Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
jeeeeeej, tak to dovolenkujeme rovnako (len asi napln bude ina) :-D
Odpovedať
ale ja tu uz v utorok budem strasit
Odpovedať
Na ja mam v utorok o 9-tej skusku a ptom aj ked spravim aj ked nie, tak zostanem v Trnave a obeham obchodiky. Chcela by som si pozriet spodne pradlo.
Odpovedať
tak to urcite najdes lepsie v TT ako v SA a po minulej skusenosti by som nad kupovani v GA ani nerozmyslala. Uz mas predstavu ake by malo byt? Ja este musim kupit nohavicky, ale este som ani nehladala :-D
Odpovedať
Neviem, chcela by som nieco elegantne - krajkovane. A aj k popolnocnym by som chcela mozno nieco bordove.
Odpovedať
Ale traz sa uz musim rozlucit, idem domov. Ak by sa tu objavila zabka, tak jej gratulujem este raz.
Odpovedať
Ahoooooooooj
Odpovedať
Tak co nove, Ing. zabka, kde si?
Odpovedať
Asi este spi po vcerajsom narocnom dni.
Odpovedať
alebo sa zotavuje :-D . A ty ako stojis s ucenim, ci si este nezacala?
Odpovedať
dobre rano hlasi sa pani inzinierka :-D dakujem za poporu, bolo to velmi mile od vas!
Odpovedať
Ja strasim uz od siedmej, som sa bola odubytovat a poobede idem zbierat razitka
Odpovedať
Článok sa načítava...
zabka, nepredbiehaj dobu, slecna :-D
Odpovedať
:-D hihi pravda co y co mate nove?
Odpovedať
skúška 3!
Odpovedať
no konečne... ahojte :-)
Odpovedať
csikike, bola si vlastne v tom soláriu?
Odpovedať
emkaa dobre si si vybrala aj mnesa pacili ;-)
Odpovedať
zabka dakujem :-) videla som ich v tvojom albume, len ja budem mať s hladkou sukňou
Odpovedať
a kaprik sa kde motka?
Odpovedať
Ahojte :-)
Odpovedať
Gratulujem zabka... :-)
Odpovedať
Kaprik sa motka v archive. Mam cas, tak zakladam stare papiere.
Odpovedať
Ahojte, tak uz som tu, dnes sa vratil kolega, co mal 3ho svadbu takze sme pracovne zapijali :-D , vcera som vybavila kadernicku, aj mi spravila uces, mam to aj odfotene, ale drahy ma v skole fotak, takze az vecer hodim foto. Bola dom objednat nasu hlavnu tortu (3 posch. kockatu) a skoro som na zadok padla, cena bude 1800-2000.- a to sme hovorili, ze nema byt prilis velka, len taka akurat, ale akonahle sa povie svadobna, ceny sa rapidne dvihaju :-N . Kupila som si aj umele nechty.
Odpovedať
ahojte, Ing. Antonia Gyongyova pozyva dnes vecer Salanky na zmrzlinu :-D . Kto mozea chce prist? Som sa rozhodla, ze idem na otocku domov, tak ak mate chut ...
Odpovedať
Ahoj, a ako tvoj drahy, tan ma az zajtra, alebo az vo stvrtok?
Odpovedať
A kolkej by to malo byt?
Odpovedať
Csikike az v stvrtok, idem mu radsej z oci, nech ho nedeprimujem :-) Kaprik, ako vam vyhovuje, ja sa prisposobim, nemam nic na plane :-D
Odpovedať
Mala by som sa ucit, ale ked sa prida este niekto, tak ucenie sa rada vzdam.
Odpovedať
csikike takze dnes uz mas taketo vybavocky ... pekne Kaprik nemusime byt dlho ;-) a pojdes sa uckat, aj ja by som mala luskat anglinu na prijimacky ale vobec sa mi dnes nechce
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?