Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ahojky, dúfam, že sa skoro vyliečiš... Lebo to naozaj dosť vyčerpáva 😞
    Ozaj, pošlite mi do IP vaše mená na skype, nech sa vás aj ja môžem pridať 😉

• ahojte..ja vam tiez poslem moj nick..nech je sranda 😃

• Kati - nick mam 😉 mne opat blbne vista, takze smola 😞 muzo povedal, ze to cez vikend napravi... uvidime 😬

• Sponzor fóra
  • ahojte..to ste sa tu este neukazali..no teeeda 🤔 😕

• aj dnes absencia? 🤔 😴 teeeda, aký nezvyk...
    Katka to zachraňuje dnes...
    asi už všetky víkendujete, ja dúfam, že sa tiež čoskoro vyliečim, lebo už sama sebe leziem na nervy 😦 😢
    idem ešte robiť večeru - krabie tyčinky v lístkovom ceste obalené, mňamky... tak dúfam, že budú jedlé 😛

Zuzi - len tak okolo - koľko bábätiek máte už v septembrovkách? dnes sa pridala Bez, som si všimla, lebo to rozoberali aj v júnovkách 😉 tam sa teda riadne rozbehli s tehuľkovaním, však?

• bam..ahoj..no aspon niekto nakukol 🙂

aj v julovkach uz mame druhu tehotnu..ale ja to nie som 😃

• ahoj kati

🙂

• ahoj Mati, už si OK?

no Kati, však už sú to 4 mesiace... no nie všetci čakajú ako my 😉

• ano nastastie konecne 🙂

• tak to je super, ja teraz presne viem, ako ti bolo 😉 lebo som chorá ja, a aj môj manžel 😴
    ale liečime sa spolu 😃

• je bam, tak prijemne liecenie 😵 ked je to teda v dvojke 😃
    ale vazne, prajem skore uzdravenie ono byt chory a cez vikend je dost o nicom 😒

• no my to už "ťaháme" druhý víkend teraz... ale dúfam, že už bude lepšie
    ja mám nádchu a manžel kašle... aby sme si nezávideli 😉

• zvlastne moj drahy vobec nebyva chory a pritom papa menej zeleniny a ovocia, ma nadvahu, fajci...
    ja tomu nem rozumiem potom.....ale ja som ohrozeny druh ako ucitelka bo deti su stale chore a vela rodicov ich kliiido posle do skoly 😒

• hm, to máš pravdu, ak sú choré deťúrence, tak to rýchlo skočí aj na teba, keď si s nimi 😐
    ja sa napchávam jablkami každý deň (keďže tento rok bola neúnosná úroda) a mám vitamínov tiež dosť, a čuduj sa svete, som ochorela... ale to ma manžel nakazil 😉
    síce už na stretku min.týždeň som začínala...

• ja som pre istotu ostala na PN lebo potom ked to clovek nevylezi tak sa to s nim vlecie

• Sponzor fóra
  • to som sa snažila vysvetliť aj môjmu manželovi, aj sme sa kvôli tomu pochytili 😒
    on polovicu vždy prechodí... keď sa už cíti lepšie, tak ide do práce...
    a ja sa môžem aj roztrhnúť, aby som mu to vysvetlila... no chlapi 😛 😉

• ja som inak tiez povodne chcela ist do prace 😬 ale manzel branil dvere vlastnym telom 😃

• 🙂 vidíš, ako sa o teba stará...
    sranda, že chorý človek si ani tak neuvedomuje svoju chorobu ako tí, čo sú s ním... a myslí si, že je všetko ok 😬

a už máte DVD zo svadby? vy ste mali toho istého kameramana, čo Katka? 🤔

• ano mali sme tu istu skupinu aj kameramanov, aspon sa poznali 😃
    dvd bude az koncom novembra resp. azciatkom decembra, nestihaju 😬

• aspoň máte istotu, že si svoju prácu odvedú dobre... myslím, že keby ste ho mali za týždeň, tak to nebude bohviečo, nie? 😉 ale samozrejme česť výnimkám...

Mati, a pred Vianocami sa chystáte sem hore?
    Plánujeme s babami vianočný punč na námestí... bolo by super, keby si sa pridala 😉

• nemozem moc pisat..strajkuje mi pc 😠 😠 😠 idem teda preinstalovat cely system 😠 😠 😠

luko..no ja som velmi spokojna s dvd 😎 su tam nejake drobnosti,co mi vadia..ale zvacsa ide o ludi,co boli na svadbe..a nie o kameru 🙂

bam..tak sa rychlo vyliecte 😉
    ja mam pocit,ze ma okrem zaludka zacina trapit aj posahana astma..mam hrozne problemy s dychanim 😠

• bam: planujeme prist ale az po stedrom dni....predpokladam, ze odtial rovno pojdeme niekde na zimnu dovcu ak sa este podari zajednat ternim.

kati: ja video beriem tak s rezervou, ze sa aspon nasmejem na tych tancekoch 😃

• kati a co tie dychacie problemy.. 😞 ?

• luko..no aj ja to beriem s rezervou..ale trocha som bola aj nastvana ten den..no nechcem rozoberat..nerada na to myslim,kedze to nie je nic vesele 😒

netusim,preco priedusky strajkuju..ale lezie mi to statocne na nervy..ved staci,ze ma boli casto zaludok..

• moja, tak to ma mrzi 😞 dufam, ze sa das coskoro dokopy 🙂

• mna to uz obcas ani neprekvapi..kedze zaludok sa rozhodol,ze si bude vyberat viac ako ja 😠

• a mas stanovenu nejaku diagnozu na ten zaludok?

• polyp na zlcniku 🤔 ale ja netusim,ze co ma boli..ja to vzdy nazyvam zaludok..aj ked je to asi zlcnik..

• hmmm a co sa s tym da robit?

• jedni chcu operovat a druhi radsej cakat..
    ale v rodine mame zial problemy so zlcnikom a ja som sa tomu nevyhla..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ak potrebujete pomôcť so svojou svadbou, ste tu správne! Pomôžeme, poradíme, aj nakúpiť môžete - všetko zo sveta svadieb.
    Večernica
    Pezinok
    Predaj svadobných doplnkov
    Alboma
    Trnava
    .
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov