Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
moni - ano mojik, isli sme cez Francuzsko, Belgicko, Holandsko, Nemecko, Polsko a pod. :-D Hej...v Norsku bolo najlepsie, ale v Nemecku sa mi tiez velmi paci, kvoli typickemu stylu podobnemu nasemu slovenskemu :-D
Odpovedať
Ahoooj Lea...ako u vas v LON ? :-D
Odpovedať
ideme na nakupy, potom vam napisem vsjo :-D papa zatial :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ako sa to tu fajne rozbehlo :D Mozem sa vas damy spytat na nazor? Moj nastavajuci mi odmieta pod sako vestu... argumenty pisat radsej nebudem ;-) je to velky trapas? lebo nutnost? Oblek mame kupeny ale vesta k nemu nebola :-(
Odpovedať
oligaca: cauky,tak ja si nemyslim,ze je to nutne je to predsa kazdeho vec... ;-) akurat som pozrela tu foto v tvojom albume co ma tvoj drahy oblek a ked bude mat peknu kravatu,tak to bude vyzerat pekne aj bez vesticky.. :-) a co tak nechce vestu neciti sa v tom dobre?
Odpovedať
odidem na chvilu a vy uz tolko toho popisete :-N ale uz mame nakup spraveny,dali sme si pizzu v parku a aj sprchu mam za sebou..tak uz len oddychujeme a telku pozerame.. radli..no to ste mali krasny vylet..my ideme za mesiac na svk a v juli zas na ostrov..tak aspon nejaka zmena.. oli..sa mi zda,ze nie vsetci mali vestu..je to sice krajsie,ale ked nechce,tak nemusi mat..ved to poriadne nebude vidno,ked bude mat zapnute sako..hlavne,aby kravata bola poriadna..
Odpovedať
No ja mojemu naordinujem vsetko co k tomu patri, este musime najst super cierne topanky, ale vesta aj kravata su francuzske v bielom.... a je stastny, ze je to nieco zaujimavejsie ako klasika :-D
Odpovedať
oli - vobec sa s tym netrap, vyberte hlavne aj kvalitnu koselu s peknymi manzet.gombikmi a kravatou ;-) Mne napr. nesadli ziadne saty, vsetko mi je hrozne velke a dlhe, to snad je problem najst saty velkosti 34-36 na vysku 165 cm :-| Jedine co mi sadli su Suzanne Vidal a este nieco z MS a potom uplne z ineho sudka :-N Ja chcem spanielske wrrrr 8-(
Odpovedať
radli: a aky oblek bude mat drahy?akej farby? a kde si si skusala saty? ked si ich objednas v uk,tak tam ich na teba usiju a budu ti sediet super ;-)
Odpovedať
moni - vies zlatko, uz nemam chut chodi po UK salonoch, niektore skusky mi odmietli, ani sa mi neozvali, tam kde som mala zaujem a nedam zato 2000 libier :-D .... ved este popozeram.... drahy bude mat granitovej farby oblek s jemnym pasikom, biela vesta, kosela, viazanka... :-D a ja chcem byt tiez biela a nie kremova ani farbu sampanskeho nemusim okrem drinku v pohari :-D
Odpovedať
ty mas tmavu plet, ja mam tmavu plet a nic na nas lepsie nevynikne ako biela (maximalne ivory)...ked prizmurim ocko ;-) Ozaj... mam novy melir.... ale mozno to predtym dam zafarbit na hnedo :-D
Odpovedať
aha to je skoda,ze odmietli v salonoch...usili by ti na teba a su aj lacnejsie ako £2000 ;-) no aj ja mam ivory biele by na mne moc svitili kedze som dost tmava..a este sa planujem opalit dovtedy supis ohladne meliru a mas ho hustjsie ako mavas?
Odpovedať
Článok sa načítava...
moni - no poslem ti hadam fotku zajtra alebo v pondelok, spravila mi tensie pasiky, ale ja mam rada hrubsie... to zase aby som sa zverila sestre....ale na druhej strane mi krasne premelirovala moje vyrastene hnede vlasky :-D No podla gusta, jedni tvrdia ze super su tensie a hustejsie, mne sa na vlasoch pacia o cosi hrubsie pasiky :-D Pravda s tymi satami, len ja nechcem vyzerat ako torticka :-D a mozno este nieco zozeniem :-D Ja chcem moje Arden od MS....tie su iba pre mna :-D
Odpovedať
radlinka: no tak posli potom foto alebo daj na fb ;-) no tak prajem vela stastia az zozenies ti prave teda ;-)
Odpovedať
moni - vdaka...musim sa cvanknut a potom ti to hodim spatne :-D
Odpovedať
moni ale poviem ti, ze mi nic nesadne, som krpata a chuda na tie hrozne saty, vyzeram v nich ako utopena 8-(
Odpovedať
;-) este zhanam vysiace nausky, tak zajtra pojdem pozriet k ernestovi a chybaju obrucky, lebo tu sa mi ziadne nepacia....slubili nam z nemecka...resp. u nas rotax
Odpovedať
jej mne sa strasen pacia vysiace nausky,ale nie na mne,mne sa nehodia.. :-( tak este ste nevyriesili obrucky teda? a ides este na sk pred svadbou alpobeo rovno na svadbu?
Odpovedať
idem este na sk - maj-> jun. Ale nam ich slubili priniest do UK z nemecka....tak uvidime aka cena bude...mozno kozmicka :-N Ja som rozmyslala a chcem vysiace nausky, ale zase take krasne dlhe neviem najst....tak uvidime, co vyda. Ja tieto pripravy nemusim, ale som kludna, mna nic nestresuje, ked sme vsetko vybavili za tyzden :-D
Odpovedať
tak pozri na nete neausnicky ebay ich ma az,az tam su navyberas!!
Odpovedať
moni - no pravda.... vies ze ja nie som za ebay, ale popozeram...inak som si nasla z bieleho zlata v super cene, a k tomu pendant a chcem este naramok...vsetko musi byt jemne, decentne, ziadne prehnane veci na seba nedam. :-D Ozaj videla si cartoon Bolt ? prave som dopozerala...skvely film plny zabavy ;-)
Odpovedať
no ja ebay mozem len odporucat,ja tam nakupuejm vsetko a uz som tam aj predala dost vela veci.. :-) nevidela so ten cartoon poviem drahemu nech downloadne ;-) dik za typ,no idem ja do hajan nejako na mna ide unava...pa zatial :-)
Odpovedať
moni - idem aj ja....zajtra ti napisem..dobru mojik ;-)
Odpovedať
ahojte..no ste toho popisali :-) radli..neboj,saty urcite najdes,ved mas este chvilku casu..aj obrucky :-)
Odpovedať
ahoj Lea - ja nebojim, skor mi odmietaju kamosky, to ma mrzi, lebo ich neuvolnili...tak to vyzera, ze nemusime ani nic robit, stacia uz len svedkovia a rodina :-|
Odpovedať
Ale dneska som isla do Boots a kupila som si ocny krem Lancome a dostala som k tomu celu sadu Lancome v krasnej bieluckej kozmetickej taske v hodnote 100 libier, tak sa vytesujem z bargain :-D :-D :-D
Odpovedať
radlinka cauky: ale hlavne,ze tam budes mat rodinu to je podstatne ;-) to fakt?no zajtra letim do boots ta ponuka tam znie dobre :-) to ozaj az v hodnote 100 zadara? :-.
Odpovedať
moni - 99 & a za kremik zaplatis do tych 30 libier a dostanes poriadne velku kozmeticku tasku (gulatu) naplnenu Lancome :-D
Odpovedať
Moni - tak to vyzera, ze ked nazbierame 10-16 ludi, tak bude fajn :-D ale rodina je najpodstatnejsia, to je fakt.
Odpovedať
a aky krem na oci od nich puzivas? ja som mala od nich len na tvar a bol celkom fajn,ocny som od nich este neskusala
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?