Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
jani OK, už sa nepýtam x-) ale môžeš to mať celkom fajn :-)
Odpovedať
ahojte baby..tak som uz doma..a liecim sa..teda sa aspon tvarim..
Odpovedať
lea, tak sa pekne liec, aby si zas bola sexi a fit :-D
Odpovedať
ahoj luko..no uz sa liecim..dostala som atb..tak hadam pomozu..
Odpovedať
no mne vacsinou zaberu :-)
Odpovedať
mne tiez..len sa nesmu dat tie iste za sebou..ale kto si to ma pamatat :-N
Odpovedať
no lekarka by mala!!! :-D to je nadhera: http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_e...
Odpovedať
..caute x-)
Odpovedať
ale v dec som dostala na svk a teraz v uk..takze nevedia :-D krasne saty..hned by som brala.. ahojky..aky bol den?
Odpovedať
ahoj :-) ...som nnetusila ze som meteosenzitivna,a le uz dva dni ma boli hlava...asi z oho pocasia a nechutneho tlaku co je vonku :-S
Odpovedať
...aj ja som velmi ovplyvnena pocasim :-( aaale momentalne je tu prekrasne, vcera sme boli na plazi, dokona som sa trosku opalila x-) Luko, kedy chcete ist na Kubu? my tiez premyslame o Karibiku..tak na tri tyzdne x-)
Odpovedať
nooo, v novembri, vraj je to pohoda pocko v tom mesiaci, my len na 15 dni, lebo na tri tyzdne uz je vela penazi, kedze chceme este aj dozariadovat byt, ale urcite cim dlhsie, tym lepsie ;-) no tento konkretny zajazd odporucala aj jedna kocka zo svadby, sice len 2 tyzdne ale ze videli toho strasne vela,a j to co nebolo v ponuke zajazdu, poznavacka to je nase :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
..my by sme chceli tiez pocestovat, rozmyslame nad Kubou, St. Luciou, Dominikanskou rep. alebo Dominkou.. uvidime :-D my pojdeme pravdepodobne v marci, lebo som zistovala pocasie..hurikany a tak :-D a naj terminy su dec. az marec, ale to som sa docitala... Kde na Kubu chcete ist?
Odpovedať
no neviem presne kde, to ma na starosti drahy...je to cez Bubo a su tam poznavacky do Guantanama, do vyrobne rumu, cigar a neviem kde este vsade mozne. my by sme to radi stihli skor ako si z Kuby urobia Americania velky zabavy park....jaj a este su v tom zajazde tusim 3 dni na najzmamejsej plazi Varadero. Inak tiez je v hre Dominikanska a Thajsko, este sme sa presne nedohodli, mozno tiez pojdeme az na jar...
Odpovedať
....keby sme sa rozhodli pre Kubu, tak urcite Varadero...vyzera to byt the best na Kube presne, aj my by sme to tam chceli spoznat este pred invaziou americanov,,,chichi Bubo je vyborna cestovka, vela som o nich citala...vsetci ju chvalia :-D my by sme to riesili asi pozicanim auta, alebo zajazdami cez hotel.... ale stale sme v stadiu rozhodovania a tesenia sa x-) ..zatial si to vynahradzame na miestnych plazach chichi ako pokracujes so svadobnymi pripravami?
Odpovedať
no ani nijak moc, drahy vsetko rozplanoval na jul august september, akurat navleky pojdeme este dokonca maja asi zajednat.
Odpovedať
a stale rozmyslam nad svedkom, najlepsia kamoska bude asi v tom case v Indii, tak asi poviem dalsej kamoske, ty uz mas svedka?
Odpovedať
..vsak ked sa ti posunul termin, tak mate cas naco stresovat.. my sme tiez v stadiu stagnacie, ked prideme do ZA tak mam vsetko rozplanovane na 3-4dni a ked to pojde dobre tak bude zhruba vsetko vybavene..este rozdelime bojove ulohy rodicom :-D nasi zakusky, draheho rodicia vino, ostatny alkohol uz mame, resp. ho teraz dovezieme x-) ..uz len dotiahnut detaily..a hlavne sa tesim na nakupy cez vikend x-) snad sa nieco podari objavit v obchodoch :-D
Odpovedať
tak ja verim ze to najdolezitejsie je a tie detaily fakt maju este cas. ja ked idem kupovat na svadbu tak skoncim s obleckom :-D tento vikend sme tiez boli v rakusku a nekupili sme na svadbu nic
Odpovedať
..vsak sa necham prekvapit :-x prave som na ebay pozerala podvazky, ale nejak si neviem vybrat...
Odpovedať
tak to ja asi kupim hocijaky aky uvidim, co mam pod satami ma az tak netrapi :-D ale zas zavoj to bude dilema pre mna....ano, nie, ak ano aky? ak nie celenku alebo bez? :-D :-D :-D
Odpovedať
..ja by som chcela zavoj, asi spanielsky.. ale uvidim podla toho ake budem mat saty x-)
Odpovedať
mne prave kamos napisal,ze nejde na svadbu..chcela som ho za druzbu,len on uz ma priatelku a budu spolu byvat.. takze neviem,co robit :-( inac..mam doma novy zavoj a rukavicky..po panelaku pridam do albumu :-)
Odpovedať
no ano spanielske s lemovanim su uplne famozne, co som videla nevesty, pokial tam nepichli este aj korunku (podla mna sa k spanielskemu absolutne nehodi,a le je to len moj sukromny nazor ;-) ), tak vzdy vyzerali uzasne. k mojim sa ale hodi jednoduchsi bez lemu,urcite dlhy
Odpovedať
..tesime sa x-)
Odpovedať
lea a nemoze ist aj s priatelkou? ci uz ste obsadeny?
Odpovedať
spanielsky zavoj je sam o sebe dost zdobeny, tiez si myslim, ze sa tam uz nehodia korunky a podobne veci, nerada by som bola vo svadobny den prekombinovana....precackana :-S ale konecne rozhodnutie padne az po vyskusani a vybrati siat..
Odpovedať
a kedy sa chystas na skusaci maraton ;-) ?
Odpovedať
..ked pridemem domov, nejakeho 8.-9. juna, skocim asi do dvoch max troch svadobnych salonov a snad nieco vyberiem a najdem =-) ty zatial saty nemenis, vsak? tvoje sa mi veeelmi pacia, ale nic podobne asi v ZA nezozeniem :-S
Odpovedať
zatial nie, uvidim, co ukaze predkolekcia v juni :-D ale na 99% ostanu. no v Za maju v Kristine celkom pekne saty, v inych son nebola len v nicol a tam maju len klasicke. V kristine maju napr. nadherny model Nemesis. no uvidis, aky typ ti sadne ;-) ja som bola skusat len v dvoch salonoch :-N na viac som uz nemala trpezlivost, lietat po celej Blave, aspon ze v Za to mate vsetko po ruke ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?