Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • zabka, to som mala vcera, dnes este idem rozniest par oznameni, ktore som nestihla a zacnem s uvazovanim masliciek na kruspan

• Ja viem ze sa strasne tesis, ze si ing, ale nenechame teda tu zmrzku na sobotu. Mohli by sme skocit, po tom co pojdeme gratulovat csikike?

• dobre ja som chcela zobrat len aj csikike, ta v sobotu nebude moct 😃 , bude mat ine rande
    inak ja som dostala definitivne kosom od draheho na sobotu 😞 , pojdem solo

• Sponzor fóra
  • zabka a kedy ides domov?

• No solo idem aj ja takze budem rada ak mi urobis spolocnost. A na zmzku mozeme ist spolu aj buduci tyzden. To uz budem mat po skuske. A ked ju neurobim opravny termin je az zaciatkom jula.

• a kedy mas skusku v sobotu? tak to naozaj radsej aby si sa uckala
    dobre mozme ist spolu 😉

• Nie v utorok.

• zabka, ktorym vlakom ides?

• neviem, asi tym co ty .... musim este cosi tu porobit

• ja pojdem dnes tym 15.43 z predmestia 😃

• aha tak asi nic

• Hodila som obrazok 1 nahrdelnika + nausnic do svojho albumu. Myslite si, ze by sa to hodilo k mojim satom. Nakolko na boku je ta kvetina a aj vrch je so vzrom akokeby kvetin myslela som si ze nieco take by mohlo byt.

• kaprik, je to krasne, ale na moj vkus by mohli byt tie nausnice mensie...ale to len preto, lebo nemam rada dlhe...

• Neviem, vobec neviem ake bizu. Cez obed som vybehla a pozrela si saty, ale nemala som tu fotak a ten detail siet je taky, ze som tam akokeby male kvietky a okraje su striebornym povysivane a aj rukavice by som mala mat take. Tak by som chcela bizu asi kvetinkove.
    Nausnice aj ja mam radsej kratke, ale prilezitostne znesiem aj take. A vlasy budem mat asi z polovice spustene a z polovice vypnute.

• Ak ti nevadia dlhe tak nevahaj, ja mam odskusane, ze pri dlhych mi to zacne vadit a potom sa to furt natahujem 😃

• Sponzor fóra
  • Myslis, ze by sa to hodilo aj satom?

• myslim, ze ano, ak si dobre pamatam tvoje saty 😉 ale to je len moj nazor, viem si ta v tom predstavit a k tym satam to bude super 😉

• Dala som si do albumu aj saty, ale len na par minut.

• no, presne tieto som si pamatala 😃

• Ty si kedy ides pre tie svoje?

• vo stvrtok, ale korunku uz mam doma, bo ta je z Tesedikova 😃

• To je druha vec. Neviem ak si objednam tento nahrdelnik aku korunku k tomu a ci vobec. Ale asi to mi poradi kadernicka.

• ja som celkom spokojna s bizutkou cez obrazok, velmi sa mi paci...skus si pozriet dobu dodania a ked dovtedy nic nanajdes tak si to objednaj

• Tak este uvidim. Ja sa na dnes lucim. Maj sa krasne!

• Ahoj, tak este zajtra 😉

• Ahojte, ako sa dnes mate?

• Ahoj. Ja celokom fajn. Mam depku, ze este som sa ani neucila.
    Ozaj, ten uces si nedala do albumu?

• Nie, bo draheho som musela doucovat, bo dnes pise zapoctovku z chemie (dnes ma zase fotak on v skole) ale dnes ak sa mi to podari tak ho sem hodim.

• A v ktorom je rocniku polovicka? Ako sa citis, ze si v praci posledny den ako slobodna slecna.

• dobre rano 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov