Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ze by este nie :-S
Odpovedať
ahoojte baby :-) ja si idem dnes pre korunku a náušnice, čo si dala robiť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj a kde si dala robit nausky a ake?
Odpovedať
Profilova fotka
no moja a na čo čakáš, kým si ich nezajedná niekto iný :-D Ale nie, ja viem, že to rozhodovanie je ťažké... A najmä pokiaľ sú aj tie druhé také krásne ako tie, čo som ja na tebe videla
Odpovedať
Profilova fotka
no a ktory je to model Linda? :-) mozno ti tu poradime sa rozhodnut :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ved ale tento tyzden uz musim ist aj boty kupit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja rozmyslam nad madeirou a balta. ozaj baby kde ste kupovali spodne pradlo pod saty? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
A Balta sú krásne... ale aj Madeira sú krásne, len v tých som ťa nevidela... :-| No spodné prádlo. To bolo tak, že ja som mala samolepiacu podprsenku, ktorú som potom aj tak dala dole. A vôbec mi nechýbala. No a inak som mala spodné prádlo som inak mala to, čo som už mala doma kúpené predtým... :-D
Odpovedať
no v salóne krostína :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a to ti robia presne podľa tvojich požiadaviek? Podľa nejakého obrázku? Lebo ja som mala tiež veľký problém s bižutériou a nakoniec som ju kúpila v Blave, lebo tu nikde nič poriadne nemali
Odpovedať
no ja som si tam chcela kúpiť ale nemali taký štýl ako si predstavujem..tak som im nadiktovala jako to chcem a oni to dali spraviť...a náušnice visiace k tomu... :-) však dnes uvidím, či je to podľa mojich predstáv...idem pre nu
Odpovedať
Profilova fotka
to je super ze ti to spravia ako chces
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak potom daj foto... som zvedavá ;-)
Odpovedať
oki zajtra sa pokúsim ;-) a inak jako sa máte? som sa ani neopýtala, ale bola som taká rada, ked mi tá pani volala x-)
Odpovedať
muma, ja by som mala madeiru keby mi hore tak blbo neo´dostavali, pre mna su tie saty uplne uchvatne x-)
Odpovedať
Profilova fotka
luko myslim ze nakoniec to bude madeira x-) ozaj ako ti je uz si zdravsia?
Odpovedať
no, myslela som, ze som opat sexi a fit, ale asi len sexi :-D som v praci a necitim sa bohviako, ale urcite lepsie ako v sobotu.
Odpovedať
Profilova fotka
:-D tak hadam budes skoro aj fit
Odpovedať
čaute..pondelky sú zlé? ja neviem, mne sa akosi zacal dobre..asi preto, ze soms a vcera vyvencila 9,5 hodiniek mimo bytu a trochu ma to nastartovalo
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Evi, no slniečko je dobrý zdroj energie, čo? To aj mňa dokáže tak naštartovať. Ale my sme mali celý víkend stále nejakú návštevu, tak sme sa mimo byte nejako ani nedostali :-N
Odpovedať
ja nastastie aspon vcera.este dnes ma boli nohy!! Drahy v sobotu zase robil, tak aspon nedela bola nasa.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj evi...ja som sa cez vikend nacestovala ale aspon bolo pekne ;-) ozaj jani ako s planom na siete? ci takym niecim si myslim spominala ze idete riesit :-N
Odpovedať
bolo, no maj vkus az moc. Som asi svetloplachá- zase ma oči boleli a mala som tlak v hlave..mam radsej slniecko a sviezi vzduch- ako v lete zarana ci podvecer. Aj teraz je Ok vonku, ale idem dat malu najprv vyspat a potm vonku. Poslem link na MK mam nove fotky..
Odpovedať
http://www.modrykonik.sk/album/album.... zo vcera zo ZOO aj s tematickou knizkou v ruke :-D:-D a z domu, má tam novú ciapocku a novú hracku..od sameho rana sa sn ou hra..zase tam sedi pri nom- tom domceku.
Odpovedať
Profilova fotka
Evi, malá je strašne zlatá ;-) Linda, no hľadáme stále nejakého urbanistu, pretože potrebujeme urobiť urbanistickú štúdiu a potom hľadať zase pojektanta na siete. Júj, už sa to ťahá skoro mesiac a začíname byť z toho trochu podráždení, lebo všetko stojí ]-(
Odpovedať
ahojte ;-) violetka mate pekne dievcatko s modrymi ockami..... :-) ;-) ja dnes mam zatial volnejsie,ale poobede uz tu nebudem sama,tak budu torsku stresy.... :-N :-) uz som taka stastna,ze sa nam podarilo pekne zorganizovat nasu svadobnu cestu....z draheho mnichova..... :-N prajem vam krasny den...tu je nadherne..... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule. smaily aj tu je pekne. Si teraz v skole, ci v robote? Takze v sobotu odchadzate na svadobnu cestu? No to sa mate :-N Kam to vlastne idete?
Odpovedať
Ahojte. Aj mňa by ste mohli vziať niektorá na svadobku so sebou.-)
Odpovedať
ja mám dnes tooooľko roboty, ani nestíham tu čítať :-(
Odpovedať
Čo si to ale dovoľujú ti v práci dávať robotu, však? Ani nestíhaš chatovať potom :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?