili 🤔

• Presne tak- aj ja sa tak utešujem- nemám proti nim nič, ale som už navyknutá byť sama sebe pánom a stále budem myslieť na to, že dole v dome niekto ešte je..

• Evi, a my budeme bývať v jednej obývačke a v dome bude ďalších 6 ľudí pri normálnom stave. Keď tam prídu ďalší z vedľajšieho domu, tak ich tým býva aj 12 - 14. Takže bude ťažké zase si na to zvykať, a najmä keď sme si už zvykli bývať osamote. Ale aspoň že to aj drahý tak vníma a viem, že sa bude snažiť všetko čo najviac súriť... Takže budeme obe bývať u svokry, no aspoň budeme mať spoločné témy rozhovorov 😃

• Ja mám super svokru, aj svokor je fajn, kým si nedá viac, ako zvládne. potom je otravný. Dosť nám finančne pomáhajú a malej by dali aj modré z neba. To vieš, v 65-ke prvé vnúča😃

• No tak tomu verím. Veď ja mám tiež skvelú svokru, no má svoje chybyčky a niekedy mi pekne lezú na nervy 😃
    Takže vy sa po lete sťahujete ku svokrovcom?

• Zdá sa..Ostanem napospas tepličanom. Nikoho tam nepoznám, zato o nás sa klebetí dosť. Uvažujem nad ďalším vlastným autom..len kde na to vziať??

• Neboj, spoznáš 😉 Ja som prišla do Žiliny, nikoho som tu nepoznala, iba môjho drahého... A pomaly sa okruh známych rozrastá o skvelých ľudí...

• Hlavne si ich hľadaj, kým nie si na MD🙂

• to máš pravdu 😉

• to sa len preorientuješ na MK🙂 Tie baby zo ZA sú fakt akčné🙂

• Tam to veľmi nesledujem... (zatiaľ veľmi nie je dôvod) 😬

• Sú tam aj baby, čo len plánujú mimi napr. o rok..ale hlavne kecáme s maminami- prijali ma tam pekne..Tu v Senci soms a skúšala do debaty zapajat , ale ignorancia😞

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vyrábame na zákazku mašle na stoličky - režeme so zatavením koncov (nepárajú sa). Tiež predávame stuhy, látky a rôzny dekoračný materiál.
    Chystáte svadbu, oslavu, či inú spoločenskú udalosť? Potom stačí navštíviť náš eshop so širokou ponukou nielen svadobných dekorácií za skvelé ceny.
    JUVI - svadobné dekorácie
    Spišská Nová Ves
    Svadobný e-shop... Predaj dekoračného materiálu, servítky, sviečky, mašličky, podbradníky, knihy hostí, magnetky, poďakovania a mnoho iného
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov