Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • jeeej potesila si ma 😉 a asi aj kyticku budem chciet dvojfarebnu 😃
    ozaj ty si tie masle robila z coho? to bola nastrihana latka?

• ano, boli to nastihane pruzky siroke 15 cm a kupene v tom podchode

• super, velmi sa mi to pacilo! a ja si dam asi cervene gerbery a mozno umele, ak by drahy cchcel setrit, kedze mame nakupene daco

a kaprik sa nam stratil 😐 , evi mas robotku?

• Sponzor fóra
  • Nie, pisala som si so spoluziackami. Davala info o skuske a tak. Niektore idu len zaciatkom jula. Ja som strasne rada, ze to mam za sebou.

• jaaaj teraz si studnica rad, to je dobre, ked sa clovek vie pripravit na tu skusku a niekto pomoze, ako to asi prebieha a ako reagovat

• kaprik, sikulka si, aspon teraz mozes s nami veselo klebetit 😉

• 😃 mna by zaujimalo co je z marycs ... ci este su v tom nemecku ...

• Mozem, ale musim aj pracovat pri tom.
    Zabka, ktore dni si na buduci t. doma?

• kaprik nevviem 😞 , mame ist buduci tyzden vecer pomoct tete na byt ... v pondelok mam vecer tanecnu a v utorok, stredu ranne a stvrtok piatok musim byt v ba kvoli promo ... asi aj saty si necham doniest, alebo si pojdem v stredu po ne na otocku

• inak rozmyslam, asi pojdem v stredu domov ... mozme dat stretko a donesiem aj pohariky a nevesty fotky ... 😃

• zabka, po prom. sa mozes pustit do priprav...ved pockaj, este len zacnu behacky 😉

• Ja by som mohla.

• csikike ja viem, ved od jula som si nepisala ziadnu sluzbu a aj draheho som upozornila, vcera som robila harmonogram, nech vidi, ze toho bude vela

kaprik tak zvolame to na stredu? ja pojdem rano na nacvik

• Moze byt.

• ja este neviem ci budem moct v stredu...sa ozvem asi az v utorok 😞

• Sponzor fóra
  • aha mas sluzobku?

• jeeej dakujem za autorstvo, nemuselo byt 😃
    inak mam silneho tusaka, ze ta fotka sa velmi rychlo rozmnozi, lebo je to naozaj krasne, jednoduche a napadite

• este neviem ci pojdem na sluzobku, to sa dozviem asi az v pondelok 😴

• dost skoro a to ta akoze aj hned vyslu? peeekne
    no ved das vediet a uvidime 😉

• Ahojte,aj ja sa chcem pridat,ak sa dohodnete na tej strede... 🙂

• no jasne, ale nastastie uz v pondelok to budem vedidet, ak ideme na viac dni, ak len na 1 tak sa to mozem dozvediet aj v ten den

• ahoj evatu 😃 , dobre, uvidime v pondelok, ci daco bude a nachystaj fotky 😃

• ahoj evi...sa to tu pomaly zbiera 😉

• Ved to je dobre 🙂 Ale uz by sme sa naozaj mohli stretnut.

• No ja som si vcera vecer este precitala, co ste klebetila za tych par dni co som tu nebola a aj augostovky - no a mala som co robit.

• hej mohli, len nas zosuladit, snad to pojde ... ja si idem zrusit asi album a spravit novy, budem chvilu ticho 😶

• csikike mozem si dat foto gerberky?

• jasne, ani sa nepytaj 😉

• dakujem 😵

• nemas zaco dakovat, to skor ja, keby niet teba ani by som to nemala nafotene 😮

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    neco Modra
    Bratislava
    Nádherný priestor na svadby, svadobné hostiny a obrady v krásnej záhrade. Vhodný aj na firemné eventy a na ochutnávku našich vín vo vínnej pivnici.
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.