Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
aha tak ak nestihnes daj vediet, ja ti to omrknem, aj tak pojdem draheho podporit do skoly :-D a je to kusok ja ta uz nebudem zdrziavat, chod na obedik a aj ja sa idem pobalit, nech sa potom nenahanam ak sme uz spolu neboli (predpokladam, ze obidve sem zabludite), zelam krasnu dovolenku, csikike krasnu svadbu a kaprikovi prijemne ucenie ;-) a v sobotu sa urcite vidime x-)
Odpovedať
zabka, nezdrziavas, ale ja to potrebujem kupit uz dnes, ale dakujem. Sa maj pekne a podporuj muzika, ze mu drzime palce ;-) kaprik, dobre ucenie... a tesim sa na vas ;-)
Odpovedať
ja som opat tu, som sa konecne so vsetkymi papiermi dotrepala na urad a oni mi povedali, ze ma aj tak nemozu zaevidovat ]-( , no naco som sa ja stvala domov potom! ale co uz aspon cestujem hore dole csikike a inak mas uz vsetko na svadbu?
Odpovedať
Ahoj zabka, bola som v tej galanterke pri levoch, celkom dobry vyber stuh, ale ziadna ozajstny bordova, bud su vsetky do fialova alebo do hneda :-( a v dunaji je to otras :-S , oproti tomu aky super vyber tam zvykol byt... 8-(
Odpovedať
Tak sa majte vsetky pekne a drzte mi palce.... ;-) , mozno este vecer sem skocim, ak sa bude dat :-N
Odpovedať
ahoj, tak skoda, ze si nepochodila ... inak na ten dunaj som sa aj ja divila, ked vsetci hovorili aka je tam super galanterka a co spendliky nasla si aspon v sali? a co budes mat teda na stoloch? zohnala si vlizelin?
Odpovedať
csikike to je pekne x-)
Odpovedať
Ahojte!
Odpovedať
Ahojte, dakujem zabka. Je to sice dost blba fotka, ale aspon nejaka ;-) . Zo salonu mat foto nebudem, bo drahy zase siel do skoly a bral si aj fotak... :-x Vccera sme boli vo velkosklade pre moje kvetinky a som uuuuuuuuuplne unesena, uz mam lalie, orchidky, frezie, ruze a zelene v obchode, jupiiiiiiii. Ale jedna zla sprava vsetkym nevestam, kvety isli dost hore ]-(. Dnes budem mat asi rozbehany den, ale ak sa podari tak sem pridem ;-) Zabka, nezabudnem drzat palce tvojmu muzikovi nech mu to dobre dopadne, aj ked si myslim, ze to nebude potrebovat ;-) Inac spendliky som nasla v tej pri levoch, ale stuhy su tam drahsie ako v SA. Vcera som z velkoskladu doniesla take bordove volaco siroke asi 10 cm sko sietoviny, to budeme mat na stoloch.
Odpovedať
Csikike odloz mi kusok z tej stuhy co si zohnala, lebo ja som zatial nic bordove nenasla. Sice teraz som to dala ako ulohu bratovej priatelke, ktora v piatok tiez urobila statnice a ma veget, aby si mi popozerala v Kosiciach. Ten uces je fajn.
Odpovedať
ahojte bambulky nemate mat dovolenku oddnes? :-D ja ze budem opustena :-( csikike tak som zvedava na kyticku a ostatne vecicky, dakujem z apovzbudenie muzikovi uz trochu sibka kaprik ja na teba tiez nezabudam, ale ako povedala csikike tak ani v tej druhej drogerke v ba nic :-(
Odpovedať
no este som doma, za chvilu by mal mat bracho fotak, takze mozno budem vediet odfotit tu stuhu, ale neslubujem na isto, lebo vsetky veci su v Diakovciach... kaprik, si vydala celostatne patranie po stuhe? :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
csike ako sa mas? prajem vsetko naj nech to dobre dopadne a pre stastie pfuj pfuj pfuj ak by sa nieco kazilo kasli na to a hlavne nech su aj vsetci okolo vas nervozny nenechajte si to na seba nachytat nase heslo bolo kasleme na nich a to ti poviem ze obe svadobne sa velmi snazili nas znervoznit ;-) ;-) ;-) hmm pamatas ako sme tu spolu zacinali a zachvilu budes mat aj ty po tom ;-)
Odpovedať
ahojky, konecne mi zapli net a ako vidim tak aj odpoved neposlalo, csikike super, sprav si krasne vyzdobu na auticko a mamine nech sa podari ta naj naj kyticka ;-)
Odpovedať
Ahojte nevesticky, tak ja som uz aj po prijimackach, som 3 v poradi, tak to mam asi iste v oktobri :-D a konence relaxujem doma Zelam vam krasny vikend, najma csikike x-)
Odpovedať
Ozaj a dnes sme boli objednat torty na oslavu v tesedikove a myslim, ze tam prave pre niekoho koho pozname vypekali :-D
Odpovedať
Ahojte, a o kolkej ma csikike zajtra sobas?
Odpovedať
ahoj, no skoda, ze si sa skor neozvala emi ;-( csikike bola krasna a hlavne vysmiata x-) sa velmi tesim na fotecky, snads ich budu mat raz dva ...
Odpovedať
Dakujem zabka, velmi ste ma potesili, ze ste prisli.
Odpovedať
ahoj vydata zienka, co tu strasis! :-D
Odpovedať
Prave pozeram niektore fotky, co narobil bracho, sme dole a za chvilu ideme este popratat kulturak a tak...takze zatial len na skok, ale v utorok tu uz budem z roboty ;-) . Som strasne stastna :-D
Odpovedať
dobre, tak v utorok ti dodam aj moje foto, nemam ich vela, ale semtam je aj vydareny zaber tak papa zatial vydate ziena :-D
Odpovedať
uz sa tesim na fotky :-)
Odpovedať
ahoj emkaaa, co ty tu v takuto hodinu?
Odpovedať
ahoooj, no uz mame konecne aj doma net, odkedy sme sa sem prestahovali sme na to cakali ....
Odpovedať
aha tak s mas, ja on prijdem zase o dva tyzdne stahovanim
Odpovedať
stahovanim sa kam?
Odpovedať
inak musim sa pochvalit, uz mam zarezervovany Galvan... taaak sa tesim :-)
Odpovedať
super emik, gratulujem my pojdeme z intraku na byt
Odpovedať
ahaa.. ale tam si tiez mozete nejake pripojenie zabezpecit, nie?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?