Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
ach tak..takze vikendy byva doma? aktivny gaucovy sportovec? ako ten moj!!
Odpovedať
ahojte..vidim,ze na vas manzelia pekne kaslu dnes vecer :-D
Odpovedať
mojho boli hlava..ja mammalu na kolenacha komentuje vsetko, co tu vidi na monitore. Baby ona ouz pozna polovicku abecedy velkych pismen..
Odpovedať
evi..tak to je ale sikovna :-) poslem jej aspon nejakeho smajlika :-D x-)
Odpovedať
tato stranka ju ale moc nezaujima, okrem toho, ze mi oznamuje, ze som na obrazovke:-)
Odpovedať
tak aspon tvoja fotka ju potesi..ked tie pismenka moc nie..
Odpovedať
nie su velkym napisane..len na klavesnici a to mi stale referovala, ze ktore su tam, co pozna..:-)) Esteze nepresla aj na numericku cast, bo aj tam pozna 1,2,3,5,8,0 :-)) a ona je to celkovo take sidielko male..stale ju bavia znacky aut a vonku na prechadzke ich hned vymenuje,ak ideme okolo parkovisiek..to ich asi takych 15 vie..mozno aj viac, ako ja:-)
Odpovedať
a kolko rokov ma?
Odpovedať
16.11. bude mať dva..
Odpovedať
tak to je potom riadne sikovna..ked uz tolko toho vie :-)
Odpovedať
juj a kadeco ine este vie, ale to by vyznelo ako chvalenie sa:-)) Su aj sikovnejsie deti, ako je ona. Napr. mi pisala jedna znama, ze je dva a pol rocna dcera uz sklada puzzle zo 180 dielikov- mapu sveta..to je daco nepredstavitelne. dokonca, ze o nieco mensie puzzle aj obrazkom nadol poskladala.. No nic idem ju dat spat, lebo Kristinka by citala knizky este aj do hlbokej noci - teraz listuje zrovna v abecedovej knizke v postielke.. tak sa majte manzelky vydate. idem do hajan!! papa
Odpovedať
violetka...aby ta tvoja mala neskocnicla v triede pre nadane deti, bo ja v takych ucim a ta tvoja sikovnica sa mi javi ako vhodny typ ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
evi..tak to mas aj tak sikovne dieta :-) ahojte..tak nedela je tu..spali ste o hodinku dlhsie? ja som este stale v posteli..kedze vonku nam prsi,neni sa kam ponahlat :-D
Odpovedať
u nas je zas krasne ale stale trcim v posteli, tie homeopatika mi uplne znicili chut v ustach tak ani jest sa mi neda :-|
Odpovedať
Profilova fotka
moja milá luko, az teraz som ta nasla, gratulujem dodatocneeeee, nádherná si bola! ;-)
Odpovedať
dakujeeeeem :-D
Odpovedať
a ako ti je? uz o cosi lepsie?
Odpovedať
ale hej uz som stiahla teplotu po dvoch dnoch pod 39 :-D je to lepsie nastastie
Odpovedať
no to nie je ziadna vyhra teda..
Odpovedať
no jo, ale snad to bude uz len lepsie..skoda len, mali sme ine plany na vikend...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojki moja, diik...ja uz sa tesiim na tie vase ;-)naj ta vidiim i na oslave x-) x-) lea taky zdraviiim ;-)
Odpovedať
no cakam cakam tiez na tie fotky, par som dostala od kamosky, dala som ich na facebook ;-)
Odpovedať
aj my sme mali ine plany..ale skoncili se v posteli,kedze vonku je skaredo.. ahoj ati :-) ako sa mas?
Odpovedať
lea to znie dobre :-D ja som v posteli bohuzial sama...lebo vsak o virusy sa v manezlstve delit zas nechcem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
si choruckaa lei maam sa pracovne ;-) naarocne dala by som si pizzu a co ty?
Odpovedať
luko..no ja mozem byt chora a pohoda,kedze to je len kvoli mojej alergii ]-( a ta sa neda preniest na druheho nastastie.. ati..pizzu budem mat cez tyzden..ale dnes sme mali na obed zemiakovy salat..a sme si riadne pochutili :-p
Odpovedať
tak ja som objednala syrovu a nemd obry vyber moc slana..tak som ledva zjedla 1 kusok...bo ja chora a drahy sa boji kuchyne ako cert kriza :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D doojdem vam pomoct? :-D :-D :-D 8-)
Odpovedať
dojdi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute dievcata, ste toho stihli popisat tento vikend ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?