Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No jasne to bude zvlastny pocit, ked budem na stretku, ze uz budem patrit k druhej strane :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Neboj Peti, u nás na druhej strane je tiež dobre :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale ved to vidim, akurat potom aj mne bude smutno, ze to budem mat za sebou. Potom budem zasa ja pomahat inym nevestam, na rok zrejme mojej sestre. Zrejme to budu mat v Antonovi, tak potom budem musiet vyspovedat leu
Odpovedať
Profilova fotka
Vždy je dobre, keď má kto pomôcť a keď už niekto má skúsenosti. Aj mojej sestre sa ľahšie organizovala svadba, keď vždy, keď niečo nevedela, zavolala mne :-D Ale aspon nevyjdeš z cviku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ja si ju uz teraz viem predstavit...ake saty, aky uces, kde co zozenie a ona to bude vybavovat z BA, takze jej urcite budem musiet kopec veci obehat ja. Inac ja som tiez bola velmi rada ked som objavila tuto stranku, lebo som z nej vsalico vyuzila :-D
Odpovedať
peti..ona chce tam kde to budeme mat my? ani netusim,ze kde vy to budete mat..som akosi biedne teraz na tom s pamatou..ked sa ucim tu dopravu a este kopec dalsich veci citam.. ja prejdem na druhu stranu asi ako posledna z bab zo stretka :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no vyzera to tak. To uz ti budeme vsetky do toho kecat...myslim v dobrom ;-) Ja to mam v Rudine Penzion Sport, ale sestra by chcela mat tam kde vy, lebo si to pozerala na nete a sa jej tam pacilo, tak my uz teraz kazala, aby som sa ta potom nezabudla povypytovat.
Odpovedať
peti..rudina mi cosi hovori..kuknem potom na nete,ci tam cosi nie je.. co sa tyka antona..tak zatial som velmi spokojna..mala som tam aj promocie..tak mozem dat foto,ako urobili oni vyzdobu..lebo teraz budeme mat vlastnu..
Odpovedať
Profilova fotka
no jasne rada sa pozriem. Neviem ci sestra uvazovala uz aj nad vyzdobou, lebo to chcu az na buduci rok v septembri, tak zatial len tak okrajovo rozmysla.
Odpovedať
no moze aspon vidiet,ze co oni ponukaju..a rozhodnut sa sama..lebo oni maju aj vlastnu vyzdobu v cene..staci povedat farbu.. ja zrejme mojou svadbou ukoncim svadby..a tak skoro sa na ziadnu nedostanem :-D iba,ak by si to niekto v rodine rozmyslel :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no mozno ta aj nejaka kamaratka alebo kamarat prekvapi, nie? Nam sa to teraz este len zacina v rodine rozbiehat, tak som zvedava kedy kam :-D
Odpovedať
no ja mam este dvoch bratov..a jedneho ujka slobodneho..takze uvidime,ci z toho nieco bude..a aj nejaka sesterka/bratranec sa najde.. ved uvidime..lebo som nasla kopec peknych siat..a ked ich niet kde vyuzit,netreba mi ich =-) :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte krasavice......tak ja mam pracovny den za sebou......bolo to super, ale straaaasne unavne.....ale spoznala som kopec super ludi, samych PR managerov z velkych a znamych firiem a tak..... Petka, ty si z Rudiny? Ja z Nesluse, takze to musis poznat. Tak v sobotu budem drzat prsty a i ja sa prihovorim za to pocasie. Zatial
Odpovedať
baby..som unavena..dosla som z nakupu..a som hladna =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Avoj leatea.....:-) Nie si sama......ja som sa zmohla len na kupu sladuckych jahod, spapkala som ich na posedenie a teraz rychlo do sprchy a do postele....
Odpovedať
no ja som si dala polievku a rozyslam,ci idem teraz do sprchy alebo az po panelaku.. a kupila som si kabelu x-) a aj nejake sladkosti..
Odpovedať
Profilova fotka
Tak sladkosti mi tu chybaju, ale aspon nepriberiem:-)Aku kabelku si si kupila? Nejaka dobra znacka?
Odpovedať
no ja som uz dlhsie nemala nic sladke..kedze som musela byt na zlcnikovej..ale dnes som uz neodolala..a dala si bounty..mnam.. a kabelku..len taku latkovu..bezovu..nech mam cosi na leto :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Suhlasim, treba si urobit radost......ja uz sa tiez chystam na nakupy, ked mam po statniciach:-) Idem spinkat, rano ma opat caka dlhy pracovny den. Dobru nocku prajem....papa
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ako sa mate? peta uz len zajtra a je to tu ..ale to leti...ved aj ja uz mam len 23 dni =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Linduš, tak veru, za pár dní sa pekne pridáš k nám :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak :-) skoda ze idem domov isla by som pozriet petu...ty pojdes?
Odpovedať
Profilova fotka
no uvidím, čo bude cez víkend. Ale predbežne by som chcela, veď to mám teraz kúsok od domu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vidis na to som aj zabudla ze to mas teraz blizsie..ozaj ako sa byva? teraz citam modrustrechu ..jasne ze chcem kontakt, chcem prezistit kolko by to stalo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No býva sa v pohode (pokiaľ sa dodržiavajú pravidlá :-N ) Ale zatiaľ sa to celkom dá. Teraz to vnímam úplne inak, ako predtým a najmä teraz ušetríme kopu korún a odkladáme ich na domček. Tak to ma tak utešuje :-) Pošlem ti kontakt do IP
Odpovedať
ahojte baby..no niekomu sa to teda riadne blizi.. muma..my dve nie sme o nic lepsie..ani sa nenazdame a budu tie nase soboty :-D dufam,ze prides na stretko potom..sa pochvalit hlavne s obruckou a pripadne aj nejakymi fotkami..ak este nebudu..tak v auguste zorganizujem dalsie stretko :-D jani..a mas aj nejake zaujimave pravidla? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, neviem, či sú zaujímavé, ale hlavne sú účinné. Žiadne staranie sa do našich vecí, žiadne otázky, kde ideme, kedy prídeme (aj keď toto sa ťažšie u nich dodržiava :-| ), potom nám nechodia do izby, kým tam nie sme a vždy klopú (tomu som veľmi rada, že sa to naučili) až na malú sesternicu, ale tú to tiež učíme...
Odpovedať
jani..no to je potrebne..a ako to je s varenim,pranim a zehlenim? musite sa tolerovat navzajom..kazdy ste tam predsa nejaka ta fungujuca jednotka vcera sa moje babo pytalo,ze 'kedy pride kiki' x-) sa na neho velmi tesim..
Odpovedať
Profilova fotka
to je pravda aj ja sa uz neviem dockat kedy vypadneme z podnajmu ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
kati, ono je to tak, že my si samy perieme a tiež žehlíme... Lebo v tomto máme každá (so svokrou) iný názor. Tak si to robím po svojom... Do kuchyne sa jej nestariem. Teraz varí predovšetkým ona a my len niekedy pomôžeme. Akurát robíme nákupy, aby mala z čoho variť :-D . My sme povedali ,že variť budeme, až keď tam budeme iba my dvaja :-N Linduš, tak to s tým podnájmom ti verím
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?