Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj monikac. Klimu na Branici už majú robiť, tak na našich svadbách ju budeme veselo používať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem vam vsetkym za rady a tipy. Ten anton sa mi celkom pozdava, len to budem musiet ist ceknut naozaj osobne. Na tu klimu som sa nespytala, lebo ma to napadloaz po odchode. No ale nam povedali, ze nie je mozne mat to v restike, koli hotelovym hosto, tak prichadza do uvahy iba konferencna miestnost a ta nema terasu, iba okna. Ale zase sa mi zdali strasne profesionalni a mili. Boboty, tak to bola katastrofa, baba co sedela na recepcii sa s nami ani nebavila, len mi oznamila, ze svadby nerobia a odisla telefonovat. Hotel diery mám ako poslednu moznost, priklanam sa k nazoru, ze je dost komunisticky. Boli sme pozriet aj ten country salon, a tam by to este prichádzalo do uvahy, ale neda sa tam ubytovat a my urcite budeme potrebovat aspon 5 izieb. Predbezne mame zarezervovany motel skalka, tam sa mi paci najviac hned po branici, ceny super a okrem jedla si mozme doniest vsetko, len mam obavy, ze by sme sa tam nezmestili. Ono tá sala ma kapacitu 65 - 70 a nas bude 80 - 85. akoze pani tvrdila, ze by sa to narvalo, ale aj tak neviem, ci by to potom nebolo velmi stiesnene.
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, a ake mate terminy na branici?
Odpovedať
carasia..len nech sa ti tam hostia necitia moc stiesneni..to nie je ziadna vyhra :-S inac..mne sa pacil jeden hotel pri liptovskom mikulasi..no chceli sme cosi blizsie :-N
Odpovedať
Profilova fotka
carasia. ja mám 15.8.2009. monikac mi vyfúkla 8.8. :-( ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No, ved prave, aby to nebolo stiesnene. LM je uz dost daleko. Ja by som tak nieco do max 25 - 30 km. No neviem, ale potrebovala by som tuto kapitolu uzavriet cim skor, lebo nemozem ani DJ zajednat ani nic kym nemam salu a uz mi to celkom lezie na nervy. :( Inak nemate niekto skusenosti s DJ a starejsim s FUTUREBAND? niekto mi ich spominal, len som zabudla kde som k nim prisla.
Odpovedať
leatea: no my sme to presli vsetko ked sme boli doma este v maji lebo sme obzerali co kde maju... bejka: ahoj tak so je super spravicka ...mna to ani nenapadlo sa spytat...a vsimla si si ze na ich webstrankue uz maju ze mozu prenajat navleky na stolicky a masle a maju farby: zlta,cervena a kremova....a nie je tam zlata...myslis,ze tou kremovou myslia tu zlatu?tu co maju na obrazku este co robili svadby v tej restike ked nemali konferencnu?? carasia: ja mam termin 8.8
Odpovedať
my sme mali kapelu z povazskej,takze s dj ti neporadim..a starejsieho som nechcela..u nas to nie je,kedze som rodena vychodniarka..
Odpovedať
Profilova fotka
carasia: a bola si sa pozrieť na ten nový poľovnícky hotel v Stráži? moja kamoška tam mala svadbu s takým počtom ľudí ako ty a zvládli to tam na jednotku...
Odpovedať
Profilova fotka
My mame 20.6.2009, teda dufam, ze sa nam podari nieco zohnat na ten termin :-). A kolko mate ludi?
Odpovedať
Profilova fotka
monikac. aj ja som si to všimla. aj keď tá cena... ale už kašlať na ňu, pri tom všetkom... tú farbu som si všimla aj ja. zrejme ich predtým mali prenajaté a teraz asi investovali do svojich. keď tam budem, tak to zistím... ale ani tá krémová nemusí byť zlá. už som sa s ňou celkom zmierila, veď sa k našim farbám hodí... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mať okolo 70-75 ľudí, zhruba...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
A nevies ako sa ten hotel v strazi vola?
Odpovedať
Profilova fotka
počkaj chvíľu, kuknem to na nete...
Odpovedať
moni..ja som najprv pozrela net a potom spisala zoznak a skrtala tie,ktore neboli podla predstav.. inac..u antona som mala aj promocie..v cene maju nejaku klasicku vyzdobu.. a vo vsetkom rozhodovalo,ci je na dotycnych ludi mailovy kontakt..lebo vyvolavat niekomu by sa mi teda nechcelo zo zahranicia..
Odpovedať
bejka: no ta cena na tie povlaky mala byt taka nie?aspom sa mi zda ze nam taku hovorila,viem ze hovorila ze sa plati ale uz nepamatam kolko,ale co uz narobime?? :-| My budeme mat okolo 80-90 ludi....teda zatial bejka: no aj kremova moze byt pekna ale ta az tak nevynikne ale zase si mozme dat zlate doplnky ja som si uz nakupila zlate sviecky a aj ozdobu na tortu zlatu,tak to tam bude musiet sadnut... ;-) ked tam pojdes niekedy najblizsie tak sa prosim popytaj a potom daj vediet....lebo ja sa tam az tak skoro nedostanem :-S
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.polovnickyhoteldiana.sk/
Odpovedať
Profilova fotka
monikac: ja som počula o cene 60 Sk... Popýtam sa,ale chystám sa tam až po Novom roku. Aj si kuknem rovno nové ceny... ;-) Ale nie,skô sa tam proste nedostanem a teraz ma aj tak nič nenáhli tam ísť. No a s nakupovaním výzdoby som sa už aj ja rozšupla... až sa sama musím brzdiť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nasla som aj ja tu dianu, len tam je, ze restika ma kapacitu iba 60 ludi, tak neviem, asi zase nic. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
carasia: to áno, ale majú tam k tomu ešte dve miestnosti. oni tam mali mladých oddelených a im to tak aj vyhovovalo... čiže tam boli v 3 miestnostiach...
Odpovedať
leatea: ja som teda tiez pozerala naprv net ale mojmu drahemu sa odjakziva pacili Branice :-) vzdy ked sme dosli domov,tak sme tam museli ist sa najest alebo na kavu....on hlavne koli tomu vyhladu a vzdy povedal,ze ked sa raz budeme brat,tak on tam chce mat svadbu a tak sa mu to aj splni... :-D pacil sa mu aj hotel Boboty ale len na nete ho videl a ked sme tam isli bol velmi sklamany servisom a aj ja...bola to proste neochota a hroza a chceli od teba len prachy dostat... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
my sme boli kuknúť aj hotel Hájnice vo Vadičove a poviem vám - taký otrasný prístup som ešte nezažila... Neodporúčam.
Odpovedať
moni..a kde je ta branica? sa tam urcite vyberiem s manzelom aspon na obed..my radi chodime aj von,aspon nemusim varit :-D drzim sa toho,ze s ludmi, ktorymi sa neda jednat normalne,nechcem nic mat..nieto im platit este za ten hrozny pristup ]-(
Odpovedať
carasia: teraz ma este napadlo ze pred Terchovou je taky zlty penzion a vola sa penzion terchova (ten si urcite videla uz len koli tej zltej farbe) a kamsoka tam mala svadu a mali okolo 80 ludi a velmi sa jej tam pacilo a je tam aj celkom dobra cena...tak skus tam pozriet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no mne sa tie branice asi predsa pozdavaju najviac :-). Aj ja som najprv pozerala na nete a potom sme sa aj vydali na osobne preskumanie pred troma tyzdnami, ale zial nic sa nenaslo, preto teraz takto otravujem tých, co uz maju nejake skusenosti ;-). Inak som naozaj strasne prekvapena, aky je to problem zohnat miesto na hostinu v/pri ziline pre taky pocet osob, ako mame my. A to som si myslela, ze velke svadby este nie su tak vysle zmody, no ale doba sa asi meni :-o. Pravdu povediac aj ja by som chcela trocha mensiu, ale neda sa, lebo mame obaja velke rodiny, no co uz s nimi.
Odpovedať
Profilova fotka
carasia: a najhoršie je, keď máš nielen viac ľudí, ale chceš to aj na peknej úrovni za neprehnanú cenu - to je už priam nemožné... :-(
Odpovedať
leatea: to je hned za belou vlastne to od hlavnej cesty nie je ani vidno lebo je to take schovane ale ako vies kde je camp Nizne kamence,tak ta odbocka do prava hned pred tym.. tu je link a maju aj nadhernu terasu tak v lete je tam naozaj krasne ked sedis vonku....urcite si tam zajdite http://www.hotelbranica.sk/ a co sa tyka toho pristupu,tak to ani ja neznasam...zly servis teda vobec nemusim ved kazdy pracujeme rovnako tazko a neznasam ked niekto nenavidi svoju pracu,ak ju tak strasne nenavidi,tak preco ju potom robi?nech si najde inu a da moznost niekomu kto bude s tou pracou spokojny no nie??
Odpovedať
Profilova fotka
moni: Tam sme uz tiez boli, ale manazerka nam povedala, ze od noveho roka svadby uz nebudu robit, lebo hotelovi hostia potom nemaju kde jest a stazuju sa. Inak tam to je tiez super. ]-( :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie každý má asi také zmýšľanie... a preto natrafíme aj na blbcov...
Odpovedať
Profilova fotka
carasia: na to sú najlepšie tie kongresové sály...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?