Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D pojdem sa len informovat lebo to by sa fakt nedalo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ale určite ti odporúčam ísť sa tam opýtať. Tá pani ti môže strašne veľa poradiť a myslím, že jej rady stoja za to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No a budes mat vyriesene :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pojdem urcite :-)
Odpovedať
baby a ako riešite výzdobu kostoal, ak teda to máte v kostole... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mne kaplan povedal, ze oni kostol vyzdobeny budu mat, takze s kvetinami si hlavu nelamem a objednala som si masle a este rozmyslam nad navlekmi....sa mi to strasne paci.
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam volat este ohladom zdobenia kostola
Odpovedať
Profilova fotka
8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pri výzdobe kostola je dôležité sa dohodnúť s kostolníkom... Aspoň nám tak povedali x-)
Odpovedať
Ahojte babizne! Máte sa? Čo sa tu deje nového- pozerám, že nové budúce nevestičky..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Evi, kde sa túľaš :-D Pomaly postupne nás tu pekne pribúda ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky, pridam sa k vam do debaty :-) Mate daktora z vas skusenosti so skupinou Bonita?jedna mila babenka mi na nich poslala kontakt a celkom sa nam zacinaju pozdavat.Diky! ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte zienky aj nevesty ! ja opat tento tyzden nestiham sledovat nasu debatu - mam tazku skusku, tak som "namocena" v knihach ]-( vidim, ako paradne ste to rozbehli, co sa tyka priprav, len tak dalej :-D kvetinarstvo Slnecnica mozem vsetkym len doporucit - moja svadobna kytka bola tiez odtial a boli vsetci nou ohureni, ze taku este nevideli ;-) bola presne podla obrazku, ta teta je naozaj sikovna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Zuzi, takže je z teba tento týždeň šprt? :-D Zuzka, chcela som sa ťa opýtať, keď si dávala svokre robiť tú super kytičku, tak ingrediencie si si doniesla sama?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Jani, ano, na tu kyticku som doniesla veci ja sama, kvetinarka mi to uz len naaranzovala ;-) to su take speci veci, takze mi hned povedala, ze mam priniest to, co chcem v tej kyticke mat :-) no a co sa tyka toho sprtania... keby tato jedna bola uz za mnou :-| je to najtazsia skuska toto semestra 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
a čo ťa čaká, aká skúška? :-. ja rozmýšľam, že by som dala maminke urobiť takú kytičku na narodeniny. Tiež niečo také špeci, ako čajíky a pod... Ale pojdem sa tam radšej presne s ňou dohodnúť. Díky za info ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
skuska je z teorie, riadenia a organizacie verejneho sektora, dost blbe, hlavne aj statnicove.... tazke na pochopenie, zlozite na clenenie... ach :-( budem sa snazit sem-tam vas tu skontrolovat, tak posluchajte a prilis vela nepiste, nech stiham citat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasné Zuzi, :-D No viem si predstaviť, čo to je za skúška. Najhoršie u mňa vždy boli tie, kde boli neskutočné členenia. Častokrát to nemalo žiadnu logiku... Ach, jaj 8-( No budem ti držať pršteky. To určite hravo zvládneš... ;-)
Odpovedať
ahojte baby..konecne som doma..zbita ako pes :-S
Odpovedať
Ahojte, ste tu niektorá ešte?? Túlam sa na MK hlavne. To vieš- mamičky:-) Aká kytička pre svokru- z čoho bola?? Videla som u nich v Slnečn. klobáskovo- párkovú a lízatkovo- cukríkovú pre deti.
Odpovedať
ahojte :-) tak ja som ešte čuduj sa svete - pripojená dnes... len čakám, kedy nás odstrihnú :-S Evi - ja by som asi MK nestíhala, tam píšu jak dračice :-D Kati - ťažký deň? =-)
Odpovedať
no konecne sa niekto pridal :-D vio..bola taka sladko-ovocna sa mi zda..trcal z nej banan a boli tam nejake tycinky a podobne.. bam..no to je super,ze si este tu :-)
Odpovedať
No ja stíham tak tak..Kecám hlavne so Zilincankami a ked sa vyskytne tema, co ma zaujme, tak tam..a hlavne denne najdem ludi, co maju tie iste problemy co ja. Ved pozeram, ze ako sa tu rozrastane- tri- styri dni nie som a ups- dve tri nove cakatelky:-)
Odpovedať
no baby..sa tu niekto snazi :-D len hadam,ked bude stretko v lete,ze sa prekona ta 8 :-N :-D zatial je to najvyssi pocet..
Odpovedať
Evi tá kytička čo mala fifi na stretku bola úžasná - dobrý nápad fakt :-D aj ja zíram na nové členky a prispievateľky do témičky :-o ;-) to je super, my čo to máme za sebou si môžme ešte zaspomínať na plánovacie časy :-D
Odpovedať
Vies co, keby som bola v ZA, tak prekonavam tak casto, ako by som mohla malu niekam odlozit, hihi.
Odpovedať
nebojte..mne sa to tiez krati..takze netusim o com budem potom pisat..asi o zariadovani,kedze po svadbe pride mily do uk a ideme niektore veci kupit :-) x-)
Odpovedať
no ja uz tu fakt moc o com nemam..som tu len kvoli vam- starejsim:-))) Najprv som bola na MS a zistila som, ze viac mi pomoze byt na MK:-)
Odpovedať
Evi, malu by si zobrala so sebou, by sme ti ju na striedačku varovali ;-) a učili sa na vlastné detičky :-D
Odpovedať
hehe-že starejšim :-D ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?