Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
mima: hihi...no je to makacka,ale stoji za to nie???No ja som bola akurat vcera a este ma to caka dnes po praci... Inac nasla som tot na nete,tak mozno sa nam bude zvacsovat sportova hala... http://spravy.pravda.sk/v-ziline-post...
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata, tak to tae-bo vyzera zaujimavo.. zial nechodim do fitka, tak nie som moc "in" :-p aj na plavanie chodim, lebo ma to psychicky dost uzemnuje.. a proti rozhybaniu sa nic nemam.... chiedvala som aj na korcule, ale tu na to mozem zabudnut.... na rozdiel od vas, ja by som celkom rada aj pribrala... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
čaute babky ... no na to tae-bo by som aj rada chodila ale doteraz sa mi bohužiaľ nepodarilo to nájsť v ZA ... tak cvičím sama zatiaľ :-) o tom spinningu mi hovorila aj kolegyňa- tiež na to chodí na bulvár ... ešte to ale neskúšala :-D
Odpovedať
monikac: ked som odtial isla prvykrat tak som kamoska povedala ze ju zabijem a ze s nou uz nikam nikdy nejdem a ze vymysla sprostosti. Ale potom ma zase ukecala, stale to bol des, ale uz som aspon vedela do coho idem a teraz si ako profik pripadam ked tam pride niekto novy a fuci tam, chi chi :-D :-D :-D Teraz som uz druhy tyzden ale dom, lebo som mala silny zapal priedusiek, tak sa kysnem doma. rospina: ja fitko nemusim ze vobec, preto si hladam take nejake ine aktivity ako nesediet doma. Sak by som mala sto kil zachvilu 8-( Korcule su super, len skoda ze len lete sa da. A kde byvas ty, ked sa tam neda na korcule chodit? Juuj, chcela by som raz riesit take ze pribrat. Asi ti riadne spaluje, co?
Odpovedať
danyledu: tak ked zistis kde sa da, tak daj vediet, yo? Ja viem ze ho robia na intrakoch na hlinach aj na vlkoch, ale tam sa mi moc nechce chodit. Tam je sami spoluziak ]-( Spinning treba vyskusat. Bud si to zamilujes, lebo mas po tom pocit ze si fakt nieco robila, alebo tam uz v zivote nepojdes, chi...to je ten horsi pripad
Odpovedať
rospina: no korculujem aj ja tu ,mame super drahu na to a poriadne dlhu...to je tiez super vec.a ty chces pribrat??ja ti s radostou dam trosku mojho sadielka ;-) :-D mima: no ja ked som bola prvy krat tiez som sa na druhy den nemohla skoro ani postavit a ist hore-dole schodmy nehrozilo...ale ked sa clovek do toho dostane a naberie kondicku,tak v poho... :-) no bude sa ti veru zle zacinat po 2 tyzdnoch ked znovu pojdes...ja som pred par tyzdnami bola na dovolenke,tak som nebola vyse tyzdna a veru potom sa mi zle na to zase zabehavalo... alebo co tak nasj nejaku tancku...teraz vela ludi,viem ze aj na sk chodi na hip hop,kamoska mi na to chodi a tiez povedala,ze je to makacka,ale super,tak skus popozerat niekde....ja by som tiez isla na to,zle casovo uz nejak nestiham..
Odpovedať
monikac: si ma dobre pobavila...ze na tanecnu :-D :-D :-D Ako napad je to priam bozsky, ale ja keby som tam raz sa rozvrtela, tak by ma odtial inak hnali....alebo by na mna nejaku skrytu kameru zavolali. Teda, zatancovat si zatancujem, ale ze by som nejak parket trhala, to nie :-N Inak, uz teraz sa mi na ten spin nechce. Som jak vos zlenivela
Odpovedať
mima: :-D :-D ale vsak na to ta tancna je...naucia ta tam...a ten hip-hop nie je ani tanec len take skackanie.. ;-) to by si urcite dokazala...
Odpovedať
monikac: no to je tiez pravda, a ja som za kazdu prdel, takze keby do mna niekto hucal dlhsie tak by ma ukecal. Lenze tu takeho nikoho nemam, takze asi zostanem pri spinningu a ked sa zadari tak to taebo by som skusila. Ale mas pravdu, moze to byt celkom fajn ten hiphop :-) Inak, som kukala ze kedy mas svadbicku...a nemas zatial?
Odpovedať
mima: no to moze,ja som sa bola na ten hip hop pozriet a vyzera to by ozaj fajn... no uz tam mam napisane...mam to 8.8.2009 tak uz onedlho a ty az o rok?
Odpovedať
a kde si sa na to bola kuknut? Mozno by som tam aj ja zabehla. Si mi dala chrobaka do hlavy...a boli tam akoze aj taky starsi, alebo vekova kategoria 14? Juj, sorry, asi som kukla niekomu inemu profil a som si to s tebou zmylila...ci to si az teraz dopisovala? Super datum ste si vybrali. A kde to bude? Mate nejake priestory vybrate? A uz chystas, ci ty to nejak neprezivas? Noo, my az buduci rok. Ja som chcela svadbu v juni, a kedze tento rok to nestihame, bo ja mam statnice, tak sme to nechali na buduci rok. A dokonca nam to tak pekne vyslo, ze na vyrocie to bude:)
Odpovedať
mima: asi ta sklamem ale nebola som na to pozriet na sk,kedze ja byvam momentalne mimo sk...ale si myslim,ze niekde v za to urcite bbude lebo viem,ze je to momentalne velmi popularne,skus pozriet nejake tanecne v za... ;-) ano ja som si tam teraz napisala ten datum,aj som si myslel,ze ho tam mam,ale neviem ako sa mi odtial vyparil.. :-N ano uz mam tie podstatne veci zorganizovane,tak reraz relaxicke az do tydna pred svadbou potom to zacne naplno :-) no tak na rok budete mat dvojitu oslavu 12 ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
monikac: jaaaj, no to nic. Vsak tu v ziline je vela tanecnych a tak. Mozno to obehnem a mozno nabuduce ti tu napisem, ze chodim na hip hop alebo break dance, chi chi :-D Tak super ze nestresujes. Ja to nechapem, ako moze niekto chytat nervy z toho ze servitky ma tmavoruzove a nie stredno ruzove...napriklad. Noo, budeme mat dve muchy jednou ranou...teda aspon polovicka, lebo chlapi su vacsinou des na pamatanie datumov...tak som mu povedala ze to bude mat ulahcene, chi.
Odpovedať
mima: vela stastia ti prajem... ;-) no ani ja to nemam az tak do detailov,mam len zakladne veci....a len aby bolo dobre jedlo a super zabava... :-D no to budete mat teda ulahcene...a aj my sme si preto zvoli 8.8 to sa bude lepsie pamatat
Odpovedať
moni: to mate asi ale taky hodne vytazeny datum...tieto rovnako dnovo mesacne byvaju riadne natrieskane. No ale vsak vam to moze byt teraz uz jedno, ked je vsetko dolezite rezervnute ;-) No nic, musim koncit, skola vola....a zase jeden duchaplny volitelny predmet, kde si vsetci tri hodky pospinkame =-) Papa zatial a cmuka...dik za pokec, dobre padlo
Odpovedať
mima: no mame a poviem,ti ze salu mame rezervovanu uz od maj 2008,lebo sme sa boli pozriet ked sme boli dom a dali sme si predbeznu rezervaciu a za par mesiacov potom sme uz museli potvrdit lebo bol naval.. =-) maj sa teda krasne a pekny zvysok dna...pa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mima, asi si uz nie si na nete. pytala si sa na tie korcule. ja som myslela korculovanie na lade, velmi sa mi paci, ale uz dlho nechodim, lebo tu ani poriadne nemrzne, aby sa take nieco dalo spravit. proste tu nie su na takyto sport. korculovanie na kolieskovych je tiez dobre, ale uz pre mna nema taku atmosferu, ako to na lade. je sice kde ist, ale skoro nikto tu takto nekorculuje, a sama nemam chut =-)
Odpovedať
ahojte..tak ja som dnes aj v praci bola..a riadny chaos a bordel tam je =-) :-N hadam sa to rychlo ukludni..
Odpovedať
moni: a ktoru salu ste rezervovali? Mne sa tu strasne paci vila necas, akurat ze to by sme sa asi nedoplatili :-| rospina: bola som v skole, uz som spat. Som na nete tak priebezne, lebo sliedim po veciach na diplomovku, tak potom tak priebezne kukam aj sem popritom. Jaaaj, no vidis, tie ma nenapadli. Ja som na zimnych korculiach stala naposledy hodne vela rokov dozadu, este hadam niekedy v 7 rokoch :o) Aj by som si kupila korcule, len na prirodnych vodach mam respekt, bojim sa tam ist, a na zimaku je taka tlacenka, ze az. Takze nic pre mna...ale je to romantika, hlavne ked je vela snehu a riadne mrzne...no super
Odpovedať
mima: hotel branica,neviem ci poznas... :-) aj vil necas je pekna a je draha myslis?
Odpovedať
moni: jasne ze poznaaam....to je nasa druha volba hned po necase. Milujem to tam, je tam fakt kraaaasne. A maju uzasny trhanec...mnami. Ale je tam taky smiesny casnik jeden, uz roky rokov...taky trapko, ale inak fakt v pohode. Dobre ste si vybrali. V necase je to hodne drahe. Mozno ked si beries cely servis, ze ti vsetko zabezpecia a daju nejaku zlavu tak mozno cosi usetris, ale co tam mama robieva obedy pre zakaznikov, tak menu pod 1500 nehrozi...a to uz je stlacene na minimum
Odpovedať
mima: no tak je to tam fakt krasne a prednedavnom pristavili novu konferencnu miestnost a vyzera to tam fakt super,velmi pekne a ten vyhlad z hotela x-) no tak necas je teda dost... =-)
Odpovedať
moni: juuuuj, ja sa z tej tvojej branice tesim ako keby som ta uz tu svoju svadbu tam mala :-D :-D :-D Konecne niekto, kto tam ma svadbu. Ta teraska je tam tiez super...da sa tam sedenie krasne urobit. No bomba. Ja som totizto strasny odporca tuto tych nasich zilinskych "vyvarovni" typu a la skolske jedalne a saly. Aj ked teda da sa to tam krasne urobit, len mne sa okolo toho urcite nebude chciet behat a zabezpecovat obsluhu,pripadne catering a tak. Mozes mi potom do IP hodit, co vas to tam vide...samozrejme ak ti to nevadi. A co vsetko vam tam budu zabezpecovat? Iba jedlo, ci aj vyzdobu, kolace, tortu a tak...myslim ze oni to vsetko vedia urobit.
Odpovedať
mima: a este su na tomto fore 2 dievcata co tam maju svadbu... ;-) tak budes mat aspom viac informacii,ked si tam budes planovat svoju.. ;-) napisem ip
Odpovedať
moni: diki moc...si zlata. Uz sa na to tesiiim...ale este cas mam :-|
Odpovedať
uz mas ip... ;-)
Odpovedať
moni: dakujem, precitam, ale az zajtra. Musim ist off...polovicka sa vratila akurat dom zo sluzobky:))))))))) Papaa
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, neviete mi poradit dobreho vizazistu zo za, a este zhaname kameramana .... dik moc
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko :-) mima, drzim ti palce na tu diplomovku, hlavne vela vytrvalosti. tiez budeme mat svadbu na Braniciach.. Celkom rychlo sme sa rozhodli a dlho sme to nehladali, lebo byvame len 3 km odtial. pozerali sme aj saly v ziline, napr. Hotel Vix bol jeden z kandidatov, uz sme to mali napoly zajednane, ale potom moj priatel a jeho rodicia videli branice a velmi sa im to pacilo a tak zilinske saly padli. :-)
Odpovedať
bre ranko..tak este dnes a zajtra a mame vikend x-) a potom uz nech je rychlo maj,nech sa tesim na vylety s manzelikom..ideme na svk x-) :-) baby..kde je ta branica? znie to dobre a mozno by sme skocili na obed :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?