Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
ahojte... asi tu takto neskoro nikto nie je... tak dobru noc :-)
Odpovedať
Dobre rano je tu niekto? x-)
Odpovedať
Ahoj zabka, ako sa dari? Dnes si doma? Ako sa citis?
Odpovedať
Doma som a chystam sa na nakup, csikike prosim, kolko stoji asi ten celofan? nemam vobec tucha kolko ta sranda vyjde ...
Odpovedať
Inak dnes mam konecneskusku makepu a ucesu! Sa tesim, snad to dobre dopadne ...
Odpovedať
super, zabka, nezabudni zdokumentovat :-D celofan stoji asi 5-10 Sk za harok, ale su rozne velkosti aj ceny. Kedy budes mat cas?
Odpovedať
supis!cas budem mat aj dnes vecer snad ale ty ides na sluzobku :-S neboj zdokumentujem, tak teraz mozem utekat, idem do tesca, galanterky a ocino mi vybavil jedno kvetinarstvo, tak si idem po celofan
Odpovedať
hned som spat 8-) , zatial akoze pracuj ;-)
Odpovedať
kamoska mi vravela, ze videla orginal nalepku mladomanzelia v tescu, tak ak chces skus pozriet...a na sluzobku nejdem (to som sa dozvedala teraz rano ked som prisla nabalena do BA)
Odpovedať
Ahojte uz som tu aj ja. Csikike, asi budem musiet zajst do tesca aj ja.
Odpovedať
Ahoj kaprik, ako ste oslavili?
Odpovedať
Juj bole dobre. Sice ta burka nemusela byt, ale aspon bol lepsi vzduch.
Odpovedať
Článok sa načítava...
aka burka? Kdes ste boli, ze prsalo?
Odpovedať
No v sobotu poobede vo Veci taku bol hodinu dobre lialo. Asi okolo stvrtej. V Sali nie?
Odpovedať
ja som sice bola v Diakovciach, ale manzel bol na byte, a nic nevravel, sice hrmelo, ale nastastie nezacalo prsat, prave sme chystali veci na grilovacku
Odpovedať
Tak aj vy ste mali grilovacku. A ako bolo? Nasi vraveli ze v Diakovciach neprsalo, ale ze ani v Sali to som nevedela.
Odpovedať
Chcela by som si vo worde rozdelit stranu na viac casti. Nevies kde sa to robi?
Odpovedať
ahojte kaprik, ak chces len na dve, tak Subor - Vzhlad stranky - Okraje a dole je moznost "2 stranky na 1 list" na viac casti neviem, ako sa da
Odpovedať
Nie, na viac. Povedne som chcela etikety, potom som nechcela kazit vzhlad flase, ale taraz som videla v 1 albume, ze ich mali priviazane iba na flasku, tak to sa mi pacilo. Teraz by som si chcela rozdelit A4 na 3 riadky a 5 stlpcov.
Odpovedať
ahojte opat som tu, saaakris csikike teraz mi hovoris x-) , no prebicklujem este raz, len kde to hladat, ja som tam ani silonky nenasla" ]-( ale mam rozetky na viazanie pernikov
Odpovedať
kaprik aj ja som chcela tak, len original flase previazat, ale nebudu origos, takze musim vyrabat etikety ak chces poslem ti vo worde, co mam ja pripravene, take male karticky
Odpovedať
kaprik, ak chces rozdelit na viac tak daj vlozit tabulku a potom to vies natahovat ako potrebujes, alebo ak vies presne rozmery danych policok, tak vloz obdlznik a klikni pravym a chod na format autom. tvaru a velkost, zadaj udaje v cm a kopiruj viac krat
Odpovedať
ja to robim tak ako pise csikike vytvorim si obdlzniky a do nich pisem a aspon ich nasckujem na stranu kolko sa vmesti
Odpovedať
Jej dakujem, to ma nenapadlo.
Odpovedať
kaprik, ak chces vela na 1 stranu tak si predtym uprav vzhlad stranky a nastav vsetky okraje na minimum (ono to upravi podla seba na to najmensie co moze mat) a bude sa ti lahsie robit.
Odpovedať
A mam po problema, zabka mi poslala vzor.
Odpovedať
super, tak sa mozes realizovat :-D , ak nemas vela roboty
Odpovedať
Uz to aj mam. Nebude to nic extra a obrazok som uz mala v Pc.
Odpovedať
tak si to rychlo poriesila. Zabka a ako sa citis, ci vam prave beha po rozume prerabka bytu?
Odpovedať
Veru, zabka to uz ma len za par - ako sa na vojne hovori. Ale uz sa to krati aj mne.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?