Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • Neboj Kati, ty budeš mať dlhé šaty - to nikto neuvidí ako tancuješ 😃
    a drahý bude "makať" - keď má tie hodiny tanca... 😉 aby ste sa trafili do hudby a bude to OK 😃 😛
    my sme zvolili voľnejšiu alternatívu - slaďák bez ťažkých krokov 😉

• no viete baby..ja som hrozna povaha..a taka ta generalovska..chodila som chvilu na tanecnu a to bol zazitok..tancovala som s kamaratom,ktory bol tiez zaciatocnik..a kedze som sa do troch sekund nedockala jeho iniciativy,chytila som to do ruk JA..to ste mali vidiet ucitela 😬 😃 a zostalo mi to do teraz 😃
    ale hadam ten tyzden pred svadbou cosi nacvicime..lebo som si vymyslela zaujimavy zaverecny tanec 😬

• ahojte 😉
    ja cely vecer musim makat na pC, ale samozrejme obcas sem nakuknem...a co som vam neobjavila pris urfovani: 😃
    http://medialne.etrend.sk/uploady/tomanova_tyzdnovka.gif
    vsimnite co ma na nohach p. ministerka 😕 😕 😕

• Sponzor fóra
  • uz tu mam aj podobizen 😬 a môzem s vami vôbec kecat, ked nechystám svadbu? 😬 😎

• no p. ministerka si evidentne odbehla z túry 😃

• Katka, tak to muselo byť zábavné na tej tanečnej 😃
    To bude dobre prekvapko ten zaverecny tanec... super 😉

jej arwena... už ťa aj vidíme 😃 vitaj teda... a kľudne kecaj aj keď nechystáš svadbu ešte...
    si priamo zo ZA?

• bambulka priamo - Solinky 😉

• no tu sa moze kecat bez ohladu,kedy bude svadba 😃 ved nikde nie je napisane,ze to musi byt nevesta..
    no ministerka oblubuje obuv ako ja 😃

• lea ....si pamatam akos me to pozerali s drahym a este hovori ze ako ju elegantne obliekaju....a tos me netusili ze ona je za sportovu eleganciu 😃

• arw - to je kusok od nas - ja Hliny 6 (pred mostom) svet je malý...

luko - asi je športový tip xixi 😬

• luko..vies,keby si videla,co maju moderatori na sebe,tak by si nechapala..casto to spominali,ze maju len kratasy a hore pekne kosela,kravata,oblek 😃

• no hlavne aby pod tym moderatorskym pultom vobec nieco mali 😃
    inak lea krasne topanocky, juuuj 😵

• myslim tie tvoje svadobne 😃

• Luko, tak to je dobre co si nasla na mojej "najoblubenejsej" ministerka hehe

• ahojte dievcata 😵

• Sponzor fóra
  • bambulka svet je maly, a ZA obzvlast🙂) ani by som sa nečudovala, keby si napisala ze byvas na Solinkach 😃

• luko..dakujem..hadam vydrzia ten den..no ak najdem este cosi zaujimave,urcite kupim..tieto som kupila za polovicnu cenu 🙂
    ahoj slniecko..aky bol den?

• ahojte kocky....po dlhej dobe som zasa spat 🙂
    ako sa dari s pripravami?
    Luko: Vsimla som si, ze termin uz mate zmeneny.Podarilo sa vam to vsetko popresuvat,alebo ste museli hladat nieco nove?
    Lea:Ako pokracuju pripravy? Prosim ta nevedela by si mi poradit kde v ZA zohnat spodne pradlo pod saty? Inak, neviem ci sme sa nahodou nestretli v jednom obchode 🙂

Ja by som tiez strasne strasne chcela byvat aspon v ZA 😐

• arw..ja mam na solinkach par spoluziakov a ziacok z vysky 🙂

• ale kazde rano sprintujem do práce okolo salonu Stitch, tak mam prehlad, občas sa im podari vystavit niečo do vykladu podla môjho gusta 😃

• celkom v poho Lei, dnes som bola za domacu panicku 😃 som upratovala, prala, robila pomazanku...a catovala s buducou svokrou 😃
    ozaj baby, ako budete volat/alebo ako volate svokry???

• Leuš ja na Solinkach dokopy nikoho nepoznam, ja som taky pristahovalec z Hlin🙂)

• arw - bývali sme na Solinkách do mojich 3 rokov, ale si to nepamätám 😞 😃
    Stitch bol vždy moja srdcovka... výklad chodím obkukávať aj teraz, keď už mám po...

vitaj Afra... ty sa chváľ ako s prípravami 😃 ja už nič...
    Slniečko tiež ahoj... sa to tu teda rozbehlo 😃 konečne aj pokecáme (kým môžem ešte) 😬

• ahoj afra..tak najdes celkom pekne ako ides od vub na stvorcove namestie..jedno je po lavej strane a druhy po pravej..planujem ist do toho po pravej strane..maju tam totiz aj cipkovane podpiry,co je zvacsa problem zohnat..
    a v ktorom?
    inac..moje pripravy su uz na 80% a tento tyzden hadam na 85%

arw..ja som mala ten salon kusocek od skoly..takze asi tak..slintacka ako fras 😃

slniecko..ja zatial netusim..poctivo volam,ze mileho mama/oco..

• arw..no tak to je sranda..ja poznam viac ludi v ziline ako v snine,odkial som 😃

• slniecko - mama 😉 ale občas mi vykĺzne aj "teta" ako predtým...
    mne to nerobí problém aj keď skutočnú "mamu" má len jednu - moju (na Orave majú taký zvyk oslovovať po sobáši svokrovcov mama a otec) 😉

• ja si ani neviem predstavit, ako by som si vybrala z takeho kvanta svadobnych šiat, pri mojej extra nerozhodnosti 😛 a ak si uz čosi vyberiem, potom sa budem tym salonom oblúkom vyhýbať 😃

• ja tiez obzeram kazde rano ten vyklad..... 🙂 dnes tam boli saty, co mala Fifi 😉
    Bambulka: Joj, konecne mame oznamenia....len nam ich urobili o vyse 30 viac 😐 ale su pekne 🙂

• Leuš prirodovedecka fakulta ZU?🙂 😃

• no a co mam hovorit ja? 🤔 😬 😃 uz som ich tolko skusila..a to asi 10ks nemam odfotenych 😃
    ale hadam si vyberiem do tej svadby 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame na predaj návleky univerzálne - na mieru, saténove mašle, doplnky, saténové výzdoby auta, šaty a mnoho ďalšieho...
    Vitajte na našej stránke! Naša agentúra sa zaoberá kompletnou organizáciou svadieb. Chcete, aby vaša svadba bola výnimočná? Radi vám pomôžeme 🙂
    V našom svadobnom obchode www.svadobnystyl.sk nájdete všetko potrebné pre vašu svadbu. Od krásnych svadobných šiat, cez spoločenské šaty až po množstv
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov