Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • ahoj evi, no par mi este zostalo, co som nestihla vybehnut a hodit do schranok 😬 , asi by im to prislo skor postou 😃
    baby, dufam, ze bude v sobotu krasne 😵

• Ja si myslim csikike ze budete mat pekne pocasie. Objednala som Vam ho, to bude darcek odo mna.
    Ahoj Evka.

• Urcite bude krasne,csikike 🙂 Inak aj nam este zostali doma nejake oznamka,co drahy nestihol rozdat kamaratom..

• Sponzor fóra
  • Ahoj kaprik 🙂 ako sa dnes dari v praci?

• hihi, tak to nebudem jedina...aj drahy ma este vyclenene kamosom co nestiha, ale uz pomaly aj dochadzaju...

• Tak zatial tak kludne, ale mala by som si dorobit urcite veci, ved tu skoro tyzden nebudem.

• ahoj evatu? kde si sa stratila, nemas na nas cas 😞
    a co v sobotu? pojdes snami, ci mas rande s muzom?

• zabka v sobotu ideme na Detvu 😞 ,takze sa nedostanem ani s vami na svadbu a ani do Senca,kde bude otvaranie sezony...
    A ty si kde teraz? V SA?

• momentalne hej, idem o chvilu na urad prace a poobede spat do BA, idem na lucnicu

• skoda evi 😞

• hm... to hej,ale sme pozvani a je to tak trosku aj "povinne" ,manzelovi rodicia budu oslavovat vyrocie 🙂

• tak to musite ist

• Ved hej...
    No ale dufam,ze potom sa uz vsetky konecne stretneme. Inak skoda,ze tu dnes nezostavas aspon o nieco dlhsie 🙂 A kedy sa sem potom vratis?

• evi, a co dobre ste im kupili? Ak mozem byt zvedava...len tak pre info, dobre napady sa zidu 😵

• 😬 este nic.... Ale uz som to drahemu vravela,tak sa vraj dnes dohodne s bratom.... A co s avlastne hodi dat ako darcek? Na 30.vyrocie rodicov? Ja nemam ani len predstavu....

• Sponzor fóra
  • ved prave...my sme sa pred 2 rokmi tiez trapili co kupit nasim, mali 25. a tak sme vymysleli, ze sme pochodili s bratom celu rodinu, ktora bola pozvana na oslavu a spytali sa co im chcu kupit...no a kedze nikto nemal napad kazdy uvital nasu myslienku, poslat ich na 2. svadobnu cestu...kazdy prispel kolko chcel a podpisal sa na velky plagat, ktory bol darovaci poukaz...na 3 dni ako ho dostali leteli do Bulharska, ani teraz si to nevedia vynachvalit 😃 , nevedeli o nicom.

• Tak to uz nestihame 😃 a ani neviem,ci budu robit oslavu.Poslem ti ip...co ak tu je niekto z rodiny.. 🙂

• no, par napadov som ti pisala do IP, nic ine ma nenapada 🤔

• Ved ani mna.. 😞 necham to na draheho 🙂

• no, mas to tazke, mozno nakoniec tvoj manzel nieco vymysli, ved on ich zato pozna lepsie 😉

• Ste sa vytratili, ja uz som tu na chvilu
    Inak ja mam vzdy problem z darcekami, nie som prilis originalna 😐
    Csikike to je skvely napad!

• zabka, mam na teba otazku, nevies kde by sa dali zohnat take dlhsie spendliky, asi 5-7 cm?

• dlhsie spendliky? hmm neviem, naco by mali sluzit?

• zvyknu bat take trocha hrubsie ako klasicke a maju taku farebnu gulicku na konci...s tym chcem prichytit masle na lavice v kostole

• aha tak to ti asi nepomozem, iba ak by som ti to zajtra pozrela v BA, ak chces 😉 ale ja som take este asi nevidela

• no, prave sa chystam do dunaja, snad tam nieco take budu mat, ak nie, mozno v SA...

• aha no skus, alebo potom dobra je ta galanterka na spitalskej

• na spitalskej? Je to daleko od dunaja?

• no ako sa to vezme, to je vlastne pri knihkupectve dvaja levy, ak vies, blizko modevu, ak sa neponahlas home tak to nie je daleko

• no, musim prist este do prace, to bude len v ramci obednej prestavky 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov