Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale nie ..chceli sme jesen ale nakoniec sme sa rozhodli pre sviatok cyril a metod aby sme na vyrocie boli doma ;-) spolu
Odpovedať
no my spolu tiez byvame uz dlho tak preco to natahovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
asi tak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to ste dobre spravili datum urcit na sviatok
Odpovedať
Profilova fotka
tak preto jul :-) ..inspirovala kamoska ktora sa vydavala 15,9-tiez sviatok ;-) dobre majte sa pekne a uzite si vikend :-)
Odpovedať
no my keby sme mali toho 30. augusta tak bol volny aj piatok aj pondelok... pekny vikend muma x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Konečne mám fotky sestry aj v celosti :-D Prišli mi fotky z ateĺiéra
Odpovedať
Profilova fotka
Muma pekny vikend Jani pridas ich do albumu?
Odpovedať
Profilova fotka
jasné ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tesim sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
len ich musím ešte pozmenšovať...
Odpovedať
aj ja som zvedavá x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
už som pridala ich fotky, tak ak chcete kuknite ;-)
Odpovedať
sestra bola kocka x-)
Odpovedať
hezkéé ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem, odkážem jej
Odpovedať
pekny uces mala a make-up, na fotkach su strasne zlati x-)
Odpovedať
ja sa s vami na dnes lúčim prajem pekný dník a víkend :-D
Odpovedať
ahoj x-) ja mam este cas idem cvicit za hodku
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, dlho som tu nebola, mali sme skolenie... konecne som sa dotrepala domov ]-( idem kuknut nieco na zajtrajsiu skusku... co tu nove? uz vikendujete? :-)
Odpovedať
ahojte..tak som spat v uk..len ma caka este sa vybalit..ale uz som si otvorila tie topanky a su uplne super..no este som ich neobula.. a je tu priserna kosa..
Odpovedať
cau Lei :-D aky bol let? my sme uz zohnali kameramana, fotografa, kostol je zajednany (este vyybait moju birmovku), a komunikujemea dohadujeme ceny s restikou oznamenia si dame tlacit v UK, aj obrucky objedname tu a tebe co este chyba?
Odpovedať
ahoj..tak to je super,ze uz tolko mate :-) u nas chybaju ponozky pre zenicha je komplet..to sa postara jeho mamina.. este stale s tou farou a kostom cosi treba..nemame organistu zajednaneho.. a saty pre druzicky stale nedosli :-( ale pre velke som nasla krajcirku,takze cez tyzden ide mily zajednat to.. zacali sme kupovat suroviny na zakusky,takze to este..a pre mna stale tie saty po polnoci treba..tie este nemam..
Odpovedať
saty po polnoci, svadobne topanky, pradlo a podvazok idem kupovat v Londyne, snad sa mi nieco pekne podari.. drahemu mozno kupime oblek mozno nie, videla som pekny v esprite, a nebol ani taky drahy...uvidime lebo on si kupoval dva pred pol rokom a podla toho aj topanky, ale to vsetko v Londyne ..len ma stve ta birmovka a este budeme musiet vybavovat dispenz pre neho :-(
Odpovedať
no ja si ich idem sit..len este potrebujem upravit tie na redovy.. my sme bolek kupili nakoniec v makyte..kombinovany..a stal len 3tisicky..co som bola prekvapena..ale jedinu mu super sedel.. ja som zvedava,kedy my tu jeho birmovku vybavime..
Odpovedať
ahojte :-D tak uz som pridala páaaar fotiek.....to bola robota,zmensit ich..... :-D inác je to úzasny pocit byt manzelka..... :-D bol to najkrjsí den v nasom zivote.......vazne ako v rozpravke..... ;-)
Odpovedať
ahoj moja..no idem kuknut x-) x-) x-)
Odpovedať
ostatne hadam zajtra....ale nas pc nejde,iba Matkov....skolský.....
Odpovedať
inác ciernobiele su najkrajsie,lenze fotene tym starym fotoaparatom,takze bez negativov.....musim nieco vymysliet,aby sme ich mohli rozmnozit..... :-)
Odpovedať
zajtra ti poslem tie,co mam ja ;-) aby ste mali toho viac :-) kedy ides do skoly?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?