Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • baby, chcem sa vas spytat, aj k vam je pocut v stredu, v piatok a v sobotu diskoteku, ktora sa teraz cez prazdniny robi na plazi vo Veci?

• hej u nas urcite,my sme tri ulice od vahu ... ale mne to az tak neprekaza, ked som unavena zaspim ani neviem ako

• no tak ja som z toho na nervy.. uz som napisala aj na mestsky urad 🙂

• Sponzor fóra
  • Vies nieco lepsie. V metre mali, ale boli balene po 100 ks.

• Ja som si to vsimla len v sobotu.

• Kaprik, my mame odtial ale len 50 ks balenie, mozno si si to mensie nevsimla, tak potom skus papiernictvo, tam by nemali byt drahe

• Dnes nemam cas, ale zajtra alebo v stredu opat obeham mesto.

• svokrovci tiez kupovali v GA, sa mi zda, ze niekde pri univerzali a maju aj v SA v PEME, treba skusit

• Urcite skusime.

• Ahojte, tak ja som uz konecne po skuske, nie som sice nadsena, ale na vyber uz nemam 😐

• Ako to ze nie si nadsena 😮 , inac podarilo sa ti zohnat v BA bizu?

• To ani ja nechapem. Nemas foto?

• Ahojte, uz ste tu?
    Tak vam mozem na chvilu hodit foto, nechcem ho tu mat 🤔

• Som plna ocakavania.

• Cakame

• Sponzor fóra
  • mno mozte mrknut

• kukla som a konstatujem, ze sa ti viac hodi zavoj zhora, mozem malu otazku? Mas farebne sosovky?

• Dufam, ze ti mozem napisat pravdu.
    Nie je to zle, ale k tebe som si predstavovala nieco ine.

• Ak zostavas pri tomto, tak jednoznacne zavoj zhora, ale aj vizaz by som asi zjemnila. Inak ta ten ucesa a vizaz robi omnoho starsou a vaznejsou.
    To nie v zlom. Ved este neviem ako dopadnem ja.

• kaprik, jasne, ze mozes povedat, ja uz nemam predstavu a ani vymyslat nemozem, ked ma malovala, bola som velmi sklamana, ale co uz, len to zjemnime a uces je lepsie ako nic, a bala som sa ze to bude horsie

csikike hej, zavoj bude zhora a ano mam modre kontaktne

• A ber to tak, ze ani uces a ani vizas sa nepodari spravit nikdy dva krat rovnako. Urcite to bude v den svadby len lepsie.

• Mozem sa spytat kde si ich zohnala?

• kaprik neverim, uz nicomu, som sklamana vsetkym rad radom, nic nebude tak ako som chcela torta, uces, makeup, bizu, prosto mi to pada pomaly ale isto

• zabka, neber to tak, musis pocitat aj s tym, ze foto skresluje

• Jasne a neboj, urcite budes pekna a tomu tvojmu sa budes pacit na 100%. A mozem sa spytat, ze preco nebude ani torta podla tvojich predstav?

• no lebo ta cukrarka sa mi nepozdava, sice chutit moze uzasne ale ma styl kriklaveho zdobenia, tak sa bojim, co cakat, aj ked obrazky a instrukcie som dala

baby ja uz som na dne, ked ma cesala, som myslela, ze sa rozrevem, ale uz nemam silu bojovat proti nikomu, uz chcem aby bola nedela a svaty pokoj

• zabka, neboj, uvidis, ze budes milo prekvapena a kolko veci sa ti vadari nad ocakavania, inac musim pochvalit menu listky a aj menovky, sikovna kocica. Kedy ti dam tie pohare?

• Tie sperky su krane, take jednoduche, elegantne 😉

• no to moj muzik vcera majstroval, jeho treba pochvalit, sikulko moj malinky
    mozme aj dnes trebars, o chvilu idem umyvat okna ale poobede planujeme robit perniky, tak to sa da

• poobede, ked sa vratim z roboty sa ti ozvem, moze byt? Zase budeme na byte...ale predtym odskocim na chvilu

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov