Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
ahoj evi, no par mi este zostalo, co som nestihla vybehnut a hodit do schranok :-N , asi by im to prislo skor postou :-D baby, dufam, ze bude v sobotu krasne x-)
Odpovedať
Ja si myslim csikike ze budete mat pekne pocasie. Objednala som Vam ho, to bude darcek odo mna. Ahoj Evka.
Odpovedať
Urcite bude krasne,csikike :-) Inak aj nam este zostali doma nejake oznamka,co drahy nestihol rozdat kamaratom..
Odpovedať
Ahoj kaprik :-) ako sa dnes dari v praci?
Odpovedať
hihi, tak to nebudem jedina...aj drahy ma este vyclenene kamosom co nestiha, ale uz pomaly aj dochadzaju...
Odpovedať
Tak zatial tak kludne, ale mala by som si dorobit urcite veci, ved tu skoro tyzden nebudem.
Odpovedať
ahoj evatu? kde si sa stratila, nemas na nas cas :-( a co v sobotu? pojdes snami, ci mas rande s muzom?
Odpovedať
zabka v sobotu ideme na Detvu :-( ,takze sa nedostanem ani s vami na svadbu a ani do Senca,kde bude otvaranie sezony... A ty si kde teraz? V SA?
Odpovedať
momentalne hej, idem o chvilu na urad prace a poobede spat do BA, idem na lucnicu
Odpovedať
skoda evi :-(
Odpovedať
hm... to hej,ale sme pozvani a je to tak trosku aj "povinne" ,manzelovi rodicia budu oslavovat vyrocie :-)
Odpovedať
tak to musite ist
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ved hej... No ale dufam,ze potom sa uz vsetky konecne stretneme. Inak skoda,ze tu dnes nezostavas aspon o nieco dlhsie :-) A kedy sa sem potom vratis?
Odpovedať
evi, a co dobre ste im kupili? Ak mozem byt zvedava...len tak pre info, dobre napady sa zidu x-)
Odpovedať
:-N este nic.... Ale uz som to drahemu vravela,tak sa vraj dnes dohodne s bratom.... A co s avlastne hodi dat ako darcek? Na 30.vyrocie rodicov? Ja nemam ani len predstavu....
Odpovedať
ved prave...my sme sa pred 2 rokmi tiez trapili co kupit nasim, mali 25. a tak sme vymysleli, ze sme pochodili s bratom celu rodinu, ktora bola pozvana na oslavu a spytali sa co im chcu kupit...no a kedze nikto nemal napad kazdy uvital nasu myslienku, poslat ich na 2. svadobnu cestu...kazdy prispel kolko chcel a podpisal sa na velky plagat, ktory bol darovaci poukaz...na 3 dni ako ho dostali leteli do Bulharska, ani teraz si to nevedia vynachvalit :-D , nevedeli o nicom.
Odpovedať
Tak to uz nestihame :-D a ani neviem,ci budu robit oslavu.Poslem ti ip...co ak tu je niekto z rodiny.. :-)
Odpovedať
no, par napadov som ti pisala do IP, nic ine ma nenapada =-)
Odpovedať
Ved ani mna.. :-( necham to na draheho :-)
Odpovedať
no, mas to tazke, mozno nakoniec tvoj manzel nieco vymysli, ved on ich zato pozna lepsie ;-)
Odpovedať
Ste sa vytratili, ja uz som tu na chvilu Inak ja mam vzdy problem z darcekami, nie som prilis originalna :-| Csikike to je skvely napad!
Odpovedať
zabka, mam na teba otazku, nevies kde by sa dali zohnat take dlhsie spendliky, asi 5-7 cm?
Odpovedať
dlhsie spendliky? hmm neviem, naco by mali sluzit?
Odpovedať
zvyknu bat take trocha hrubsie ako klasicke a maju taku farebnu gulicku na konci...s tym chcem prichytit masle na lavice v kostole
Odpovedať
aha tak to ti asi nepomozem, iba ak by som ti to zajtra pozrela v BA, ak chces ;-) ale ja som take este asi nevidela
Odpovedať
no, prave sa chystam do dunaja, snad tam nieco take budu mat, ak nie, mozno v SA...
Odpovedať
aha no skus, alebo potom dobra je ta galanterka na spitalskej
Odpovedať
na spitalskej? Je to daleko od dunaja?
Odpovedať
no ako sa to vezme, to je vlastne pri knihkupectve dvaja levy, ak vies, blizko modevu, ak sa neponahlas home tak to nie je daleko
Odpovedať
no, musim prist este do prace, to bude len v ramci obednej prestavky :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?