Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • emkaa pekne, jdenoduche 😉

• dakujem 🙂
    hadam sa to uz nezmeni 😃

• csikike hadzanie ruzou? to akoze miesto kytice?

• Sponzor fóra
  • ano, nechcela som hodit kyticu. Ta ruza mi prisla lepsia, som sa bala ci neikoho netrafim do hlavy 😃 , nakoniec som to hodila uplne mimo k hudobnikom (tam sedel bratranec) a isla si preto nu jedna babenka.

• 😃 takze chces rodinu zenit, ty betarka ... ani ja nechcem hadzat kyticou, to je skoda

• to je dobry napad s tou ruzou

• ano ale zase aby aj letela, sice ved ja tam budem mat styri suce na vydaj tak nech sa dohodnu 😃

• poradite mi, kde kupit koselu pre muzicka? nechce sa mi moc behat po obchodoch

• ja som ich dala nastupit pred hudobnikov (bolo ich 13) a potom som sa k nim otocila chrbtom a hodila, ale dost vysoko 😎

• skus tam pri vubke, to je jediny co mna napada (samozrejme nemam prehlad 😎 )

• pri VUBke v Sali myslis? budem sa musiet poobzerat.. chcem smotanovu koselu

• kosele naju v dobrej cene vedla nike, adidasu, tam kde je hore quelle, alebo trocha dalej na poschodi smerom do dvora second handu, classic. Alebo este maju aj pri 35.- vedla kobercov a latok. A ceny su rozne. Njadrahsie maju vo vchode pri tatrabanke na 1000.- Ostatne su okolo 450-800

• smotanovu najdes raaz dva, tie su teraz moderne, csikike aj v sali mame tak drahe kosele? teda!

• super, dakujem ... tak to budem musiet pobehat...

• zabka, okolo 1200- a viac, ale tam som bola sama, bo draheho by z tych cien aj porazilo... 😃 hups, manzela 😃

• Sponzor fóra
  • povodne som chcela bledulinko zelenu, ale kedze uz som zmenila farbu siat, tak nech aspon jeho kosela so mnou ladi

• bledozelenu maju vsade, tmavo nie. A smotanovu chces svadobnu alebo po polnoci?

• csikike, uz by som tak chcela vidiet tvoje fotky 🙂
    inak neskoro som sa "zobudila" s tym, ze o kolkej mas sobas, keby som vedela skor, isla by som kuknut, lebo som aj tak nemala ziadny program

• svadobnu... aj s nejakou podobnou kravatou.. ale to som si este presne nerozmyslela.. lebo chcem, aby mal cierny oblek ...

• 😵 ja zacnem podnikat ked budem velka s koselami a ked mi to pojde otvorim ten salon a uvidite tie ceny! 😃 (moj sen velkeho dievcatka)

• v piatok skocime pre profi fotky a v pondelok ich sem hodim, ak stihnem, ak nie tak ked sa mi podari ist na stretko tak ich donesiem

• ano ano fotky, huraaaaa 😵

• zabka, a kde chces podnikat?

• tak svadobne neviem ci najdes smotanove, ja som najprv tiez chcela taku, kedze manzel mal bledy oblek, ale nakoniec som zobrala bielu a nelutujem.
    Zabka, aspon mas sen co by si chcela robit, ja nemam 😴

• asi v sali 😃 , alebo niekde pri, aby som mercedes nebrala zakaznikov 😃

• ale urcite maj taku milu predavacku ako v GA 🙂

• ale tvoje saty boli biele, vsak?

• no urcite ano, to je zaklad a pekne som si to otestovala, ale je to este veeelmi daleko 😃

• ano, boli biele, kym som si ich neobliekla 😃

• jaaaj ja s atesim na fotky, nech si ta poriadne obzriem 😎
    ozaj aj dnes ides tym istym vlakom? lebo dnes je na plane len kadernictvo ...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov