Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
zuzi, tak to budes ozaj blizko.....si spomen o pol stvrtej :-D
Odpovedať
Profilova fotka
noooooo to mozno bude koncit akurat prednaska z auditu :-D
Odpovedať
to ja budem mat akurat skusku, ale odpoved je dopredu jasna, ze ANO :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to si pis, ze musis povedat ano :-D nic ine sa ani neocakava... jedine ze by si chcela byt ako filmova nevesta na uteku Julia Roberts :-D
Odpovedať
a vidis, mojik ma tiez take presedivene vlasy ako Gere :-D len ja som trocha mensia ako Julia ale inak uuuplnaaa ona :-D
Odpovedať
jaj lucim, brat zavislak vyhana :-x
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný večer prajem... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok... dufam, ze sa tu este pred sobotou dostanes ;-) pekny vecer, pa
Odpovedať
urcite, kym bude bracho v praci :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Nika ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Zuzi :-) Tak ako ide život??? Škola? Dlho som ťa tu nevidela... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
nuz pracovne povinnosti 8-( v robote tu fakt nestiham a poobede mam aj ine veci na riesenie, ale normalne mi chyba pokec s vami tu na stranke :-) skola zatial ok... myslim, ze to najhorsie obdobie pride v letnom semestri :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No to áno, človek ma toho dosť, tak na toto vždy nezostane čas... :-S a neboj, zvládneš ľavou zadnou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nuz zacinam sa toho obavat :-N boli na vas velmi zli na statniciach? priznam sa, ze som este s nikym neriesila, ako prebiehali statnice vo vasom rocniku... asi sa nechcem plasit :-D tvoj manzo sa ma uz lepsie?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja som mala v komisii dobrých ľudí... Nerobili z toho veľkú vedu... Ale niektoré komisie vraj neboli zrovna najlepšie... :-p Lepšie, ďakujem. Dokonca je už v práci... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, tak to je super, ze sa mu takto polepsilo ;-) ucenia na statnice bolo vela?
Odpovedať
ahojte..tak som doma..konecne..sme sli este na nakup..tolko penazi som zas minula..no dufam,ze to aspon vydrzi cosi.. dajte mi nejake inspiracie na jedla..nech mam nejaku predstavu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No polepšilo, ale ešte to nebal úplne vyliečené a už ho doktorka vypísala... :-( Ešte dodnes to nemá úplne zahojené... Vela? Myslím, že veľa je veľmi slabé slovo... ]-( :-p
Odpovedať
Profilova fotka
brrrrrrr ani mi nehovor Nika, lebo uz teraz mam nerv.... :-S :-S ahoj Kati,... aj na SVK je jedlo riadne drahe... ved len na ranajky clovek necha v obchode cca 200 sk ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Nechcem ťa strašiť, ale bohužiaľ je toho veľmi veľa... Však nám prišiel nedávno mail, že niektorí ešte ani na opravnom termine neuspeli... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Kati. Naozaj je to s tými cenami hrozné... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
No ja sa pomaly lúčím, deFFFčence! Prajem vám pekný večer!!! Papa ;-)
Odpovedať
zuzi..neboj sa..statnice zvladnes..pokial mate normalnych ludi v komisii.. my sme mali jedneho fakt protivneho pocas celeho studia..a na statniciach bol ako med :-N fakt super clovek v ten den..
Odpovedať
Profilova fotka
Niki: pekný vecer, ja pojdem tiez pomaly.. muzo uz absolvova kupel a bude chciet byt so mnou :-D (alebo ja s nim? :-D ) dakujem za info ku statniciam, velmi si ma nepotesila :-( uf :-N
Odpovedať
nika..pekny vecer ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no Kati neviem :-N zacinam sa obavat... nakupim si tony lecitinu alebo niecoho insieho na posilnenie pamate |-| btw. vsimla som si fotky :-D a dve su mi nejake povedome :-D
Odpovedať
a kedy to mas mat tie statnice?
Odpovedať
Profilova fotka
maj-jun 2009 :-S
Odpovedať
to mas este dost casu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no heeeej, sa ti hovori, ked uz mas po :-D snad sa dovtedy dam dokopy :-N trosku sa obavam, lebo na nasej skole nechali naposledy dost ludi opakovat v septembri... a ako napisala Veronika, niektorym to nedali ani teraz :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?