Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
emkaa pekne, jdenoduche ;-)
Odpovedať
dakujem :-) hadam sa to uz nezmeni :-D
Odpovedať
csikike hadzanie ruzou? to akoze miesto kytice?
Odpovedať
ano, nechcela som hodit kyticu. Ta ruza mi prisla lepsia, som sa bala ci neikoho netrafim do hlavy :-D , nakoniec som to hodila uplne mimo k hudobnikom (tam sedel bratranec) a isla si preto nu jedna babenka.
Odpovedať
:-D takze chces rodinu zenit, ty betarka ... ani ja nechcem hadzat kyticou, to je skoda
Odpovedať
to je dobry napad s tou ruzou
Odpovedať
ano ale zase aby aj letela, sice ved ja tam budem mat styri suce na vydaj tak nech sa dohodnu :-D
Odpovedať
poradite mi, kde kupit koselu pre muzicka? nechce sa mi moc behat po obchodoch
Odpovedať
ja som ich dala nastupit pred hudobnikov (bolo ich 13) a potom som sa k nim otocila chrbtom a hodila, ale dost vysoko 8-)
Odpovedať
skus tam pri vubke, to je jediny co mna napada (samozrejme nemam prehlad 8-) )
Odpovedať
pri VUBke v Sali myslis? budem sa musiet poobzerat.. chcem smotanovu koselu
Odpovedať
kosele naju v dobrej cene vedla nike, adidasu, tam kde je hore quelle, alebo trocha dalej na poschodi smerom do dvora second handu, classic. Alebo este maju aj pri 35.- vedla kobercov a latok. A ceny su rozne. Njadrahsie maju vo vchode pri tatrabanke na 1000.- Ostatne su okolo 450-800
Odpovedať
Článok sa načítava...
smotanovu najdes raaz dva, tie su teraz moderne, csikike aj v sali mame tak drahe kosele? teda!
Odpovedať
super, dakujem ... tak to budem musiet pobehat...
Odpovedať
zabka, okolo 1200- a viac, ale tam som bola sama, bo draheho by z tych cien aj porazilo... :-D hups, manzela :-D
Odpovedať
povodne som chcela bledulinko zelenu, ale kedze uz som zmenila farbu siat, tak nech aspon jeho kosela so mnou ladi
Odpovedať
bledozelenu maju vsade, tmavo nie. A smotanovu chces svadobnu alebo po polnoci?
Odpovedať
csikike, uz by som tak chcela vidiet tvoje fotky :-) inak neskoro som sa "zobudila" s tym, ze o kolkej mas sobas, keby som vedela skor, isla by som kuknut, lebo som aj tak nemala ziadny program
Odpovedať
svadobnu... aj s nejakou podobnou kravatou.. ale to som si este presne nerozmyslela.. lebo chcem, aby mal cierny oblek ...
Odpovedať
x-) ja zacnem podnikat ked budem velka s koselami a ked mi to pojde otvorim ten salon a uvidite tie ceny! :-D (moj sen velkeho dievcatka)
Odpovedať
v piatok skocime pre profi fotky a v pondelok ich sem hodim, ak stihnem, ak nie tak ked sa mi podari ist na stretko tak ich donesiem
Odpovedať
ano ano fotky, huraaaaa x-)
Odpovedať
zabka, a kde chces podnikat?
Odpovedať
tak svadobne neviem ci najdes smotanove, ja som najprv tiez chcela taku, kedze manzel mal bledy oblek, ale nakoniec som zobrala bielu a nelutujem. Zabka, aspon mas sen co by si chcela robit, ja nemam |-|
Odpovedať
asi v sali :-D , alebo niekde pri, aby som mercedes nebrala zakaznikov :-D
Odpovedať
ale urcite maj taku milu predavacku ako v GA :-)
Odpovedať
ale tvoje saty boli biele, vsak?
Odpovedať
no urcite ano, to je zaklad a pekne som si to otestovala, ale je to este veeelmi daleko :-D
Odpovedať
ano, boli biele, kym som si ich neobliekla :-D
Odpovedať
jaaaj ja s atesim na fotky, nech si ta poriadne obzriem 8-) ozaj aj dnes ides tym istym vlakom? lebo dnes je na plane len kadernictvo ...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?