Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
8-) naozaj som stastna, ze som mohla niekomu pomoct a snad moje druzicky na to nezabudnu (chcem spisat zoznam, ake foto chcem, aby sa nestalo, ze nemam napriklad s rodicmi, ako tebe)
Odpovedať
neboj, pridem aj ja a budem fotit vsetko co budem vidiet ;-)
Odpovedať
:-D , jaaaj vidis, idem evatu napisat ip, som opat zabudla a ako sa mas dnes? ozaj a kolegovci gratulovali? ozaaaaj a co dary, co zvlastne ste dostali?
Odpovedať
vacsina ludi nam dala peniaze, takze s darmi sme nemali problemy...dostali sme 8 darov, z toho 3 su veeeeeeeeeeeelmi nevhodne :-( a z tych 3 su 2 straaaaaaaaaaaaaaasen hnusne a 1 sa da prezit :-N
Odpovedať
hehe to potesi, toho sa ja bojim, lebo mojej rodine je blbe davat peniaze, tak to chcu riesit darmi, ale nastasie mozme si povedat vacsinou ze co ... tak sa musim zamysliet, co nam treba mna napadlo sklo na vino, nealko, sampus, tvrde ... a keby to bolo jednake bolo by fajn a napadol ma aj vysavac, ale to sa mi zda drahe pytat od niekoho
Odpovedať
my vacsinu takychto uz mame, kedze byvame spolu uz 2 roky, ale o com sme vedeli bol: kavovar, hriankovac, suprava hrncov a dostali sme este 2 sady riadu (doma mame dalsie 2), ale ziadne pohare...
Odpovedať
ziadne pohare sme nedostali, ale tych mame hrbu :-D
Odpovedať
hehe vidis, supravu obedovu a aj salky! mozno aj hrce by sa zisli, ale to si asi radsej samy vyberieme
Odpovedať
ak nemate sendvicovac, mixer (aj ten sme dostali, vedeli sme o tom), kuchynsku vahu, a tak...tlakovy hrniec (ten este nemame)
Odpovedať
no hej, vahu mam na zozname a asi aj mixer ponorny ten moj som nechala mamine s ocinom a velmi sa z neho vytesuju x-) a aj kuchta na fazulu, super napady mas!
Odpovedať
prakticke veci, co este nemame alebo sme nemali...treba strasen vela takych drobnosti na ktore si spomenies iba ked to potrebujes... nemam zatial tlcik na maso :-D , ale ako svadobny dar to znie trocha divoko... :-D :-o , by sa manzel zlakol, ze ho chces hned mucit 8-)
Odpovedať
:-D ja som tiez nemala, ale drahy nemal ako maso klepat, ked sme robili na intraku a tak sme nabejli do polusu a kupili hned prvy :-D ale ako svadobny dar to znie naozaj divoko
Odpovedať
Článok sa načítava...
to nic, ale raz mi doniesli do obchodu valcek na cesto a chceli aby som to zamontovali do kytice...isli gratulovat neveste :-D
Odpovedať
:-D juuuj to musela byt ale tazka kytica! ale supis napad, to sa rata kedy ides na obedik? ci uz si bola?
Odpovedať
nie, nebola som, mam so sebou langos, ale je mi dako divne od zaludka...ale som priserne hladna :-o
Odpovedať
aj ja ale ja uz papam, ale langose by som si dala, asi cez vikend narobim, mnaaaam a bude brusko boliet, vcera sme s drahym zjedli celu smotanovu tortu, sme jak masurka ... ale treba si nervy obalit
Odpovedať
ahojte :-) take ste zlate, ze si stale najdete cas si tu pokecat ... ;-)
Odpovedať
:-D vitaj a cakame kedy sa pripojis!
Odpovedať
ja len tak po troške
Odpovedať
no ved aj my sme zacinali po troske, ze baby? :-D a ako sa nam mas? prezrad, co nove?
Odpovedať
celkom dobre, ale uz mi sibe z tych svadobnych priprav a to som len v tretine ale uz na buduci tyzden mozeme ist na matriku a potom si konecne mozem objednat aj oznamka.. uz po neviem kolkykrat som sa rozhodla, ze predsa len si ich nebudeme robit sami ... :-) .. proste som ako aprilove pocasie
Odpovedať
t nevadi aj ja som bola tka nerozhodna so satickami, dam na chvilu do albumu aj ine moje vytvory, si spominala srdiecka
Odpovedať
necitala som vsetko, co ste tu popisali, ale teda vidim, ze csikike bola so svadbou spokojna, az na toho starejsieho... :-| tak este raz blahozelam :-) dokedy ste sa zabavali? do rana? :-)
Odpovedať
mam vybrate nove oznamko, mozem ho tiez na chvilku dat do albumu ja som si ho uz sama prerobila, aby som ho videla s nasimi menami :-) ale predsa len ho necham urobit odbornikom
Odpovedať
prisli sme domov okolo 9 tej :-D
Odpovedať
noooo, tak to bola dobra zabava :-)
Odpovedať
csikike rano o deviatej? teeeeda
Odpovedať
mozete si teraz kuknut v albume
Odpovedať
no jasne emi ukaz, som zvedava
Odpovedať
zabava bola fajn, ale nestihli sme ziadne hry, ani vlacikovanie vonku (to vsetko som hovorila strejsiemu, ze chcem), ledva som ho prehovorila na hadzanie ruze ]-( okrem roztrhnuteho potrubia a meskania na foto a na obrad (nie z nasej viny) to bolo super
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?