Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
smaily..takze hladas nove zaluby :-D
Odpovedať
violetka, senecke jazera su peknucke....ale my tu mame vela jazier,ked je pekne rada chodim....uz musim dat do poriadku moj bicykel...lebo mi chyba.....a k jazeru sa dostanem do 30 minut na nom.....inac dobre zdrazel benzin a nafta ]-( ]-( lea :-D :-D to su vsetko moje zaluby....nemusim hladat nove :-D :-D ja ich mam az az.... :-N :-D
Odpovedať
no ja pojdem kuknut len tu ikeu..ale sla by som hned k moru..som vcera pozerala,ze kam na svadobnu cestu a zatial to grecko vychadza hrooozne vela..a tak som sa pustila do dalsieho hladania a napadla ma malorka..co vy na to?
Odpovedať
ahojte ;-) tak ja lezim v posteli, asi mam anginu a este som nachcipana 8-( a vonku tak krasne :-S
Odpovedať
luko to ti nezavidim... tak sa pekne poliec....a pi cajiky.... ;-)
Odpovedať
ahojte babizne! S malou som bola len hodinku..tu doma sa ju márne pokúšam uspať už druhú hodinu, nedarí sa. Zato ja som zaspala pri uspávaní aona chodila s osuškou na hlave a robila si prehliadku pred zrkadlom. Ja som taká ospatá, och joj...tak by som spala..
Odpovedať
ahojakj,aj ja som taka ospala, ale nemam este to stastie,ze by tu pri mne behalo male mrna.... :-D ja som este vonku nebola,ale mala som co robit,cakam uz manzela z prace a pojdeme vonku,ze ma nejake prekvapko pre mna...a este donesie super obedik,diabolske rezne aj z telacinky s ryzou a ja urobim uhorkovy salatik..... :-D a donesie aj dobre nanuky,obaja sme na ne dostali chut....kedze tento vikend si to este mozem dovolit.... :-N
Odpovedať
ako ze tento vikend? co bude potom? dieéta, ci co? Vsak si stihla!
Odpovedať
tak sa nalievam cajom a pozeram na PC IT crowd a chechtam sa na tom,s koro mi zabehnlo :-D
Odpovedať
co pozeras??
Odpovedať
serial o IT...anglicky humor, ten milujem, nahrala mi to kamoska ale zacali to davat aj na CT2 pod nazvom Ajťáci
Odpovedať
violetka,ja som este neni stihla,saty klamu :-D ale aspon 5 kil dole,no moja sefka bude chciet aby som dala 10 kil dole....ja vsak sa sma rozhodnem ako sa budem citit....a od buduceho tyzdna ma pravidelne bude vazit aj merat....aby mi nahnala strach.....tak budem drzat bielkovinovu dietu pri nej a mimo nej 90dnovu dietu....tou som uz raz schudla.... ;-) prajem pekny zvysok dna,mne uz pride manzelik domov a konecne budeme obedovat..... :-N :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
booze- to co ides robit so sebou?? naco tie diety?? podla mna vyzeras uplne normalne a nemas co chudnut..10kil?? To by tak bodlo mne- aspon 3 kila- ale pohybom..to preco sefka od teba chce?
Odpovedať
ahojte baby..som sa vratila z ikei..idem este spravit u seba poriadok,oddychnem si kusok a skocim na hranolky :-D
Odpovedať
violetka, ja som tu len na skok, tu to nebudem rozoberat..... ;-) napisem ti zajtra.... lea a kupila si nieco pekne? ja som uz papala diabolske rezne...mnamky.....tak dobru chut k hranolkam...ja si dam asi este nanuk..... :-D papapa
Odpovedať
zdravá strava- nanuky a rezne ahranolky.-) U nas tak isto- výnimocne mame bravcove. Manzel je uz doma- konecne a vyklepava rezniky a vari zemky. Ja sa s malou hram s babikami pri jej stoliku- viete ako pekne sa rozrozpravala?!.-) Dobrú chuť k večeriam!!
Odpovedať
tak tie hranolky sa uz robia x-) sa na ne tesim..tiez som si kupila kornutkovu zmrzku..do zasoby pekne pack 6ks :-D ale kupila som aj syr a lososa..takze zajtra bude cosi zdrave..len este neviem ako ho spravim a hlavne,ze som zabudla na zemiaky..mam totiz aj cerstvy kopor a ten by sa hodil prave k tym zemiakom..cosi vymyslim a pripadne zjtra doobedu skocim dole do vecierky..
Odpovedať
no a na wembley som si kupila dalsie nohavice..letne peskovej farby x-) a dvoje trika na ramienka take modre,jedno svetlejsie a druhe tmavsie..este bielu koselu tenku..a peknu supravu spodneho pradla..ciernu x-)
Odpovedať
lea- zavidimhlavne tu peknu ciernu supravicku..ze by som dnes na vecer vytiahla svadobne pradlo+podvazky, hehehe?? No nie- vratme sa k realite- idem uspat malu:-)) Caute! P.S. Zajtra mame plan na den- je den otvorenych dveri v BA- asi malu zoberieme do ZOO- bude trestit oci:-) Ona pozna vsetky zvieratka, som zvedava na reakciu nazivo.
Odpovedať
vio, tak si to uzite, pre malu to bude iste super zazitok x-)
Odpovedať
vio..to bude super..potom daj vediet,kolko zvieratok napodobnila a vedela povedat ;-) :-) no rozmyslam este aj nad inou farbou spodneho..uvidime,co ma este zaujme a sadne mi.. ahoj luko..ako sa dari a ako vikendujes?
Odpovedať
lea lezim cely den a pozrem serial na Pc, som total nachcipana :-|
Odpovedať
to nezavidim..ja som bola nakupovat a konecne oddychujem..hadam aj zajtra budem aspon trocha..lebo musim zacat cosi robit.. ale teraz si pustim nejaky film a budem relaxovat dalej..pekne pri sviecke a comsi dobrom :-D
Odpovedať
ja si idem uvarit caj, chudak milacik dnes siel nakupit, urpatal cely byt, povysaval, umyl podlahu, pripravil mi veceru....dnes som fakt vysla z postele akurat na zachod :-D
Odpovedať
no musi sa o teba postarat..ty sa urcite o neho tiez staras,ked je chory on ja sa uz tesim,az moj mily pride do uk..to budem mat hadam aj ranajky do postele..som dnes pozerala tacky na jedlo :-D a pomoze mi s upratovanim..a tak podobne..pojdeme kuknut ten slavny stadion wembley :-) do parku x-)
Odpovedať
Caute - spinkáte, čo?.-)) A ja zarezavam..chystám tasky na dnesny vylet do ZOO. Moji este spia. O deviatej chcem vypadnut. Idem si este umyt a vyfukat vlasy a vy sa tu majte pekne zatial!
Odpovedať
violetka,tak zavcasu??ach jaj..... ja idem za chvilku do parku,lebo doteraz som stahovala filmy,lebo sa dalo rychlo stahovat,a teraz sa uz neda....konecne budem vonku..... :-N ;-) prajem pekny den....
Odpovedať
pekny den aj tebe ;-) ;-) co za filmy si si stiahla? mne uz je lepsie, nelezim, ale na to ist von sa este necitim....snad to zajtra bude ok, mame len 3dnovy pracovny tyzden (stvrtok je sviatok a v piatok dovolenka :-D ) tak sa mi nechce zostavat PN. idem dopozerat tych ajťákov, mam na nich uchylku, ale uz mi zostali len dve casti :-(
Odpovedať
ahojkaj luko, tak ja som stiahla underdog-film o psovi, potom horor strasidelny dom,ale myslim,ze sme ho uz niekedy videli, a chcela som este stiahnut pohadku 3 zivoty,princ bajaja....ale uz to dlho trva...nemam chut tu stale sediet.... :-) mne povedala sefka,ze pekne krasne 1.5. musim prist na 2 hodinovu prednasku...a je po volnom dni... ]-( ja budem mat narocnu stredu,ale musim sa dobre pripravit....a ucit sa.... takze ides do prace? zatial pa ;-)
Odpovedať
ahojte baby..ako sa dnes mate? ja prave zehlim :-N sice sa mi nechce,no treba cosi aj nosit :-D luko..to mate dobre..tu je 5. sviatok..takze az v pondelok..a myslim,ze len jeden..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?