Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • no my bývame v podnájme a čákame kým sa nám postaví bytík a už splácame prvú časť úveru 🤔 takže tak, akurát, že ja tam ešte nemusím chodiť upratovať až potom ked bude hotový 😎

• Veď to, že už máte niečo svoje... My máme síce len kúsok role, ale aspoň niečo 😃
    Teraz sa začínaš viac sústrediť na domček ako na svadbu, čo 🙂

• no som rozpoltena raz tam raz tam......
    nasta a kde vam to stavaju? 😉
    jani ved tak...a ani sa nenazdas a budes pisat uz mame zaklady stenby strechu malujeme....byvame 😃

• Sponzor fóra
  • No moja, kiež by to bolo tak skoro. Ale keď už sa bude stavať, to už bude dobre. najhoršie sú všetky tie papiere a vybavovačky okolo toho 😠 To trvá najdlhšie.
    No my už tiež splácame úver, ale už sme prestali platiť nájomné, keďže sme mali zaplatené na dva mesiace vopred. Tak aspoň o to máme menej

• Jani a kedy sa stahujete do Zavodia?

• posledný májový týždeň. Peti ty bývaš na Hájiku? Ak si dobre pamätám

• No budem vas mat po ceste 😃

• Tak to budeme zatiaľ skoro susedky 😃

• inak tie papierovacky su uplne naj vybavuje nejake prehlasovacky, pripojky.... 😠 super vec

• Linduš, a kedy si tam idete nahlasovať trvalý pobyt? Či vám to musia nejako skolaudovať? Lebo ja vôbec netuším, ako sa to robí pri prerábaní 😬

• trvaly pobyt mozme ako nahle budeme prepisani na liste vlastnictva....ale budeme az po svadbe menit vies vsetko naraz 😃

• No jasné, ja som to tiež tak urobila. Naraz som nahlásila zmenu mena, trvalého bydliska a aj titulu. Keď už, tak nech poriadne 😃

• presne tak... 🙂

• no muma v divinke....ale čakáme ešte na schválenie dalšieho úveru 😬

• v divinke stavaju bytovku?

• Sponzor fóra
  • Hej, ja som tam tie bytovky pozerala, keď sme chodili pozerať pozemky. Vyzerajú to byť veľmi pekné bytovky.
    Nasti a kedy to má byť hotové?

• no do decembra....a muma je to medzi divinou a divinkou

• Lebo keď sme tam boli v januári, tak už boli múry vytiahnuté... Koľko ich tam má byť? Mne sa zdá, že stavali dve a možno aj tri

• no murinko jedna tam už stojí tam už bývajú a druhú stavajú, tam budeme bývať...a je tam 24 bytov...možnože to stihnú aj skor, ale na zmluve mám do decembra napísané.. 😎

• je to pekna lokalita znama tam chce stavat dom....a kolko budete mat izieb? 🙂

• 3 izbový byt to je 🙂

• a najmä sú to tehlové bytovky. Tak to budete mať skvelé... 😉

• no budeme len ten úver musí vyjsť 😞 toho sa bojím najviac....

• este nemate schvaleny?....to je najhorsie to cakanie a papieovacky vsak jani 🙂

• No veru, to vybavovanie a čakanie, bleee 😛
    Ale našťastie jeden už máme za sebou, ešte jeden nás čaká. No teším sa 😠
    Nasti a už ste začali vybavovať úver?

• no ja som si bola podať na šfrb...takže musím čakať dní aj ked neviem dokedy, ale pre istotu pojdem skúsiť aj do nejakej banky, keby toto nevyšlo 😐 ale zasa taký super úrok.... 😞

• nasta a teraz kde byvas ak mozes prezdradit 😉
    neboj nieco sa vam iste podari....a uroky a splacanie to mame asi vsetky co tu nieco kupuje alebo staviame minimalne do 60 😉

• No tak s tým fondom je to komplikovanejšie, ale pokiaľ máte čas, tak za pokus to stojí... Je to časovo dosť náročné... Dúfam, že vám to vyjde 😉

• no bývam na vlkoch v prenájme...murinko ja mám všetky papiere už zanesené na mestskom úrade len čakám kedy ich tá pani pošle na schválenie 😠 a potom 30 dní čakať či áno alebo nie 😐

• som si myslela 🙂 ..aj ja som na vlkoch v prenajme aj murinko 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Zabezpečíme všetko pre tvoju svadbu alebo iný event.
    Ponúkame široký sortiment svadobnej výzdoby, dekorácii a doplnkov, ktoré sú starostlivo vyberané pre Vás, sú vynikajúcej kvality, krásne a originálne.
    Revúca
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov