Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • a na svadbu chces mat ako? Ci toto bude predpremiera?

• Sponzor fóra
  • neviem, vobec,a le to si uz aj skusim, mamina ma stale nahanala zo skuskou a konecne mam cas 😉

• dakujem dorotka, ten posledny som este nevidela 😉

• http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=140654&vReferer= mne najviac imponuje toto, otazka, ci by sa to aj podarilo ... nechcem aby ma to vela stalo a tak skusim kadernictva pobliz intraku a ntc, dnes chcem skocit do jedneho maleho, co je pri ntc, snad pochodim a povie rozumnu cenu, este som uvazovala aj nad petrzkou, kde je salon belissima, ale to neviem, zda sa mi to daleko vzhladom na fofriky, co budem mat v piatok

• mne sa aj ten druhy paci... 😉

• tak uz som pomenila fotky, mne najviac rezu 01,02,03 😃
    ozaj ale dnes to ma byt hlavne o tebe, tak rozpravaj ako bolo? co hostina?
    inak my sme objednali torty v tesedikove a bojim sa ze budu male, mali ste odtial? mojej mamine sa paci tato http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=175825&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1 a vraj by stala len tisic korun 🤔 , tak neviem a promocne torty knihy, mame po 300 ...

• http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=60939&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
    tak posielam este jeden vzhladom na to co sa ti paci 😉 a ono vies nikdy to nebude uplne to iste kazda naozaj schopna kadernicka ti to poviem poznam kocku ktora sa v den svadby za to hadala s kadernickou
    zabka poznam jedno velmi dobre kadernictvo pri poluse nedavala som si tam robit uces ale strihaju skvelo 😉

• dorotka tak daj info, pomohlo by ak tak aj cenovu hladinu 😉

• no, torty sme mali vacsinu odtial, ale neviem ci su nafotene...mne sa ta nasa hlavna moc nepacila (prerobila som ju trocha 😃 ) ale hlavne sme ju chceli celu puncovu a spravili nam ju roznu, takze sme puncovu nemali 😞
    za chvilu napisem hodnotenie do albumu.
    Ta cena za vasu tortu je fajn, nasla stala do 1300.-

• dorotka aj ten je pekny 😉

• no ved prave, neviem, co mam cakat, bolo tazke sa vobec pochopit, sestra ma puncovu a ja nugatovu s bananom, ale aspon si ich otestujeme pred svadbou
    mamina chcela ist do galanty, kde si kolegyne robili ale tam uz nepecu 😞

• mali sme aj coko-banan- uzasna, vsetky boli chutne, ale tu hlavnu som chcela puncovu... 😞

• Sponzor fóra
  • to uz je skor na svadbu
    takze mozes pochvalit tortu, to som rada, ja som zvedava ako to dopadne
     a co ta hostina, bavili ste sa dobre a co vas prvy tanec v pohode?

• no, prvy tanec sme mali tak ako od Kotulu...bolo to super, zabava trvala do skoreho rana, vyzdoba saly bola uzasna, vsetko nad moje ocakavania, ale starejsi bol strasny...este horsi. Velmi lutujem, ze mi nezostal cas strednut sa s nim osobne pred svadbou, tak by som ho zrusila 😞

• az tak, skoda ... ale hlavne, ze ste sa bavili vy a kedy vam slubila fotografka vase svadobne?

• no mali by byt hotove uz vo stvrtok, ale neviem kedy tam budeme vediet skocit pre ne, uz sa strasne tesim, ta holka bola fajn, super sa s nou spolupracovalo

• no verim, ze sa tesis a nevies sa dockat, tych pravych prekrasnych svadobnych!

• mas so sebou nafotenu tu moju vyzdobu?

• hej z kotola ano, poslem ti?

• ano, ak ta mozem poprosit 😵

• ano, skusala som pokec, ale ten mame v praci zablokovany, tak musim iny sposob najst, skusim cez gmail

• mooooc ti dakujem 😉

• uz posielam na atlas, snad to pride, ak nie daj vediet s gmailom neviem prilis dobre robit ...

• ok, idem pozerat ci prislo...

• tak boli to dva maily a mne napisalo, ze odoslane ...

• jeden prisiel...ten s textom a tu je dalsich par...tak este cakam na ten predosli

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov