Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ahojky, dúfam, že sa skoro vyliečiš... Lebo to naozaj dosť vyčerpáva 😞
    Ozaj, pošlite mi do IP vaše mená na skype, nech sa vás aj ja môžem pridať 😉

• ahojte..ja vam tiez poslem moj nick..nech je sranda 😃

• Kati - nick mam 😉 mne opat blbne vista, takze smola 😞 muzo povedal, ze to cez vikend napravi... uvidime 😬

• Sponzor fóra
  • ahojte..to ste sa tu este neukazali..no teeeda 🤔 😕

• aj dnes absencia? 🤔 😴 teeeda, aký nezvyk...
    Katka to zachraňuje dnes...
    asi už všetky víkendujete, ja dúfam, že sa tiež čoskoro vyliečim, lebo už sama sebe leziem na nervy 😦 😢
    idem ešte robiť večeru - krabie tyčinky v lístkovom ceste obalené, mňamky... tak dúfam, že budú jedlé 😛

Zuzi - len tak okolo - koľko bábätiek máte už v septembrovkách? dnes sa pridala Bez, som si všimla, lebo to rozoberali aj v júnovkách 😉 tam sa teda riadne rozbehli s tehuľkovaním, však?

• bam..ahoj..no aspon niekto nakukol 🙂

aj v julovkach uz mame druhu tehotnu..ale ja to nie som 😃

• ahoj kati

🙂

• ahoj Mati, už si OK?

no Kati, však už sú to 4 mesiace... no nie všetci čakajú ako my 😉

• ano nastastie konecne 🙂

• tak to je super, ja teraz presne viem, ako ti bolo 😉 lebo som chorá ja, a aj môj manžel 😴
    ale liečime sa spolu 😃

• je bam, tak prijemne liecenie 😵 ked je to teda v dvojke 😃
    ale vazne, prajem skore uzdravenie ono byt chory a cez vikend je dost o nicom 😒

• no my to už "ťaháme" druhý víkend teraz... ale dúfam, že už bude lepšie
    ja mám nádchu a manžel kašle... aby sme si nezávideli 😉

• zvlastne moj drahy vobec nebyva chory a pritom papa menej zeleniny a ovocia, ma nadvahu, fajci...
    ja tomu nem rozumiem potom.....ale ja som ohrozeny druh ako ucitelka bo deti su stale chore a vela rodicov ich kliiido posle do skoly 😒

• hm, to máš pravdu, ak sú choré deťúrence, tak to rýchlo skočí aj na teba, keď si s nimi 😐
    ja sa napchávam jablkami každý deň (keďže tento rok bola neúnosná úroda) a mám vitamínov tiež dosť, a čuduj sa svete, som ochorela... ale to ma manžel nakazil 😉
    síce už na stretku min.týždeň som začínala...

• ja som pre istotu ostala na PN lebo potom ked to clovek nevylezi tak sa to s nim vlecie

• Sponzor fóra
  • to som sa snažila vysvetliť aj môjmu manželovi, aj sme sa kvôli tomu pochytili 😒
    on polovicu vždy prechodí... keď sa už cíti lepšie, tak ide do práce...
    a ja sa môžem aj roztrhnúť, aby som mu to vysvetlila... no chlapi 😛 😉

• ja som inak tiez povodne chcela ist do prace 😬 ale manzel branil dvere vlastnym telom 😃

• 🙂 vidíš, ako sa o teba stará...
    sranda, že chorý človek si ani tak neuvedomuje svoju chorobu ako tí, čo sú s ním... a myslí si, že je všetko ok 😬

a už máte DVD zo svadby? vy ste mali toho istého kameramana, čo Katka? 🤔

• ano mali sme tu istu skupinu aj kameramanov, aspon sa poznali 😃
    dvd bude az koncom novembra resp. azciatkom decembra, nestihaju 😬

• aspoň máte istotu, že si svoju prácu odvedú dobre... myslím, že keby ste ho mali za týždeň, tak to nebude bohviečo, nie? 😉 ale samozrejme česť výnimkám...

Mati, a pred Vianocami sa chystáte sem hore?
    Plánujeme s babami vianočný punč na námestí... bolo by super, keby si sa pridala 😉

• nemozem moc pisat..strajkuje mi pc 😠 😠 😠 idem teda preinstalovat cely system 😠 😠 😠

luko..no ja som velmi spokojna s dvd 😎 su tam nejake drobnosti,co mi vadia..ale zvacsa ide o ludi,co boli na svadbe..a nie o kameru 🙂

bam..tak sa rychlo vyliecte 😉
    ja mam pocit,ze ma okrem zaludka zacina trapit aj posahana astma..mam hrozne problemy s dychanim 😠

• bam: planujeme prist ale az po stedrom dni....predpokladam, ze odtial rovno pojdeme niekde na zimnu dovcu ak sa este podari zajednat ternim.

kati: ja video beriem tak s rezervou, ze sa aspon nasmejem na tych tancekoch 😃

• kati a co tie dychacie problemy.. 😞 ?

• luko..no aj ja to beriem s rezervou..ale trocha som bola aj nastvana ten den..no nechcem rozoberat..nerada na to myslim,kedze to nie je nic vesele 😒

netusim,preco priedusky strajkuju..ale lezie mi to statocne na nervy..ved staci,ze ma boli casto zaludok..

• moja, tak to ma mrzi 😞 dufam, ze sa das coskoro dokopy 🙂

• mna to uz obcas ani neprekvapi..kedze zaludok sa rozhodol,ze si bude vyberat viac ako ja 😠

• a mas stanovenu nejaku diagnozu na ten zaludok?

• polyp na zlcniku 🤔 ale ja netusim,ze co ma boli..ja to vzdy nazyvam zaludok..aj ked je to asi zlcnik..

• hmmm a co sa s tym da robit?

• jedni chcu operovat a druhi radsej cakat..
    ale v rodine mame zial problemy so zlcnikom a ja som sa tomu nevyhla..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Večernica
    Pezinok
    Predaj svadobných doplnkov
    Zabezpečíme všetko pre tvoju svadbu alebo iný event.
    Prenájom veľkého LED alebo kvetinového 3D nápisu LOVE, fotosteny, svetelnej steny
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov