Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ahoj muma 😉

• ako idu pripravy? 🙂

• Ahoj nasta, vitaj medzi nami 😉

• Sponzor fóra
  • Linduš, našťastie v našej práci to nie je problém s tým vstávaním (to je výhoda, čo?) 😃

• ahojte diki za privítanie 😵 no prípravy idú celkom v pohode...vacsinu vecí už mám, ale dosť mi s tým pomáha mamča 😎

• Nasta, tak to je skvelé, že ti mamina pomáha. My sme na to s mojim drahým boli samy. A kde budete mať svadbu?

• no to je 🙂 u mňa boli priorita šaty a potom ma to už nejak nebaví behať, mamča to má rada 😃 a svadbu máme v antonovi, tiež jej zásluha 😵 a sobáš v sirotári
    murinko to ti teda nazávdím, že si bola na to sama, ale vyšlo ti to super, nie? 🙂 bola si krásna nevesta

• ďakujem 🙂
    No vyšlo to všetko super, ale aj preto, že sme na to mali veľa času a všetko som si mohla pekne pomaly chystať a premýšľať. A kde je presne Anton? Lebo ja som prisťahovaná žilinčanka a ešte tu všetko nepoznám. 😃
    Inak ja som tiež pôvodne chcela svadbu v sirotári, ale nakoniec zvíťazil Farský kostol

• jani ved to ....aspon uz nemam ten stres co ak nestihnem bus.
    nasta mas krasne saty vybarate ak som nasla spravny album 😉

• no diki muma 🙂 sa mi páčili hned jak som ich uvidela na nete 🙂 a ten anton je v tepličke...dedina blízko žiliny...a my tiež už dva mesiace chystáme veci..tie hlavné už sú teraz už len drobnosti, teda dúfam ak sa niečo nevyskytne 😬

• Nasta, ja som sa dávala česať tiež presne podľa tohto obrázku 😃 Dobrý výber účesu 😉

• ahojte 😵
    tak mame nove okna 😵 som sa trsoka narobila ale nastastie si po sebe aj upratali tuhrubu spinu tak to nebolo take hrozne, este nam to pridu zamalovat a nadhera 😵

• diki murinko, mne sa veeľmi páčil ale problém bude asi s mojimi vlasmi, budem musieť mať príčesok 😕

• ten uces je krasny, bude aj korunka?

• No ale sa nam to tu rozrasta 🙂

• Sponzor fóra
  • Luko, tak to je super, že máte nové okná... Pomaly vám to pekne pribúda 😉
    Nasta, u mňa bol zase problém, kde má tie vlasy popchať, lebo ja ich mám strašne veľa 😃 Ale dávala mi do vlasov výplň okolo ktorej sa celý ten účes pevnil. Určite by sa niečo dalo vymyslieť 😉

• ano luko ale este nejak mi ju nedodali, čakám na ňu už dva mesiace 😞 bola som sa aj pýtať v salóne, že kedy dojde...nevedia, takže musím čakať, dala som si ju robiť

• no ja mam cas na podrastnutie vlasov do oktobra kedze sme posunulis vadbua kedze chcem len hladky uces a drdol snad bude dlzka stacit

• Ale, ved teraz vedia robit s vlasmi divy, naddlzia, zhustia...Isto nas kazdu ucesu podla poziadaviek 😵

• ja tiez myslim, moja kadernicka povedala, ze nech sa toho neobavam a prinajhorsom sa da pricesok, ale ja myslim, ze ja to zvladnem aj bez, lebo chcem taky jednoduchy uces.

• A s tym zavojom si to uz doriesila?

• no tak na ten moj bude treba príčesok...aj ked nemám úplne krátke vlasy ale nemám ani dlhé a husté už vôbec nie 😬 al moja kaderníčka mi ho požičia...no pôjdem najskôr na skúšku 😃

• Halooooooooooooooooooooooooooooooooooooo,je tu niekto?

• Som tu na fóre nová, preto by mali znieť fanfáry, nie? 🙂 Viete mi poradiť nejakú šikovnú vizážistku??? 😬

• Bombrlicek, vitaj medzi nami 😉
    Dnes sa nám to tu pekne rozrastá.
    Ja by som ti aj vedela poradiť naozaj skvelú vizážistku, no žiaľ nerobí v Žiline

• som sa vrátila z obeda 😃

• nasti a budes mat aj zavoj?
    ahoj bombrlicek....ja ti tiez neporadim nie som zilincanka 🙂

• nie nebudem by mi zanikol môj účes 😃
    to bombrlicek ja som našla teraz kozmetičku, čo by ma mala líčiť na moju svadbu, ale som ešte nebola na skúške...v pondelok k nej idem na čistenie pleti...ak chceš pošlem ti na nu kontakt...viem, že líči nevesty na svadby...
    a ty muma budeš mať závoj?

• ja ano ale len v kostole a na foteni lebo bude dlhy 🙂

• Linda a budeš mať určite taký dlhý závoj? Lebo na tebe vyzeral úplne úžasne 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Amarena,sro
    Nové Mesto nad Váhom
    Veľkoobchod s najširšou ponukou servítiek a priestieraní na slávnostné príležitosti. V našej ponuke nájdete popredné európske značky MANK, PAPER DESIGN, PACK SERVICE, PAP STAR. Kvalitné nestakajúce sviečky a doplnky. Taktiež...
    Ponúkame organizovanie svadobných a iných spoločenských udalostí
    Obchodné podmienky: http://brilliantagency.sk/obchodné-podmienky
    Tereza Kližanová - Wedding & Event Planning
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov