Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
martinka, bude v Turzovke, v restauracii Urbar ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha, no to mam trosku od ruky...:-)))
Odpovedať
tak to mala pekne stastie..a budu byvat na svk..ci radsej v zahranici? mati..aj tebe sa urcite zadari :-)
Odpovedať
myslim, ze tu budu byvat, je fakt sikulka na PC, len je frajer je taky mantak,s a cudujem ze s nim je, ale asi si rozumeju :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ale asi si dotycni rozumeju......hlavne, ze im to vyhovuje a nie nam okolo nich...... Lea, bodaj by si mala pravdu.....:-)))
Odpovedať
no vsak presne, ona s nim bude zit :-) len niekedy si tak clovek pomysli, preco taka sikovna zenska ma takeho chlapa, ale uz som ticho :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ked sa tak nad tym zamyslim, ja poznam vela takychto parov...... ked chlap je uplne uzasny muzsky a baba taka no.......a naopak.......stava sa to dost casto............Ale to nase pripady nie su, vsak dievcata?:-)))
Odpovedať
jasne, ze nieeeeee :-D :-D :-D
Odpovedať
no ja mam obcas troska mantaveho..ale zas je skvely a fakt vybavi :-D
Odpovedať
tak to moj je tiez mantavy, na rucne prace :-D teraz rozmyslam, som sa prihlasila na AJ v ramci nejakeho programu vzdelavanie ucitelov, a este chcem robit ten doktorat, budem to stihat? ak budem mat este prvakov, no to bude zaber :-N
Odpovedať
luko..a svadba k tomu..no ty budes ale zdatna :-D a ked sa rozhodnes aj pre vodicak..no ty budes fakt skvela zena a hlavne karieristka :-D :-D :-D
Odpovedať
ti poviem :-D a este ak otehotniem tak to uz budem iron woman :-D myslim, ze v tomto strese sa babatko asi prihlasi predsa len neskor :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ja si nemyslim, ze uz by si mohla byt karieristka.....to su podla mna ludia, ktori nemaju absolutne cas na sukromny a rodinny zivot.....taki ludia vobec neplanuju svadbu ako ty a ostatne tuna...... Ked sa chce, vsetko sa da.......:-))) To je moj osobny nazor..... Tak vidite, ti nasi tiez nie su dokonali, ale co by sme bez nich robili? Moj nie je mantavy na domace prace a starat sa okolo domu to je jeho hobby - preto sme sa jednoznacne rozhodli, ze chceme stavat svoje.....ale zasa technika a cudzie jazyky - to nemusi........:-))))
Odpovedať
jasne, vsak preto tam dala lea :-D , v skolstve tej kariery vela neurobim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre, krasavice, na dnes koncim. Mam za sebou tazky den a musim sa vyspat. Rano opat zavcasu stavam. Prajem dobru nocku. Papa
Odpovedať
dobru nocku
Odpovedať
baby..no aj my sme urcite v niecom tak trosku mantave..ale zas ide o to,aby sme sa ukazovali v tom,co nam ide skvele :-D mati..pekne sny..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Peti, ako??? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ale celkom dobre. Akurat som sa strasne potesila, lebo vcera bol na sobotu hlaseny strasny lejak a dnes to uz pozmenili na lejak dnes a v sobotu len sem tam cosi. Som strasne zvedava, ako sa to zvrtne do soboty, len sa strasne obavam lejaku.
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, budeme ti privolávať pekné počiasie. Zatiaľ sa mi to vždy podarilo :-D Už som privolávala na soboty pekné počasie a vždy to nejako vyšlo ;-) Tak neboj, bude pekne. Aj ty musíš byť o tom presvedčená 8-)
Odpovedať
ahojte,tak ja uz idem domov skor,sefka odlietala do berlina....a ja uz nemam co robkat.....a vecer este na babyss.....je zamracene......juj,hnusne vonku.....u nas vsetci kukaju futbal......ani ten nemusim :-N tak tu mame veselo......prajem vam krasny den..... petapalko,my sme mali zamracene v nas svad.den,ale nepokazilo nam to naladu,ale neprsalo...asi by to bolo privela stastia,keby aj slniecko svietilo :-D papa
Odpovedať
Profilova fotka
To mne by pod mrakom vobec nevadilo, ja uz som sa zacinala zmierovat aj s tym dazdom, ale vela veci by mi to narusilo. Murinko, vdaka za privolavanie, hadam sa co to podari. Idete s mumou na tu grilovacku?
Odpovedať
ahojte.. peti..no neboj..ak by nebolo pekne..tak urcite prsat nebude..to vzdy bolo tak..vid smaily :-) jani..no mozeme takto na dialku zacat tancovat nejaky tanec na privolanie slnka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Peta: tiez budem na teba mysliet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, môj drahý mi vždy povie: "Neboj, slniečko je zabezpečené" A vždy mu to vyjde. Tak sa prihovorím za teba, nech zabezpečí aj tebe :-D Tento víkend nejdeme na tú grilovačku. Zrejme až budúci. Linda je tento víkend vo ZV.
Odpovedať
Profilova fotka
Jaj tak to som si zle precitala. Dakujem vam baby, ze ma podporujete. Ja vam to uz sice nemozem vratit....iba Katke, ale budem to potom vracat dalsim nevestam :-N Inac teraz este dorabam menovky v robote a zajtra uz mam dovolenku. Idem pozriet mumu do ZV ( ale nie idem si po navleky )
Odpovedať
no som zvedava na to svoje pocasie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, neboj aj tebe zebezpečíme ;-) :-D
Odpovedať
peti..no neboj..zlvadnete to..aj pekne pocasie bude..a potom sa uvidime na stretku a budeme ocakavat svadobne fotky..a porozpravas zazitky..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?