Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • martinka, bude v Turzovke, v restauracii Urbar 😉

• aha, no to mam trosku od ruky...🙂))

• tak to mala pekne stastie..a budu byvat na svk..ci radsej v zahranici?
    mati..aj tebe sa urcite zadari 🙂

• Sponzor fóra
  • myslim, ze tu budu byvat, je fakt sikulka na PC, len je frajer je taky mantak,s a cudujem ze s nim je, ale asi si rozumeju 😬

• Ale asi si dotycni rozumeju......hlavne, ze im to vyhovuje a nie nam okolo nich......
    Lea, bodaj by si mala pravdu.....🙂))

• no vsak presne, ona s nim bude zit 🙂 len niekedy si tak clovek pomysli, preco taka sikovna zenska ma takeho chlapa, ale uz som ticho 😃

• Ked sa tak nad tym zamyslim, ja poznam vela takychto parov...... ked chlap je uplne uzasny muzsky a baba taka no.......a naopak.......stava sa to dost casto............Ale to nase pripady nie su, vsak dievcata?🙂))

• jasne, ze nieeeeee 😃 😃 😃

• no ja mam obcas troska mantaveho..ale zas je skvely a fakt vybavi 😃

• tak to moj je tiez mantavy, na rucne prace 😃

teraz rozmyslam, som sa prihlasila na AJ v ramci nejakeho programu vzdelavanie ucitelov, a este chcem robit ten doktorat, budem to stihat? ak budem mat este prvakov, no to bude zaber 😬

• luko..a svadba k tomu..no ty budes ale zdatna 😃 a ked sa rozhodnes aj pre vodicak..no ty budes fakt skvela zena a hlavne karieristka 😃 😃 😃

• ti poviem 😃 a este ak otehotniem tak to uz budem iron woman 😃 myslim, ze v tomto strese sa babatko asi prihlasi predsa len neskor 😬

• Ja si nemyslim, ze uz by si mohla byt karieristka.....to su podla mna ludia, ktori nemaju absolutne cas na sukromny a rodinny zivot.....taki ludia vobec neplanuju svadbu ako ty a ostatne tuna......
    Ked sa chce, vsetko sa da.......🙂)) To je moj osobny nazor.....
    Tak vidite, ti nasi tiez nie su dokonali, ale co by sme bez nich robili? Moj nie je mantavy na domace prace a starat sa okolo domu to je jeho hobby - preto sme sa jednoznacne rozhodli, ze chceme stavat svoje.....ale zasa technika a cudzie jazyky - to nemusi........🙂)))

• jasne, vsak preto tam dala lea 😃 , v skolstve tej kariery vela neurobim 😃

• Dobre, krasavice, na dnes koncim. Mam za sebou tazky den a musim sa vyspat. Rano opat zavcasu stavam. Prajem dobru nocku. Papa

• Sponzor fóra
  • dobru nocku

• baby..no aj my sme urcite v niecom tak trosku mantave..ale zas ide o to,aby sme sa ukazovali v tom,co nam ide skvele 😃
    mati..pekne sny..

• ahojte babenky

• Ahoj Peti, ako??? 😉

• Ale celkom dobre. Akurat som sa strasne potesila, lebo vcera bol na sobotu hlaseny strasny lejak a dnes to uz pozmenili na lejak dnes a v sobotu len sem tam cosi. Som strasne zvedava, ako sa to zvrtne do soboty, len sa strasne obavam lejaku.

• Peti, budeme ti privolávať pekné počiasie. Zatiaľ sa mi to vždy podarilo 😃 Už som privolávala na soboty pekné počasie a vždy to nejako vyšlo 😉 Tak neboj, bude pekne. Aj ty musíš byť o tom presvedčená 😎

• ahojte,tak ja uz idem domov skor,sefka odlietala do berlina....a ja uz nemam co robkat.....a vecer este na babyss.....je zamracene......juj,hnusne vonku.....u nas vsetci kukaju futbal......ani ten nemusim 😬
    tak tu mame veselo......prajem vam krasny den.....
    petapalko,my sme mali zamracene v nas svad.den,ale nepokazilo nam to naladu,ale neprsalo...asi by to bolo privela stastia,keby aj slniecko svietilo 😃 papa

• To mne by pod mrakom vobec nevadilo, ja uz som sa zacinala zmierovat aj s tym dazdom, ale vela veci by mi to narusilo. Murinko, vdaka za privolavanie, hadam sa co to podari. Idete s mumou na tu grilovacku?

• ahojte..
    peti..no neboj..ak by nebolo pekne..tak urcite prsat nebude..to vzdy bolo tak..vid smaily 🙂
    jani..no mozeme takto na dialku zacat tancovat nejaky tanec na privolanie slnka 😃

• Peta: tiez budem na teba mysliet 😉

• Peti, môj drahý mi vždy povie: "Neboj, slniečko je zabezpečené" A vždy mu to vyjde. Tak sa prihovorím za teba, nech zabezpečí aj tebe 😃
    Tento víkend nejdeme na tú grilovačku. Zrejme až budúci. Linda je tento víkend vo ZV.

• Jaj tak to som si zle precitala. Dakujem vam baby, ze ma podporujete. Ja vam to uz sice nemozem vratit....iba Katke, ale budem to potom vracat dalsim nevestam 😬 Inac teraz este dorabam menovky v robote a zajtra uz mam dovolenku. Idem pozriet mumu do ZV ( ale nie idem si po navleky )

• no som zvedava na to svoje pocasie 😃

• Kati, neboj aj tebe zebezpečíme 😉 😃

• peti..no neboj..zlvadnete to..aj pekne pocasie bude..a potom sa uvidime na stretku a budeme ocakavat svadobne fotky..a porozpravas zazitky..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Organizujeme svadby, stužkové, plesy, rodinné oslavy, firemné večierky a iné spoločenské podujatia.
    Prenájom veľkého LED alebo kvetinového 3D nápisu LOVE, fotosteny, svetelnej steny
    Ovládni so mnou umenie svadby a staň sa silnou nevestou. #umeniesvadby #silnanevesta

Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov