Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • aha tak chyba ten prvy ...

• ten prvy neprisiel

• tak idem skusit este raz

• Sponzor fóra
  • co teraz?

• uz to prislo, si svela, mama bola uz aj trocha smutna, ze to nemame nafotene, ale vidim, ze si to super stihla, velmi ti dakujem 😉

• som rada, ak to pomohlo 😉

• ze pomohlo, som upne nadsena, skvele fotky 😉 sikulka,
    to si kedy stihla?

• ked ste sa vy sobasili (ja som to preto nejak neregistrovala) a potom, ked vam vonku gratulovali
    ved to som aj kvoli sebe fotili, mam inspiraciu 😃

• aha, som myslela, ze kym ste na nas cakali 😃

• nie to som sa tam bala vstupit, prirodzeny respekt a co satocky, velmi boli spinave? nevadilo to v salone?

• boli riadne zafulanu, uz do kostola som sla ako ciganska hracka...na foteni sa mi vyliala voda z kytice na saty, rozotrela som si na nich chrobaka a potom ked ma uniesli som osuchala trocha auto (nie svadobne) takze som vyzerala hrozne. A v salone pohoda, len sa pytala ci nie su roztrhane

• 😃 csikike,tak to si bola fakt sikovna.. Teba aj uniesli? A dlho ta drahy hladal?

• 😃 csikike viem, co ma moze cakat 😃
    a co unos, kde ta schovali?

• Nechcela som aby ma uniesli ale nakoniec do dopadlo fajn, so mnou islo 15 ludi a drahy skoro nezohnal sofera... 😃 , tak sa chcel vydat za mnou sam 😃 , ale pred tym si robili srandu, ze pojde do TT a pride az rano 😬

• A kam ta uniesli?

• Sponzor fóra
  • boli sme v Diakovciach na kupalisku na diskoteke 😃 , po hodne rokoch, a tam mi to nedarovali, stale som musela tancovat a striedali si ma...bola to riadna davka na moje bolave nohy... a potom nasledoval nevestin tanec a to uz som koncila...ledva som sa dostala do vytahu o polnoci uz som sa vyzuvala 😃

• 😃 takze na par rokov vytancovana!

• na par rokov...slaby cas 😃 , ale dnes som si dala opat vysoke topanky 😃

• 😃 sa nezdas, ale zase uz je pekne pocasie, uz aj ja asi zacnem nosit

• no neveim, ci sa da nazvat peknym...aspon tu v robote nad nami je riadne zamracene, sa bojim, ze zmoknem 😐

• hehe si si nevsimla ten lejak, co bol? tu to riadne nad ntc

• tu este nebol, ale trcim mu noha 😃

• tak vas obisiel nastastie, ja uz sa tesim kedy vypadnem, chystaju tu forum pedagogiky a som tak aohucana, inak opat u nas leje 😃

• nech leje, kym nepojdeme domov...aby sme nezmokli...dokedy robis?

• do druhej, takze uz len pol hodku, juchuuuu
    vidim, ze emkaa fotky dava ale nepride pokecat 😠 ( 😃 )

• no jo, zase sme tu len tie najukecanejsie 😃

• no co uz, ale snad sa kaprik zajtra prida naplno s optimizmom 😉
    oazj a ako si spominala to picasso tak spokojna s licenim alebo ta tam aj cesali?

• cesala ma jedna znama zo ziharca, ale nebolo to podla predstav, ale uz mi to bolo jedno...teraz som zistila, ze nemam ani 1 foto s rodicmi 😢 😮

• coze? hmmm ano moze byt, tym ze to niekto nestrazil a vy ste utekali, ani ste si neuvedomili, ale myslim, ze ja vas mam, sice ni ev poze a snad to boli rodicia 😃

• a to si mi uz poslala? Otec bo rozbehany, bo prasklo potrubie od bojlera a vsetka tepla voda vytiekla a museli ist za opravarom, lebo spravca kulturaku bol nedosazitelny...a mama sa starala o kopec inych veci, som sa aj trocha hnevala, bo cely cas tam ledva boli... 😞

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov