Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • no snazim sa..a dala som aj oprat..
    len skoda,ze to tu nejako blbne 😒 🤔

• ano, aj u mňa zase..Mangel dorazil, ideme niečo riešiť rýchlo. Predávam nábytok z bytu a dôjdu mi preň autom záujemci.

• no to mas super..takze uz sa zbavujes veci 😃
    kolko ti trvalo zohnat zaujemcu?

• Sponzor fóra
  • Lea- na tieto dve veci asi 3 hodiny..vyvesila som na web inzerát a do pol hodky volala jedna pani na skrinku a do 3 hod na stol.
    Dnes mi este prisli kupit dve stolicky- takze plodny den- tri typy- traja rozny ludia.-)
    Ta posledna pani chcela zobrat vsetko naraz a bola sklamana, ze uz nie su.
    To som mala taky kancelársky- takze volali same uctovnicky😃

• no to je super..tak si si cosi zarobila 😃 a mozes minut na nieco ine..

• Volaco - ale je to len taký zlomok. Práve za to platím malej hračky- ten domček pre bábiky, vláčik so zvieratkami a take superné drevené puzzle so zvieratkami a benzín do auta- už je vyplatené a zatiaľ jazdí.
    Som sa rozhodla, že nábytok aveci, ktoré už nechcem do nového byvania takto rozpredam, kym som pri Blave, bo tus a viac kupuje aj predava vsetko. A zatial sa dari dobre. Uz som vselico rozpredala.

• tak to je super..a potom do noveho si kupis presne podla svojich predstav a aktualne 🙂
    ja budem tak rozpredavat neskor..az pojdem odtialto prec..kedze nabytok sme kupovali vlastny..

• No ved uz takto dokupujeme nove a take co chceme a bude to spolu ladit- z Ikea. Zase cez vikend pojdeme asi mrknut, co maju noveho v obchodaku.
    TY mas od nich tiez nieco, vsak? Zijes priamo v Londyne? uz som zabudla , prepac😞

• no ja sa tiez chystam do ikei..ak nebude skarede pocasie,lebo to mam asi hodinku busom..okolo toho slavneho stadiona 😛 😎
    som v zapadnom londyne..a nabytok by som mala mat z ikei 😉 postel a skrinu 🙂

• ahojte, konecne som doma a mam doma aj skolsky pc....lebo ten nas velmi nerad startuje..... 😬

• ahoj moja..a kedy date reklamovat?

• ahoj mladomanzelka 😵 Uz si si zvykla na nove meno?

• petapalko,este som si nezvykla na nove meno,ale na slovo manzelka,manzelia si nepotrebujem zvykat.....
    je to krasne.... 🙂 🙂 😉
    lea my cez vikend uz pc formatneme a ide do skoly na kontrolu a potom ho s papierom kontroly posleme na reklamaciu..... 😬

• no tak hadam potom budes mat lepsie pripojenie..
    inac,aky si mala tyzden?

• dobré ránko 😎

• Sponzor fóra
  • Ahoj Zuzi

• ahojte ...konecne vikend 😉

• ozaj ako nauky uz mate vsetky ?

• AHojte..akurat zase odbieham..mala vstala😞

• Mame muma 😃 , ale tvojho sefa sme tam veru nestretli. Zato bolo uplne plno, vidno ze ide leto.

• no skoda 🙂
    tak ja idem zase na skolenie 😐

• uz tu dnes nebudes? Tak potom pekny vikend 🤔

• no uz som tu zase na chvilku. Dnes mame tu malu sobotu, co? Netoci sa vam niektorej hlava-mne hrozne..uf uf..

• no mne áno z tej roboty, som si myslela, že dnes bude fakt malá sobota, ale nie je 😬 a čo malá zatiaľ poslúcha? 🙂

• No ja som si asi odrobila vcera a dnes mam volnejsie. Esteze dnes stranka funguje dobre.

• no ja som sa včera zabávala a dnes to musím dorobiť 🙂 ale hádam do 12.00 hotovo 😃 ako sa ti páčilo na náuke?

• Nasta tak to supis robota, ked do 12:00 stihas za dva dni nerobenia dorobit 😉
    Este sa len prebudza, takze je dobra. Pocuva pesnicky a sedi na gauci..je omracena.

• tak to máš trocha pokoja 😉 no ked sa mi chce tak to viem urobiť rýchlo...teraz len zistiť či je to dobre... 😬

• no- ako tak..uvidime, ci nedostane silu, ked sa naranajkuje anezacne lietat zase. 🤔

• nauka bola tentoraz ovela lepsia, ale to je taka tema nie velmi na debatu ako chcela teta vyvolat. Ale bola mila

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame na predaj návleky univerzálne - na mieru, saténove mašle, doplnky, saténové výzdoby auta, šaty a mnoho ďalšieho...
    Plánujete oslavu, krstiny alebo inú spoločenskú udalosť? Potrebujete pomôcť so svadbou? Nestihate zabezpečiť občerstvenie? Tu ste na správnej adrese😊
    Široká ponuka svadobných služieb.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov