Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
no ja som dnes v praci sedela s vylozenymi nohami za laptopom a pojedala som zmrzku :-p 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
pekne... uz prazdninujete? :-D
Odpovedať
no a kolegyne zas cumeli so ziakmi film..takze neviem,kto bol lepsi :-D zajtra je posledny den skoly..dufam,skoncime skor..
Odpovedať
Profilova fotka
aha, jasne :-D my sa vecer chystame na suverniry :-) odchadzame v nedelu rano, ale nieco uz pokupime,nech to neriesime posledne dni... ako sa citis pred svadbou?
Odpovedať
a doniesla by si mi nejaku pohladnicu? to zbieram totiz..a kludne na nu hod venovanie ;-) zatial sa da..az na to,ze nam chyba organista :-S zajtra idem robit poriadky v papieroch..nech nachystam tie na svk
Odpovedať
Profilova fotka
jasne Kati, pohladnicu doniesiem ;-) citala som,ze mate problem s organistom... kostol nema nahradu? alebo vam nevedia dat typ, kto by to odohral? bez hudby to bude smutne :-|
Odpovedať
dali nam 4cisla..3 z nich su na dovolenke a stvrtej osobe je problem sa dovolat..uvidim vecer,co mily napise..
Odpovedať
Profilova fotka
uf, neprijemne... :-( u nas v Terchovej su tusim 3 osoby, co vedia hrat na organe, my sme mali nasu klasicku organistku a potom su 2, ktore zaskakuju,ked tato hlavna nemoze. Jedine potom hladat inde, napr. u salezianov ste neskusali?
Odpovedať
a poznas ich tak lepsie? alebo rodicia? my to budeme mat s omsou a fakt tam nechcem mat ticho :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ked pridem domov, zistim cisla.... nasi ich poznaju, ja tiez, tak zbezne... nasi su teraz v taliansku, tak to viem riesit najskor v pondelok.... ak dovtedy nikoho insieho nezozeniete...
Odpovedať
oka teda..som rada,ze sa tu aspon nieco naslo.. ja mam kamosku..ale ta hrava len evanjelicke svadby..takze neviem ako s nou..vecer budem vediet..
Odpovedať
Profilova fotka
ok Kati, tak ja sa na dnes lucim, vecer budem na teba mysliet s tou pohladnicou... tesim sa na stretko vo stvrtok, ano? ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
pekny vecer teda..si to tam este uzi.. ano..vo stvrtok o 17.00 pred carolinou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dohodnute ;-)
Odpovedať
neboj..sa ja este do stretka urcite niekolkokrat ozvem..kedze aj a svk mam net ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj vam sa chce dnes tal strasne spat? Ja si musim ihned naordinovat kavu.
Odpovedať
ahojte, prave sme sa vratili zo svadobneho studia, takze mame dohodnute: - navleky na stolicky s maslami - organzu, lupienky, kamienky na vyzdobu - pierka pre hosti - spz- tky nevesta a zenich - + obkuknute dalsie veci na vyzdobu ktore este mozno budu po dohodnutie koncepcie vyzdoby s majitelkou restiky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Peti, dnes je to otrasné. Asi to zabalím a hneď po obede pôjdem domov |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Mne dnes prerabali pocitac v systeme na nove meno, takze som doteraz len tak sedkala a cakala
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, aspoň si sa nenarobila ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No to je pravda, nechala som si robotu na pondelok :-S Ale nevadi, vikend pred nami, ako sa strasne tesim. Hned idem domov, lahnem do novej postele a budem citat knizku. Takze aj vam prajem pekny vikend. Luko: to ste super zvladli s tou vyzdobou, vsetko naraz, ja som si to kombinovala cele tyzdne a vsetko odinakadial.
Odpovedať
petka, no vsak keby sme kombinovali, asi by to vyslo lacnejsie, uvidim aka bude cenovo kalkulacia a mozno nieco z toho zrusim a pokukam na nete. Servitky a take tie drobne serepeticky objednava majitelka restiky a dokonca si potom od nas odkupi aj tu nasu vyzdobu, teda navrhla to, tak snad ano :-N
Odpovedať
ahoj luko :-) ako sa mas a ako idu pripravy?
Odpovedať
no pisala som vyssie, ze co nove sme zajednali, takze tak x-) a tebe ako idu :-) ?
Odpovedať
celkom v pohode, uz dokupim len topanky pre mna, ale tie uz mam obzrete x-) drahy uz len koselu, kravaty, topanky a mozno dokupime dalsi oblek ..a aby som nezabudla obruuuucky x-) na ich vyber sa najviac tesim
Odpovedať
ja tiez, v ZA si idem pozriet nejake popolnocky, topanky si asi objednam od dematel, ma krasne v ponuke, podla mojich predstav (svadobne), oznamka a pohare a dalsie veci zas v auguste :-)
Odpovedať
..my este doposielame posledne oznamka, ja uz mam topky vykukane, ale boli veeelmi drahe a teraz su vypredaje, tak aspon trosku zlacneli, ale aj tak este dost stoja :-| nechcem typicky svadobne, by som ich rada vyuzit ..vyzdoba, menu, fara, matrika, kytica, ikebana, ubytovanie, popolnocky, pradlo, torta, fotograf, kameraman vyriesene este zabezpecujeme ingrediencie na kolace a bude sa kupovat vinko, ale to sme nechali na rodicov :-D snad som na nic nezabudla
Odpovedať
muma..myslim na teba uz od vcerajska..takze si to uzi ;-) baby..ja som od stvrtka mimo..mi bolo hrozne zle..ani do prace som vcera nesla..horucky cely den..dnes je to o cosi lepsie..len ma zaludok a chrbat stale boli..obcas aj teplotu este mam,ale uz nie tak moc..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dnes som myslela na Lindu, dufam, ze im to vsetko krasne vyslo... ani neviem, ci mali pekne pocasie ;-) snad sa uz niekde dobre zabavaju na svadobnej hostine, tesim sa na fotky a zazitky x-) my zajtra rano uz balime kufre :-( ubehlo to rychlo...
Odpovedať
ahoj fifi..ja tiez zajtra balim kufre..tak budem na teba mysliet ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?