Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • ahojte... asi tu takto neskoro nikto nie je... tak dobru noc 🙂

• Dobre rano je tu niekto? 😵

• Ahoj zabka, ako sa dari? Dnes si doma? Ako sa citis?

• Sponzor fóra
  • Doma som a chystam sa na nakup, csikike prosim, kolko stoji asi ten celofan? nemam vobec tucha kolko ta sranda vyjde ...

• Inak dnes mam konecneskusku makepu a ucesu! Sa tesim, snad to dobre dopadne ...

• super, zabka, nezabudni zdokumentovat 😃
    celofan stoji asi 5-10 Sk za harok, ale su rozne velkosti aj ceny.
    Kedy budes mat cas?

• supis!cas budem mat aj dnes vecer snad ale ty ides na sluzobku 😒
    neboj zdokumentujem, tak teraz mozem utekat, idem do tesca, galanterky a ocino mi vybavil jedno kvetinarstvo, tak si idem po celofan

• hned som spat 😎 , zatial akoze pracuj 😉

• kamoska mi vravela, ze videla orginal nalepku mladomanzelia v tescu, tak ak chces skus pozriet...a na sluzobku nejdem (to som sa dozvedala teraz rano ked som prisla nabalena do BA)

• Ahojte uz som tu aj ja.
    Csikike, asi budem musiet zajst do tesca aj ja.

• Ahoj kaprik, ako ste oslavili?

• Juj bole dobre. Sice ta burka nemusela byt, ale aspon bol lepsi vzduch.

• aka burka? Kdes ste boli, ze prsalo?

• No v sobotu poobede vo Veci taku bol hodinu dobre lialo. Asi okolo stvrtej. V Sali nie?

• ja som sice bola v Diakovciach, ale manzel bol na byte, a nic nevravel, sice hrmelo, ale nastastie nezacalo prsat, prave sme chystali veci na grilovacku

• Sponzor fóra
  • Tak aj vy ste mali grilovacku. A ako bolo? Nasi vraveli ze v Diakovciach neprsalo, ale ze ani v Sali to som nevedela.

• Chcela by som si vo worde rozdelit stranu na viac casti. Nevies kde sa to robi?

• ahojte
    kaprik, ak chces len na dve, tak Subor - Vzhlad stranky - Okraje a dole je moznost "2 stranky na 1 list"
    na viac casti neviem, ako sa da

• Nie, na viac. Povedne som chcela etikety, potom som nechcela kazit vzhlad flase, ale taraz som videla v 1 albume, ze ich mali priviazane iba na flasku, tak to sa mi pacilo. Teraz by som si chcela rozdelit A4 na 3 riadky a 5 stlpcov.

• ahojte opat som tu, saaakris csikike teraz mi hovoris 😵 , no prebicklujem este raz, len kde to hladat, ja som tam ani silonky nenasla" 😠 ale mam rozetky na viazanie pernikov

• kaprik aj ja som chcela tak, len original flase previazat, ale nebudu origos, takze musim vyrabat etikety

ak chces poslem ti vo worde, co mam ja pripravene, take male karticky

• kaprik, ak chces rozdelit na viac tak daj vlozit tabulku a potom to vies natahovat ako potrebujes, alebo ak vies presne rozmery danych policok, tak vloz obdlznik a klikni pravym a chod na format autom. tvaru a velkost, zadaj udaje v cm a kopiruj viac krat

• ja to robim tak ako pise csikike vytvorim si obdlzniky a do nich pisem a aspon ich nasckujem na stranu kolko sa vmesti

• Jej dakujem, to ma nenapadlo.

• kaprik, ak chces vela na 1 stranu tak si predtym uprav vzhlad stranky a nastav vsetky okraje na minimum (ono to upravi podla seba na to najmensie co moze mat) a bude sa ti lahsie robit.

• A mam po problema, zabka mi poslala vzor.

• super, tak sa mozes realizovat 😃 , ak nemas vela roboty

• Uz to aj mam. Nebude to nic extra a obrazok som uz mala v Pc.

• tak si to rychlo poriesila.
    Zabka a ako sa citis, ci vam prave beha po rozume prerabka bytu?

• Veru, zabka to uz ma len za par - ako sa na vojne hovori. Ale uz sa to krati aj mne.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Je našim želaním aby sa všetky momenty Vašej svadby niesli vo výnimočnom štýle. Nezabudnuteľné okamžiky začínajú od momentu zasnúbenia až po Váš deň D
    Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.
    Váš deň urobíme nezabudnuteľným!!!!!