Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • super, tak sa dohodneme ešte zajtra... A nosiť nemusíte nič. My hodíme niečo do pácu 😃

• ok kym nie do ohna 😃 jaj som zvedava na tu petu... 😬

• no aj ja som zvedavá na tie fotky, ale bola naozaj krásna 😉
    Inak, vybavili sme jej dobré počasie 😃 Ani nepršalo

• Sponzor fóra
  • ahojte baby..tak ja zas sedim nad ucenim na vodicak..ale moc sa mi to nechce..ale zas som cez vikend spravila tie popolnocne satky..potom dam nejake foto do albumu..az spravim este drobnost..a tak 😉
    skoda,ze som nemohla vidiet petu..hadam prida rychlo nejake foto..som velmi zvedava 🤔

• no som na nu myslela ze mala krasne pocasie ani teplo ani zima neprsalo..idealll 😃
    tak dufam ze este sa ti podari takto isto 2x---pre mna a leu 😉

• Ahoj Kati, no ty si šikulka 😉 Som zvedavá na tie tvoje šaty 🙂 Tak rýchlo choď foto do albumu

• ahojte,
    ja som zvedava na Petu tiez - mala uzasne saty vybrate, tak len cakam, ako bola uplne komplet krasna a hotova ako nevesta 🙂

• muma..no to dufam aj ja..lebo zas prilis horuco nie je dobre..
    jani..som este v praci..takze az budem doma..
    fifi..no sme dve nedockave 😃

• nuz veru, zvedavost nasa... 😎

• vy ste teda zvedavé 😃 Ale naozaj bola krásna. Celá veľmi krásne ladila. A kytička bola tiež perfektná 😉
    Linduš a Katka, nebojte, vybavíme aj vám pekné počasie. Poviem drahému, nech sa za vás prihovorí 😃

• jani..dakujem teda..staci tak do 25stupnov..to je uplne idealne..
    fifi..no aspon vidiet,ze sme tie spravne baby 😃

• Kati, ako su budeš priať, tak sa stane 😃

• no jasne,ze budem..a budem aj verit,ze bude tak pekne ako chcem 😎

• dobre aj mne staci 25 stupnov aby to bolo jednotne a nepomilili ste sa 😃
    a z coho mala kyticku jani? myslim ze chcela kaly

• Chcela pôvodne kaly, ale myslím, že to boli ruže. Viem, že bola taká okrúhla a smotanovo-oranžová. Veľmi pekná... Inak aj ženích bol fešák 🙂

• Sponzor fóra
  • a ozaj, tak budem sa snažiť vybaviť tých 25 stupňov 😃

• no tak to som velmi zvedava na jej fotky..a odkial mala kyticu?

• Kati, myslím, že si ju dávala robiť v Slnečnici. Aspoň tak to spomínala. Ale nás pekne naťahuje, ani sa tu dnes neukázala 😃

• no to nas riadne natahuje..
    myslim,ze ta slnecnica si spravila dobre meno.no zas je pravda,ze ta baba je fakt sikovna 🙂

• Musím s tebou plne súhlasiť 😉 Inak aj kostol mali veľmi pekne vyzdobený 🙂

• a v ktorom kostole to bolo..v zavodi?

• Hej, v Závodí. Ale bol úplne plný

• a kto im robil vyzdobu..myslim lavice..kvety vraj robi ta baba zo slnecnice..

• Hej, kvety robí ona, ale kto robil výzdobu, neviem. Možno si to Peťa pripravila sama a potom si to tam bola dať, alebo jej to dal správca kostola... Ale to sa musíš jej spýtať

• Ahojte baby. Murinko dakujem za chvalu 😃, bola som rada ked som ta tam videla a dakujem vam vsetkym za privolane krasne pocasie. Inac kyticka bola nakoniec z Flory.

• Ahoj Peti, bola si prekrásna nevesta 😉 Kedy budú fotky?
    Nakoniec sa nám to s počasím podarilo. Prihovorila som sa za teba u drahého 😃

• Viem, aj fotograf bol velmi rad, lebo nebolo ani skaredo, ani moc slnecno na foteni. Foto akurat pridavam do albumu, takze za chvilocku mozete pozerat 😉

• Super, už sa teším 😉

• Jani dakujem 🙂 Juuj vsak to sa mi tam moc fotiek nezmestilo, som si nevsimla, ze tie svadobne albumy si take male a len po jednom. No nevadi, donesiam vam na stretavku 😃

• Peti, fotky sú super... Rajecké majú naozaj svoje čaro 😉 😃
    Ozaj, zabudla som ti povedať: Vitaj medzi nami vydatými 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Široký výběr svatebních dekorací a doplňků za super ceny. Veškeré nabízené zboží máme skladem a odesíláme jej do 24 hodin pracovního dne.
    Kreatívna tvorba svadobnej dekorácie a rekvizít.
    Výroba na individuálnu požiadavku pre nevesty, agentúry a shopy.

Ak potrebujete pomôcť so svojou svadbou, ste tu správne! Pomôžeme, poradíme, aj nakúpiť môžete - všetko zo sveta svadieb.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov