Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • jeeeeeej, tak to dovolenkujeme rovnako (len asi napln bude ina) 😃

• ale ja tu uz v utorok budem strasit

• Na ja mam v utorok o 9-tej skusku a ptom aj ked spravim aj ked nie, tak zostanem v Trnave a obeham obchodiky. Chcela by som si pozriet spodne pradlo.

• Sponzor fóra
  • tak to urcite najdes lepsie v TT ako v SA a po minulej skusenosti by som nad kupovani v GA ani nerozmyslala. Uz mas predstavu ake by malo byt? Ja este musim kupit nohavicky, ale este som ani nehladala 😃

• Neviem, chcela by som nieco elegantne - krajkovane. A aj k popolnocnym by som chcela mozno nieco bordove.

• Ale traz sa uz musim rozlucit, idem domov. Ak by sa tu objavila zabka, tak jej gratulujem este raz.

• Ahoooooooooj

• Tak co nove, Ing. zabka, kde si?

• Asi este spi po vcerajsom narocnom dni.

• alebo sa zotavuje 😃 . A ty ako stojis s ucenim, ci si este nezacala?

• dobre rano hlasi sa pani inzinierka 😃 dakujem za poporu, bolo to velmi mile od vas!

• Ja strasim uz od siedmej, som sa bola odubytovat a poobede idem zbierat razitka

• zabka, nepredbiehaj dobu, slecna 😃

• 😃 hihi pravda
    co y co mate nove?

• skúška 3!

• Sponzor fóra
  • no konečne...
    ahojte 🙂

• csikike, bola si vlastne v tom soláriu?

• emkaa dobre si si vybrala aj mnesa pacili 😉

• zabka dakujem 🙂
    videla som ich v tvojom albume, len ja budem mať s hladkou sukňou

• a kaprik sa kde motka?

• Ahojte 🙂

• Gratulujem zabka... 🙂

• Kaprik sa motka v archive. Mam cas, tak zakladam stare papiere.

• Ahojte, tak uz som tu, dnes sa vratil kolega, co mal 3ho svadbu takze sme pracovne zapijali 😃 , vcera som vybavila kadernicku, aj mi spravila uces, mam to aj odfotene, ale drahy ma v skole fotak, takze az vecer hodim foto. Bola dom objednat nasu hlavnu tortu (3 posch. kockatu) a skoro som na zadok padla, cena bude 1800-2000.- a to sme hovorili, ze nema byt prilis velka, len taka akurat, ale akonahle sa povie svadobna, ceny sa rapidne dvihaju 😬 . Kupila som si aj umele nechty.

• ahojte, Ing. Antonia Gyongyova pozyva dnes vecer Salanky na zmrzlinu 😃 . Kto mozea chce prist? Som sa rozhodla, ze idem na otocku domov, tak ak mate chut ...

• Ahoj, a ako tvoj drahy, tan ma az zajtra, alebo az vo stvrtok?

• A kolkej by to malo byt?

• Csikike az v stvrtok, idem mu radsej z oci, nech ho nedeprimujem 🙂
    Kaprik, ako vam vyhovuje, ja sa prisposobim, nemam nic na plane 😃

• Mala by som sa ucit, ale ked sa prida este niekto, tak ucenie sa rada vzdam.

• csikike takze dnes uz mas taketo vybavocky ... pekne
    Kaprik nemusime byt dlho 😉 a pojdes sa uckat, aj ja by som mala luskat anglinu na prijimacky ale vobec sa mi dnes nechce

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov