Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
aha..no ktovie kde na nieco take chodi :-D
Odpovedať
strasna zena..netusim odkial ju vyhrabali :-D :-D :-D zajtra sa konecne vyspim, tesiiiim, bo od utorka pekne zacinam 5:30 budik...kym dostanem z Vrakune do prace 8-( dufam, ze sa do dvoch rokov prestahujeme...
Odpovedať
no mate pred sebou predlzeny vikend..my zaciname uz v pondelok..ale zatial bez ziakov..v utorok len siedmaci pridu,takze relative pohoda a v stredu to zacne.. a o ktorej zacinate,ze tak skoro budik mas?
Odpovedať
zaciname o 8:00, ale cely mesiac tam musim byt na 7:45 (prvakov zobrat s herne) ,potom aj tak na 7:50, problem je, ze sice aj ked z Vrakune som v meste autom normalne za 15, v zapche 30minut, autobusom to trva strasne nevyspytatelne a ked nechcem stat v zapche (na nasej zastavke ked nastupin autobus uz plny, sardinkaren), tak musim ist na 6.30. Ja rano potrebujem hodinku sa v klude najest, upravit, a tak.
Odpovedať
z herne, oprava
Odpovedať
no takze uz len ta cesta do prace je hotovy zazitok.. ja som velmi rada,ze mozem chodit peso :-) tu by som sa asi tiez zblaznila z tej cesty..ved soferi niekedy ani nezastavia,ked maju plno =-)
Odpovedať
fakt :-D tu sa mi to az tak nestava, ale v bystrici kde som chodila na VS to bolo pravidelne :-D musim urobit pauz, som doteraz robila tie zadania z elarningoveho skolenia....keby nemam tolko prace v triede (ale je krasna odfotim, ukazem, amm sikvonu vychosku :-) tak si to urobim na tom skoleni, takto sa trapim sama...ale zatial som na secko prisla, aj ked pomocnik a internet funguje...kym som objavila tlacitko print screen..to trvalo :-D :-D :-D
Odpovedať
no uz sa tesim na fotky..naposledy boli uplne super :-) no teeda..ja som studovala informatiku a tiez obcas pozabudnem na niektore malickosti :-N
Odpovedať
ja sa vacsinou ucim sama...ale ked zbehnem na nejake skolenie, tak vzdy nejaku drobnost pochytim, co ulahci pracu, lpotom len ziram, ze co sa da :-D
Odpovedať
viem, ez chces ist ucit, ale s informatikou by sa sa nestratila veru v sukromnom sektore.. ;-) v SVK aj niekolkonasobne lepsie ohodnotenom
Odpovedať
hej..viem,ze informatika moze byt dobre platena..preto rozmyslam,ze by som sa dala na jeden-dva programy a stymi by som robila popri uceni..a tak by som mala lepsi prijem :-D
Odpovedať
ono zavisi, kde chces ucit, pokial na SVK tak myslim, ze prilepsenie sa bude hodit :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
na svk urcite..tu su deti otrasne :-p
Odpovedať
jaj...tak teraz by si zarobila asi tak pocitam s osobnym priplatkom v hrubom 17tis. Neviem ako su hodnoteni na druhoms tupni alebo gymnaziu, ale toto je priemer v skolstve. a ako dlho planujete byt v Anglicku?
Odpovedať
no ja si pockam na 20 v cistom :-D a pak mozem prist.. dokedy to budeme? to zatial este ani srnky netusia..uvidime,ako sa nam bude darit sporit peniazky a podla toho sa rozhodneme..lebo ja chcem vlastne byvanie..a mozno najskor auto a tak byvanie..
Odpovedať
jaj..no len obavam, ze vtedy uz aj ceny budu hore :-S snad sa dockame niekedy takeho zvysenia, ze to bude mat aj vyznam a nebude to len kompenzovat zvysenie cien... ...kamarat sa teraz vratil po 2 rokoch...bol v Irsku a Anglicku aj s priatelkou a kupili si byt v Povazskej, ale zobrali si k tomu aj nejaku mensiu hypo
Odpovedať
no my sme sa vcera bavili aj o tovare na splatky..ze je to vyhodne..sice ludia nadavaju,ze preplatia..ale zas ten tovar mozu velmi rychlo pouzivat..a kym by nan nasporili,tak to by uz bolo nemoderne..ved davat bokom dve-tri tisicky sa da zvladnut..a ked si clovek zvykne,taks tale za to ma cosi nove :-) a hypo je uz zrejme normalna vec v dnesnej dobe..ak chceme niekde byvat..
Odpovedať
my na splatky berieme pravidelne, ale davame si tak na pol roka a na rok, a vacsie pozicky tak na dva roky a dve mame tusim na 5, ale tie uz su tak v polke.
Odpovedať
jasne..ved na co cakat tri roky,ked to mozes mat hned :-)
Odpovedať
ved prave :-D tak sme zobrali LCD cko na pol roka a uz je splatene x-)
Odpovedať
no vidis..a uz si pol roka uzivate :-)
Odpovedať
ahojte,tak my sme uz tiez mimo sk......a zacal zas iny zivot :-N ale dnes ma uz sefka pustila domov,tak nas vybalujem a mam robit este papierovacky a ulohu do skoly.... inac lea my tiez asi si vezmeme na splatky buduci rok nieco,kedze sa tu budeme stahovat konecne do dvojizbaku......a tam chceme uz vsetko nove...... :-) ;-)
Odpovedať
ahoj :-) to ti verim, ze chces nove, ja som z nasho bytu pred prerabkou (byvali tu dovtedy podnajomnici) vyhadzala vsetko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata 8-) ako si uzivate predlzeny vikend? :-p
Odpovedať
ja bez draheho sa celkom nudim a preto okupujem PC a tvorim a popritom som tu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Luko, moj manzel tiez pracuje a som sama :-) chcela som si oddychnut a trosku zacat sprtat v bakalarke, nech mam aspon pripravu nahrubo, no dostala som sa akurat k uprataniu bytu a oprala som snad pol skrine :-D
Odpovedať
jej ani nevrav...ja sa musim dokopat ist na fakultu a pustit sa do toho doktoratu....ale nejak mi chyba motivacia :-S ale aj tak po 5tich rokoch uz pomaly by som mala robit kvalifikacnu skusku..to ja sa s takymi malymi prkotinami zas nebudem zapodievat, co mi nic neriesi, takze radsej rovno ten doktorat, ze aspon to dvihne plat ..o nejake drobne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
teda, dufam, ze ti to vyjde :-D ja budem najstastnejsia, ked skoncim ako uspesna Mgr. :-D
Odpovedať
ti verim :-D potom ma clovek chvilu klud a potom mu zas zacne v hlave vrtat...ze co by mohol :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nuz, mne zacalo vrtat 7 rokov po mature, tak ak to pojde so mnou takto dalej, hadam do dochodku urobim aj cosi viac :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?