Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • aha tak ak nestihnes daj vediet, ja ti to omrknem, aj tak pojdem draheho podporit do skoly 😃 a je to kusok

ja ta uz nebudem zdrziavat, chod na obedik a aj ja sa idem pobalit, nech sa potom nenahanam

ak sme uz spolu neboli (predpokladam, ze obidve sem zabludite), zelam krasnu dovolenku, csikike krasnu svadbu a kaprikovi prijemne ucenie 😉

a v sobotu sa urcite vidime 😵

• zabka, nezdrziavas, ale ja to potrebujem kupit uz dnes, ale dakujem. Sa maj pekne a podporuj muzika, ze mu drzime palce 😉
    kaprik, dobre ucenie...
    a tesim sa na vas 😉

• ja som opat tu, som sa konecne so vsetkymi papiermi dotrepala na urad a oni mi povedali, ze ma aj tak nemozu zaevidovat 😠 , no naco som sa ja stvala domov potom! ale co uz aspon cestujem hore dole

csikike a inak mas uz vsetko na svadbu?

• Sponzor fóra
  • Ahoj zabka, bola som v tej galanterke pri levoch, celkom dobry vyber stuh, ale ziadna ozajstny bordova, bud su vsetky do fialova alebo do hneda 😞 a v dunaji je to otras 😒 , oproti tomu aky super vyber tam zvykol byt... 😦

• Tak sa majte vsetky pekne a drzte mi palce.... 😉 , mozno este vecer sem skocim, ak sa bude dat 😬

• ahoj, tak skoda, ze si nepochodila ... inak na ten dunaj som sa aj ja divila, ked vsetci hovorili aka je tam super galanterka a co spendliky nasla si aspon v sali? a co budes mat teda na stoloch? zohnala si vlizelin?

• csikike to je pekne 😵

• Ahojte!

• Ahojte, dakujem zabka.
    Je to sice dost blba fotka, ale aspon nejaka 😉 . Zo salonu mat foto nebudem, bo drahy zase siel do skoly a bral si aj fotak... 😶
    Vccera sme boli vo velkosklade pre moje kvetinky a som uuuuuuuuuplne unesena, uz mam lalie, orchidky, frezie, ruze a zelene v obchode, jupiiiiiiii. Ale jedna zla sprava vsetkym nevestam, kvety isli dost hore 😠.
    Dnes budem mat asi rozbehany den, ale ak sa podari tak sem pridem 😉
    Zabka, nezabudnem drzat palce tvojmu muzikovi nech mu to dobre dopadne, aj ked si myslim, ze to nebude potrebovat 😉
    Inac spendliky som nasla v tej pri levoch, ale stuhy su tam drahsie ako v SA. Vcera som z velkoskladu doniesla take bordove volaco siroke asi 10 cm sko sietoviny, to budeme mat na stoloch.

• Csikike odloz mi kusok z tej stuhy co si zohnala, lebo ja som zatial nic bordove nenasla. Sice teraz som to dala ako ulohu bratovej priatelke, ktora v piatok tiez urobila statnice a ma veget, aby si mi popozerala v Kosiciach.
    Ten uces je fajn.

• ahojte bambulky nemate mat dovolenku oddnes? 😃 ja ze budem opustena 😞

csikike tak som zvedava na kyticku a ostatne vecicky, dakujem z apovzbudenie muzikovi uz trochu sibka

kaprik ja na teba tiez nezabudam, ale ako povedala csikike tak ani v tej druhej drogerke v ba nic 😞

• no este som doma, za chvilu by mal mat bracho fotak, takze mozno budem vediet odfotit tu stuhu, ale neslubujem na isto, lebo vsetky veci su v Diakovciach...
    kaprik, si vydala celostatne patranie po stuhe? 😃

• csike ako sa mas? prajem vsetko naj nech to dobre dopadne a pre stastie pfuj pfuj pfuj
    ak by sa nieco kazilo kasli na to a hlavne nech su aj vsetci okolo vas nervozny nenechajte si to na seba nachytat nase heslo bolo kasleme na nich
    a to ti poviem ze obe svadobne sa velmi snazili nas znervoznit 😉 😉 😉
    hmm pamatas ako sme tu spolu zacinali a zachvilu budes mat aj ty po tom 😉

• ahojky, konecne mi zapli net a ako vidim tak aj odpoved neposlalo, csikike super, sprav si krasne vyzdobu na auticko a mamine nech sa podari ta naj naj kyticka 😉

• Ahojte nevesticky, tak ja som uz aj po prijimackach, som 3 v poradi, tak to mam asi iste v oktobri 😃 a konence relaxujem doma
    Zelam vam krasny vikend, najma csikike 😵

• Sponzor fóra
  • Ozaj a dnes sme boli objednat torty na oslavu v tesedikove a myslim, ze tam prave pre niekoho koho pozname vypekali 😃

• Ahojte, a o kolkej ma csikike zajtra sobas?

• ahoj, no skoda, ze si sa skor neozvala emi 😢
    csikike bola krasna a hlavne vysmiata 😵 sa velmi tesim na fotecky, snads ich budu mat raz dva ...

• Dakujem zabka, velmi ste ma potesili, ze ste prisli.

• ahoj vydata zienka, co tu strasis! 😃

• Prave pozeram niektore fotky, co narobil bracho, sme dole a za chvilu ideme este popratat kulturak a tak...takze zatial len na skok, ale v utorok tu uz budem z roboty 😉 .
    Som strasne stastna 😃

• dobre, tak v utorok ti dodam aj moje foto, nemam ich vela, ale semtam je aj vydareny zaber
    tak papa zatial vydate ziena 😃

• uz sa tesim na fotky 🙂

• ahoj emkaaa, co ty tu v takuto hodinu?

• ahoooj, no uz mame konecne aj doma net, odkedy sme sa sem prestahovali sme na to cakali ....

• aha tak s mas, ja on prijdem zase o dva tyzdne stahovanim

• stahovanim sa kam?

• inak musim sa pochvalit, uz mam zarezervovany Galvan... taaak sa tesim 🙂

• super emik, gratulujem
    my pojdeme z intraku na byt

• ahaa.. ale tam si tiez mozete nejake pripojenie zabezpecit, nie?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov