Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • vsetky su po mne, ja som si svadbu dala na 16.30hod, po mne uz nikoho nedaju...

• aha..takze pred tebou..
    no ved uvidis,ked zavolas kostolnikovi..

• ..urcite sa nejako dohodneme, vsak sa ho aj spytam, ci chce niekto ozdobovat tiez, popripade sa s tym parom mozeme dohodnut a pojdeme napoly..

• Sponzor fóra
  • alebo..ja mam nachystane kvety a masle..a tot vsio..

• ..ja by som chcela len masle..a mozno by som kostolnikovi priplatila za kvetovu vyzdobu..

• no ja mam masle uz kupene,len to spravit..

• ..sikulka 😃
    ja nic nemam kupene, popripade ak sa toho budes chciet zbavit, tak odkupim od teba 😃 si slubila chichi 😵

• no ja som na vsetko myslela..mam dokonca aj krepak kupeny..len ostal tak..tak som prave povedala milemu,nech to odprace 😃

• ..ja by som dala tiez spravit pre druzicku...ale tych kytic bude straaasne vela, tam mamam nedame robit..
    je moc draha slnecnica?

• nie je draha..svadobna asi 1500-600..ja som jej rovno povedala,ze do 2t je v poho cena..ikebana len 500..
    a tie kyticky vyjdu okolo 300-400 sa mi zda..takze uplna pohoda 😉

• ...jeeeeej tak to je uzasna cena.. 😵
    tiez som tam planovala ist a okrem mojej a druzickinej, aj nejake ikebany na stol, len misim zistit kolko stolov nam daju (2-3)

• Lei, ako budes mat ozdobene auta? som rozmyslala, ze aj na auta dam nieco urobit v kvetinarstve..

• no ja beriem len na hlavny stol..a ostatne budu od baby,co robi vyzdobu a budu umele..

• ..aha, ja by som si dala spravit nieco jednoduche 😃
    mozno aj nejaku ikebanu (alebo nieco podobne), najprv by to bolo na aute a potom na stole, len neviem ci to bude realne. 😕

• Slniecko myslim si, ze po tej jazdeutom by boli kvety dost zbiedene 😞

• Sponzor fóra
  • ..aj to je mozne, ale podla toho ako by to bolo urobene.. sa spytam v kvetinarstve 😬

• no mam zo slnecnice objednane krasne srdce..z umelych kvetov,takze pohoda 😉
    inac,ak si tam pozicias cosi na auto,vyjde ta to este menej ako ikebana..ale ona robi krasne ikebany..takze by som brala oboje a nie dva v jednom..
    ako ta ozdoba auta pozbiera prach a spinu z jazdy a to dat potom na stol mi pride divoke..
    ved my ani predjedlo nebudeme mat na stole..

• tiez som videla tie srdcia na auta a boli velmi pekne. Ja sa tiez este rozhodujem

• ja mam to take zelene dookola a v strede je to zatial ruzove..ruze..

• tak viem ktore. Ja som najprv chcela len tu stuzku do V, ale este uvidim.

• ahojte, ja vas dnes nestiham ani citat,tak len pozdravujem a zaroven prajem dobru noc... 😃

• no mne sa to velmi zapacilo..a bude v modrom..tak sa tesim 😵
    a ake auto bude?

• Bud zelena Fabia, alebo strieborny Peugeot. Obe mame k dispozicii, len sa rozhodnut. Ale asi strieborne, je to krajsie.
    Dobru noc Fifi 😬

• fifi..pekne sny 😉

peti..strieborne bude vyzerat zaujimavejsie

• no ved to. najprv som chcela ist nasim, ale zelena je zelena, uz to nie je ono

• ved to..treba decentnu farbu..

• Lei idem si lahnut, bo zajtra treba do roboty 😦 co uz. Prajem dobru nocku 😮

• pekne sny prajem..ja este cosi pobudnem..

• dobré ránko prajem 😵

• ahoj nasti 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Široká ponuka svadobných služieb.
    Všetko, čo potrebujete na Vašu svadbu, nájdete v našom svadobnom e-shope www.svadobneinspiracie.sk! Ponúkame Vám svadobnú výzdobu,dekorácie a doplnky.
    Amarena,sro
    Nové Mesto nad Váhom
    Veľkoobchod s najširšou ponukou servítiek a priestieraní na slávnostné príležitosti. V našej ponuke nájdete popredné európske značky MANK, PAPER DESIGN, PACK SERVICE, PAP STAR. Kvalitné nestakajúce sviečky a doplnky. Taktiež...
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov