Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • 😃 😃 😃
    pojdem sa len informovat lebo to by sa fakt nedalo 🙂

• Ale určite ti odporúčam ísť sa tam opýtať. Tá pani ti môže strašne veľa poradiť a myslím, že jej rady stoja za to 😉

• No a budes mat vyriesene 😃

• Sponzor fóra
  • pojdem urcite 🙂

• baby a ako riešite výzdobu kostoal, ak teda to máte v kostole... 😉

• Mne kaplan povedal, ze oni kostol vyzdobeny budu mat, takze s kvetinami si hlavu nelamem a objednala som si masle a este rozmyslam nad navlekmi....sa mi to strasne paci.

• ja mam volat este ohladom zdobenia kostola

• 😎

• Pri výzdobe kostola je dôležité sa dohodnúť s kostolníkom... Aspoň nám tak povedali 😵

• Ahojte babizne!
    Máte sa? Čo sa tu deje nového- pozerám, že nové budúce nevestičky..

• Ahoj Evi, kde sa túľaš 😃 Pomaly postupne nás tu pekne pribúda 😉

• caute kocky, pridam sa k vam do debaty 🙂 Mate daktora z vas skusenosti so skupinou Bonita?jedna mila babenka mi na nich poslala kontakt a celkom sa nam zacinaju pozdavat.Diky! 😉

• ahojte zienky aj nevesty !
    ja opat tento tyzden nestiham sledovat nasu debatu - mam tazku skusku, tak som "namocena" v knihach 😠 vidim, ako paradne ste to rozbehli, co sa tyka priprav, len tak dalej 😃
    kvetinarstvo Slnecnica mozem vsetkym len doporucit - moja svadobna kytka bola tiez odtial a boli vsetci nou ohureni, ze taku este nevideli 😉 bola presne podla obrazku, ta teta je naozaj sikovna 😃

• Ahoj Zuzi, takže je z teba tento týždeň šprt? 😃
    Zuzka, chcela som sa ťa opýtať, keď si dávala svokre robiť tú super kytičku, tak ingrediencie si si doniesla sama?

• ahoj Jani,
    ano, na tu kyticku som doniesla veci ja sama, kvetinarka mi to uz len naaranzovala 😉 to su take speci veci, takze mi hned povedala, ze mam priniest to, co chcem v tej kyticke mat 🙂
    no a co sa tyka toho sprtania... keby tato jedna bola uz za mnou 😐 je to najtazsia skuska toto semestra 😦

• Sponzor fóra
  • a čo ťa čaká, aká skúška? 😕
    ja rozmýšľam, že by som dala maminke urobiť takú kytičku na narodeniny. Tiež niečo také špeci, ako čajíky a pod... Ale pojdem sa tam radšej presne s ňou dohodnúť. Díky za info 😉

• skuska je z teorie, riadenia a organizacie verejneho sektora, dost blbe, hlavne aj statnicove.... tazke na pochopenie, zlozite na clenenie... ach 😞
    budem sa snazit sem-tam vas tu skontrolovat, tak posluchajte a prilis vela nepiste, nech stiham citat 😃

• jasné Zuzi, 😃
    No viem si predstaviť, čo to je za skúška. Najhoršie u mňa vždy boli tie, kde boli neskutočné členenia. Častokrát to nemalo žiadnu logiku... Ach, jaj 😦
    No budem ti držať pršteky. To určite hravo zvládneš... 😉

• ahojte baby..konecne som doma..zbita ako pes 😒

• Ahojte, ste tu niektorá ešte?? Túlam sa na MK hlavne. To vieš- mamičky🙂

Aká kytička pre svokru- z čoho bola?? Videla som u nich v Slnečn. klobáskovo- párkovú a lízatkovo- cukríkovú pre deti.

• ahojte 🙂
    tak ja som ešte čuduj sa svete - pripojená dnes... len čakám, kedy nás odstrihnú 😒
    Evi - ja by som asi MK nestíhala, tam píšu jak dračice 😃

Kati - ťažký deň? 🤔

• no konecne sa niekto pridal 😃
    vio..bola taka sladko-ovocna sa mi zda..trcal z nej banan a boli tam nejake tycinky a podobne..
    bam..no to je super,ze si este tu 🙂

• No ja stíham tak tak..Kecám hlavne so Zilincankami a ked sa vyskytne tema, co ma zaujme, tak tam..a hlavne denne najdem ludi, co maju tie iste problemy co ja.

Ved pozeram, ze ako sa tu rozrastane- tri- styri dni nie som a ups- dve tri nove cakatelky🙂

• no baby..sa tu niekto snazi 😃 len hadam,ked bude stretko v lete,ze sa prekona ta 8 😬 😃 zatial je to najvyssi pocet..

• Evi tá kytička čo mala fifi na stretku bola úžasná - dobrý nápad fakt 😃
    aj ja zíram na nové členky a prispievateľky do témičky 😮 😉
    to je super, my čo to máme za sebou si môžme ešte zaspomínať na plánovacie časy 😃

• Vies co, keby som bola v ZA, tak prekonavam tak casto, ako by som mohla malu niekam odlozit, hihi.

• nebojte..mne sa to tiez krati..takze netusim o com budem potom pisat..asi o zariadovani,kedze po svadbe pride mily do uk a ideme niektore veci kupit 🙂 😵

• no ja uz tu fakt moc o com nemam..som tu len kvoli vam- starejsim🙂)) Najprv som bola na MS a zistila som, ze viac mi pomoze byt na MK🙂

• Evi, malu by si zobrala so sebou, by sme ti ju na striedačku varovali 😉 a učili sa na vlastné detičky 😃

• hehe-že starejšim 😃 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame na predaj návleky univerzálne - na mieru, saténove mašle, doplnky, saténové výzdoby auta, šaty a mnoho ďalšieho...
    Široká ponuka svadobných služieb.
    Amarena,sro
    Nové Mesto nad Váhom
    Veľkoobchod s najširšou ponukou servítiek a priestieraní na slávnostné príležitosti. V našej ponuke nájdete popredné európske značky MANK, PAPER DESIGN, PACK SERVICE, PAP STAR. Kvalitné nestakajúce sviečky a doplnky. Taktiež...
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov