Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • ano ale je to vela na nas zatial a navyse ho budeme mat v robotke, takze nic 😐 , budem musiet menej zavislacik

• no ked tu nie je csikike, tak nikto ani nepise 🙂

• kam ste sa všetky stratiliii? 😉

• Sponzor fóra
  • Ahojte a dobre rano 😵
    Emkaa csikike vcera nepracovala, ja som behala po uradoch a kaprik sa uckal
    Kaprik dnes ti velmi velmi drzim prsteky!
    Csikike, kde je cerstva nevesta?

• a samozrejme nasa pracovita evatu 🙂

• Tak si si spomenula 🙂

• Csikike tu dnes uz bude?

• ano ak si na nas najde cas ovsem ... 😃 ... ju kolegovia mozno ani k pc nepustia

tak co evi ako bolo na vylete za rodicmi?

• 🙂 Ale hadam ju pustia..,ved aj nam uz chyba..

Na vylete bolo dobre,len pocasie bolo najlepsie prave vtedy,ked sme sa uz balili domov.

• hej my hovor, ja som dufala, ze konecne stretnem slnko a opalim sa a nist, zacalo svietit, ked som sla do robotky 😐 , ale hadam teraz par dni vydrzi

• Tiez dufam,ze vydrzi..aspon do oktobra 😃

• Ahojteeeeeeeeeee.

• Co teraz porabas? Este si v BA?

• Ahoj csikike.Tak ako sa citis ako mladomanzelka? 🙂

• Ahoj csikike
    Evi som v Ba ale striedavo lietam aj do sale, momentalne mame behacky, v stvrtok rano ma sestra promocie v nitre a odtial ideme rovno do trencina pozriet oblek a do bn pozriet svokrovcov, nasledne hned spat do ba lebo robime a este k tomu volby ... no nadhera!

• Sponzor fóra
  • Uuplne skvele, je to super, a manzel sa vyjadril, ze to moze kazdemu len odporucat 😃

• Hodis sem potom aj nejake fotecky?

• idem postupne zmensovat a urcite hodim...mam so sebou fotak, ale iba jeden, bracho ma krajsie foto, lebo bol s nami u fotografky a fotil to co ona.

• jeeej ja sa tesim na foto! ano plosim
    inak csikike musim povedat, ze mne sa strasne moc pacila tvoja vyzdoba kostola, presne tak som si to predstavovala! 😃 nadhera

• Mne je normalne luto,ze som tam nebola. 😞

• evatu bolo to take rychle, ze som sa ani nestihla poriadne na nevestu pozriet 😃 , sup dnu, sup von a odchod oslavovat!

• Viem o com hovoris,zabka.. 🙂 Aj u nas to tak bolo..

• No ja som z toho trosku sklamana, a mozno si naozaj neuvedomim a bude po tom ... no ale konecne sa mozem tesit z priprav a momentalne aktualna otazka, aky uces na promocie ...

• Na chvilku vas opustim...pridam sa neskor.Zatial pa pa 🙂

• dobre papa

• no ja som zase na chvilu tu este,

• a kam potom utekas?

• za chvilu mame posedenie v robote s kolegami a sefovcami 🙂

• aha tak pekne posedenie a potom sa ozvi ja som tu asi jedina zvedava ako si sa mala 😃

• no, bolo super, az nato, ze to strasne rychlo ubehlo...ale ved za chvilu to budes hovorit aj ty 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Château Šarkan
    Nové Zámky
    Nádherný priestor na svadby,obrady,rodinné oslavy,krsty v krásnej rozprávkovej záhrade.Rezervácie prijímame +421918834991, helenka@weddingperfect.sk

AZUL****
    Partizánske
    Radi Vám pripravíme svadobnú hostinu vo Vami vybranom štýle, v hotelovej reštaurácii alebo v spoločenskej sále
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov