Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Neboj Kati, ty budeš mať dlhé šaty - to nikto neuvidí ako tancuješ :-D a drahý bude "makať" - keď má tie hodiny tanca... ;-) aby ste sa trafili do hudby a bude to OK :-D :-p my sme zvolili voľnejšiu alternatívu - slaďák bez ťažkých krokov ;-)
Odpovedať
no viete baby..ja som hrozna povaha..a taka ta generalovska..chodila som chvilu na tanecnu a to bol zazitok..tancovala som s kamaratom,ktory bol tiez zaciatocnik..a kedze som sa do troch sekund nedockala jeho iniciativy,chytila som to do ruk JA..to ste mali vidiet ucitela :-N :-D a zostalo mi to do teraz :-D ale hadam ten tyzden pred svadbou cosi nacvicime..lebo som si vymyslela zaujimavy zaverecny tanec :-N
Odpovedať
ahojte ;-) ja cely vecer musim makat na pC, ale samozrejme obcas sem nakuknem...a co som vam neobjavila pris urfovani: :-D http://medialne.etrend.sk/uploady/tom... vsimnite co ma na nohach p. ministerka :-. :-. :-.
Odpovedať
Profilova fotka
uz tu mam aj podobizen :-N a môzem s vami vôbec kecat, ked nechystám svadbu? :-N 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no p. ministerka si evidentne odbehla z túry :-D
Odpovedať
Katka, tak to muselo byť zábavné na tej tanečnej :-D To bude dobre prekvapko ten zaverecny tanec... super ;-) jej arwena... už ťa aj vidíme :-D vitaj teda... a kľudne kecaj aj keď nechystáš svadbu ešte... si priamo zo ZA?
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka priamo - Solinky ;-)
Odpovedať
no tu sa moze kecat bez ohladu,kedy bude svadba :-D ved nikde nie je napisane,ze to musi byt nevesta.. no ministerka oblubuje obuv ako ja :-D
Odpovedať
lea ....si pamatam akos me to pozerali s drahym a este hovori ze ako ju elegantne obliekaju....a tos me netusili ze ona je za sportovu eleganciu :-D
Odpovedať
arw - to je kusok od nas - ja Hliny 6 (pred mostom) svet je malý... luko - asi je športový tip xixi :-N
Odpovedať
luko..vies,keby si videla,co maju moderatori na sebe,tak by si nechapala..casto to spominali,ze maju len kratasy a hore pekne kosela,kravata,oblek :-D
Odpovedať
no hlavne aby pod tym moderatorskym pultom vobec nieco mali :-D inak lea krasne topanocky, juuuj x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
myslim tie tvoje svadobne :-D
Odpovedať
Luko, tak to je dobre co si nasla na mojej "najoblubenejsej" ministerka hehe
Odpovedať
ahojte dievcata x-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka svet je maly, a ZA obzvlast:)) ani by som sa nečudovala, keby si napisala ze byvas na Solinkach :-D
Odpovedať
luko..dakujem..hadam vydrzia ten den..no ak najdem este cosi zaujimave,urcite kupim..tieto som kupila za polovicnu cenu :-) ahoj slniecko..aky bol den?
Odpovedať
ahojte kocky....po dlhej dobe som zasa spat :-) ako sa dari s pripravami? Luko: Vsimla som si, ze termin uz mate zmeneny.Podarilo sa vam to vsetko popresuvat,alebo ste museli hladat nieco nove? Lea:Ako pokracuju pripravy? Prosim ta nevedela by si mi poradit kde v ZA zohnat spodne pradlo pod saty? Inak, neviem ci sme sa nahodou nestretli v jednom obchode :-) Ja by som tiez strasne strasne chcela byvat aspon v ZA :-|
Odpovedať
arw..ja mam na solinkach par spoluziakov a ziacok z vysky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale kazde rano sprintujem do práce okolo salonu Stitch, tak mam prehlad, občas sa im podari vystavit niečo do vykladu podla môjho gusta :-D
Odpovedať
celkom v poho Lei, dnes som bola za domacu panicku :-D som upratovala, prala, robila pomazanku...a catovala s buducou svokrou :-D ozaj baby, ako budete volat/alebo ako volate svokry???
Odpovedať
Profilova fotka
Leuš ja na Solinkach dokopy nikoho nepoznam, ja som taky pristahovalec z Hlin:))
Odpovedať
arw - bývali sme na Solinkách do mojich 3 rokov, ale si to nepamätám :-( :-D Stitch bol vždy moja srdcovka... výklad chodím obkukávať aj teraz, keď už mám po... vitaj Afra... ty sa chváľ ako s prípravami :-D ja už nič... Slniečko tiež ahoj... sa to tu teda rozbehlo :-D konečne aj pokecáme (kým môžem ešte) :-N
Odpovedať
ahoj afra..tak najdes celkom pekne ako ides od vub na stvorcove namestie..jedno je po lavej strane a druhy po pravej..planujem ist do toho po pravej strane..maju tam totiz aj cipkovane podpiry,co je zvacsa problem zohnat.. a v ktorom? inac..moje pripravy su uz na 80% a tento tyzden hadam na 85% arw..ja som mala ten salon kusocek od skoly..takze asi tak..slintacka ako fras :-D slniecko..ja zatial netusim..poctivo volam,ze mileho mama/oco..
Odpovedať
arw..no tak to je sranda..ja poznam viac ludi v ziline ako v snine,odkial som :-D
Odpovedať
slniecko - mama ;-) ale občas mi vykĺzne aj "teta" ako predtým... mne to nerobí problém aj keď skutočnú "mamu" má len jednu - moju (na Orave majú taký zvyk oslovovať po sobáši svokrovcov mama a otec) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja si ani neviem predstavit, ako by som si vybrala z takeho kvanta svadobnych šiat, pri mojej extra nerozhodnosti :-p a ak si uz čosi vyberiem, potom sa budem tym salonom oblúkom vyhýbať :-D
Odpovedať
ja tiez obzeram kazde rano ten vyklad..... :-) dnes tam boli saty, co mala Fifi ;-) Bambulka: Joj, konecne mame oznamenia....len nam ich urobili o vyse 30 viac :-| ale su pekne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Leuš prirodovedecka fakulta ZU?:) :-D
Odpovedať
no a co mam hovorit ja? =-) :-N :-D uz som ich tolko skusila..a to asi 10ks nemam odfotenych :-D ale hadam si vyberiem do tej svadby :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?