Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • aspoň si nemáme čo závidieť 😃

• ahojte 😃
    ja som zatial v tieni, ale v triedach mame strasnyyy hic, uz nech sa neuciiii, vsak uz nefunguju mozgove zavity ani ucitelom, nie to este ziakom 😃

• ahoj, vybrala si si pekny zavoj 🙂
    jani tak podme na zmrzku skor ako sa uvarime 🙂

• Sponzor fóra
  • Luko, veď čoskoro sú prázdniny 😉
    Nás cez leto čaká zrejme najviac práce, tak sa teším ako tu budem v tom teple sedieť od rána do večera 😦

• muma: vdaka 😉
    murinko: no len sa blizia koncorocne testy, tak opakujeme, to neznasam 😬

• Luko, to som aj ja neznášala ako žiačka 😐
    Linduš, super nápad, len škoda, že dnes tu musím sedieť. Ale zajtra som v meste tak okolo 9.00 - 10.00, tak by sme mohli zbehnúť na tú zmrzlizu 😉

• no ja uz mam zajtra dovcu....to je skoda rada by som isla 😞 ....mohli by sme ist buduci tyzden co povies 😉

• jasné, budúci týždeň určite niečo vymyslíme. Ja som úplne zabudla na tú tvoju dovolenku... Nejakú mám dnes deravú hlavu 😃

• ja som tiez nejak mimo 😒 😃

• to bude asi z toho tepla... Pomaly sa mi asi odparuje mozog 😦

• ja mam ist este do mesta sa uvarim.....podme sa niekam kupat 😎

• júj, tak to by som išla hneď... Ja mám ešte večer aj angličtinu. Takže budem musieť ponamáhať svoje mozgové bunky. A to máme dnes test 😛

• ahojte baby..vy tam mate horuco a tu prsi cely den..hrozne cosi..cloveku sa absolutne nic nechce..len tak akurat ostat v posteli o par hodin dlhsie 😬

• Halóó, dnes tu niekto nie je? 😕

• No ja som sa akurat precitala az sem
    Lei aj tu je momentalne poriadny supak vonku

• Sponzor fóra
  • ahoj Peti, kde sa túlaš? už dávno som ťa tu nevidela 🙂

• ahojte baby..tak tu sa dnes vyjasnilo..a slniecko sa pekne ukazalo..no vobec nie je vonku dusno..je tu vyssia vlhkost vzduchu ako na svk 😎 aspon cosi pozitivne 😃 😃 😃

• čauko

• ahoj

• Ahojte...
    Kati, ty si tu vždy, keď tu nie sme my. Tak si teda vždy pekne pokecáme 😃

• Jani, ja som sa ti napriklad vcera pokusala hodinu poslat jednu odpoved a nebola som uspesna. Som myslela, ze mas porazi. Potom som to radsej vypla.

• Tak Peti, mne o tom niečo hovor. Ja som sa sem tiež snažila nejako dostať a stále to štrajkovalo 😠
    Aké máš pocity, takto týždeň pred 🙂

• Ale pocity su v pohode, len som trosku nervozna z toho, ze mily ide na vikend domov, takze ak nieco este bude treba, tak to budem musiet zvladnut bez neho. Inac vcera sme boli u cukrarky zaniest kartony a zajednat si svadobnu tortu a to bola posledna kvapka tohto tyzdna. Zato na buduci tyzden to bude isto dobry blazinec.... 😞

• neboj sa a riadne si budúci týždeň vychutnaj. To budú veľmi milé starosti a bláziec... Ja som bola tiež víkend pred svadbou doma a tu to riešil drahý a všetko to zvládol... Tak teraz už len pekne čakaj... 😃

• No vsak cakam a si myslim, ze tento tyzden mi ubehne priserne rychlo.

• tak tomu ver, ani si nič nestihneš uvedomiť a bude sobota, resp. už nedeľa ráno 😬

• ahojte baby..no ja uz chodim do prace,takze som tu az podvecer 🤔
    ale dnes bolo celkom dobre..sme nemali jednu kolegynu,tak som bola taky boss..a zvladla som to dobre..rano sme mali sice rusnejsie..ale potom sme sa len bavili s objednavkami a kecali asi polovicu poslednej hodiny..
    vonku je konecne pekne pocasie,takze sa da ist aj do parku..
    peti..neboj..zvladnes to..ja pridem v pondelok pred svadbou a ten jeden den mi bude teda riadne chybat..ked k tomu pridam autoskolu,tak starosti ovela viac..ale zas to aspon rychlejsie ubehne.. 😃

• No vsak autoskolu zacnes asi az po svadbe vybavovat ci nie? Ved v GB budu mat v lete tiez prazdniny, tak budes mat cas...a kym vybavis doklady stihnes aj odjazdit 😉

• fiha dievky, nikde nikto? 🤔

• faaaaaakt nikto? 🤔

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ponúkame dekorácie,svietniky,návleky na stoličky,mašle, okrúhle stoly a iný tovar na sviatočné príležitosti.
    Ponúkame na predaj návleky univerzálne - na mieru, saténove mašle, doplnky, saténové výzdoby auta, šaty a mnoho ďalšieho...
    ModneVeci.sk
    Stará Ľubovňa
    Predaj spoločenských topánok, kravát, motýlikov, košieľ, spodnej bielizne, kožených opaskov a iné. Výroba svadobných drevených krížov.