Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • Ahoj slecna inzinierka.

• 😃 dakujem dobre sa to pocuva
    kaprik a kedy mas statnice ty? na jesen?

• ahoj zabka,
    drahý je 1.čik 😃 , no, moc si to ani neuvedomujem, bo mam zhony, potrebujem si este vytlacit par obrazkov podla ktorych budem vyzdobovat a tak...

• Sponzor fóra
  • mas prvacika? to je zlate ... a uz sa aj bojis csikike?

• No ja mam koncit koncom novembra. Ale bojim sa este tejto skusky.

• a z coho ju mas? co pekne to je?

• Manazment investicneho rozvoja podniku. Brrrrrrrrrrrr.

• no, vlani som ho nahovorila nech ide do skoly, hlavu nato ma, vedela som, ze vzdy chcel ist na vysku, len chcel mat aj financie...a tak je tam 😃
    zabka, normalne chytam depku z toho, ze nema depku 😃

• No ja som mala hrozny sen. Snivalo sa mi, ze som sa zabudla zahlasit ku kadernicke a to ma napadlo v sobotu o 11-tej (o jednej mame mat fotenie). Tak som rychlo utekala, ale nikoho som nenasla, tak mi mama vyfenovala vlasy, z hora pripla zavoj aby nebolo vidiet uces a bolo. No nie je to hrozne!

• aha tak to je ten lepsi pripad 😃 neboj bude dobre ak depku mat nebudes
    kaprik vies, ze by som to skusila, nejako vazne zacinam rozmyslat, ze by som si mala zacat citat taku ekonomicku literaturu, nech mam prehlad, ked raz budem velka pani podnikatelka 😃

• kaprik, neboj, ja som tiez mala asi 2 svadbove horory ale odvtedy nic... 😃

• kaprik tych snov, co som mala ... ale nejako si ich neuvedomujem, no bojim sa, ze casom ich bude pribudat

• zabka, neboj, aj ja som myslela, ze to bude strasne, ze uz tyzden pred nebudem vediet spavat, ale nie je to tak, skor sa mi nechce vstavat 😉 , sa bojim, ze aj na omietku zaspim 😃

• Zabka, ved mozes skusit dialkovo nieco s ekonomikou. Ale asi tento rok si uz zmeskala od podania prihlasok.

• kaprik, tak skoro sa do skoly nepohrniem, mam jej dost 😃 , ja len tak vymyslam ako povedal drahy
    csikike a vies, ze je to lepsie, nebudis sa po nocoiach nebudes znicena, vycerpana, neoddychnuta 😉

• Sponzor fóra
  • no neviem, trocha mam obavy, ze co ked ma to chyti v sobotu a budem zuriva a klepat sa 😬

• Tak mozes zacat citat, taku literaturu. Nieco sa ti ztoho moze zist. Napr. vedenie ludi - nikdy nevies aku pracu budes mat a to sa ti moze zist.

• nie myslim, ze nie a ak ano tak to zapi 😵 decentne samozrejme

• Ja som tiez zvedava, ze kedy na mna pride taka ozajstna depka. Som nervozny typ, takze urcite to pride.

• nas farar upozornil, ze mame prist aspon trocha triezvy, nech sa vieme podpisat a taktiez svedkovia 😃

• 😃 mile od knaza

kaprik nebojkaj, vsetko zvladneme! a co oznamenia uz ste ich rozdavali? ja sa prave doma pokusam tlacit ale zistila som, ze na tejto laserovke to nepojde 😞

• zabka, takze uz mate finalnu verziu?

• asi hej, uz sa nepytam nestaram, je to ta bez akychkolvek obrazkov, problem sa vyskytol s papierom, ten, co sme si vybrali uz pomaly nikde nemali, sa tazko zhanal a mame len 30 ks

• No oznamenia sme este nerozdavali. Asi koncom mesiaca budeme.

• ja este mam doma nerozdane oznamenia 😬 ,

• csikike teeeda, si davas nacas 🤔

• nebolo to naschval, akosi som sa nedostala k tomu, a to nechcem ani spomenut, ze sa jedna o Salanov 😬

• 😃 tak sme nic nepoculi
    kaprik vy budete tiez osobne rozdavat?

• Ahojte.Ako sa dnes mate? 🙂 konecne nam svieti slniecko..
    Csikike,teda,ty mas este doma oznamenia? 🙂
    Zabka a dnes budes doma?

• Pozvanym z nasej strany hej. Ale az aj tak vsetci vedia ze sa ideme brat, tak to bude len formalita.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov