Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • Inak tie pernicky mate krasne. Ja by som asi take nikdy nedokazala spravit.

• jasne, moze byt zavolas a ja odbicyklujem

kaprik dakujem , aj z tych som sklamana, vobec nie su pekne ako som chcela, ale cert to ber, no horsie je ich balit, z toho mam hrozu co som nemyslela

• zabka, a co je tym pernikom, ze sa ti nepacia? Hm? Nevymyslaj, su nadherne, krasne zdobene a aj balene. Uvidis, ze sa budu vsetkym pacit. 😉

• Sponzor fóra
  • no musia ocenit, ze je to rucna vyroba, ale ja som mala krajsiu predstavu, co uz ....
    inak a co dnes napriklad zmrzlinka? nesli by ste na chvilu? vcera ma muzik nezobral 😞

• No ja mozno aj hej. Ale este musim volat drahemu, lebo neviem ci mu idem robit a ked hej kedy osobneho sofera. Sef oslavuje, tak potrebuje odvoz domov.

• aha, bodlo by mi to 😉 a naozaj len chvilu, lebo aj ja mam doma roboty

• zabka, suhlas, moze byt zmrzka 😉

• supis, dakujem!

• Ahojte,ja by som tiez sla,ak mozem.. 🙂

• A csikike ty si o kolkej v Sali?

• ja niekedy okolo 17 tej

• Tak ja vam do tej tretej napisem, lebo naozaj neviem. Mozno ani nebude treba ist pre polovicku.

• Teraz si na chvilu odmlcim, lebo musim pekne pracovat, ale ako sa poznam aj tak to dlho bez vas nevydrzim.

• ja tiez pojdem makat, ale napiste ak niekto budete vediet kedy a ako

• tak som opat tu, pozrela som si nove svadobne albumy a chyta ma depka, ze vsetky nevesty su super 😐
    csikike vydrzi mi kytica dva dni horucav? paci sa mi ked je tam aj kytica na fotkach
    aj ked otec ma teraz schladil, ze na vikend sa ma ochladit a ma fukat vietor 😠 (ja som to vedela)

• Sponzor fóra
  • no som zvedava

• zabka, prave som rozpravala s mamou a nie je problem, kytica by mala vydrzat, ak ju potom das na chladnejsie miesto, nie do chladnicky

• http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=200070&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
    Žabka, pridám ti predpoveď - aktualizácia... 😉 Podľa mňa to bude v pohode... nestresuj 😉

• kila dakujem, csikike dam ti teda poobede vediet 😉

• tak ako s tym dneskom? na kedy sa odhodneme, ak sa dohodneme?

• U mna je to zatial tak,ze ak drahy nebude mat po praci uz ziadne povinnosti,tak sa pojdeme kupat..v opacnom pripade by som sa k vam pridala.

• Mne by vyhovoval viac zajtrajsok, ale na chvilu by som mohla po 17:30

• zabka, tak o 16.10 najneskor mozeme, pridem aj s manzelom, neva?

• Tak nic. A zajtra sa nechystate?

• no ja som tu na skok, tak ako csikike teraz som nepochopila, kde sa stretneme, ideme na zmrzku?
    kaprik mozno aj zajtra, ale neviem, ci nepojdeme na otocku do bn, tak to nezarucujem

• na zmrzku ak ti to vyhovuje

• Tak nic. Ja sa budem tulat po meste zajtra. Tak ak budete mat cas ...

• kaprik, dam ti zajtra vediet
    csikike oki a kedy presne? my sme akurat dorobili lekvar, upracem a pojdem asi ...

• Ahojte nevesticky a zienky. Zabka, ako? Uz mas vsetko naplanovane, na den D.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Château Šarkan
    Nové Zámky
    Nádherný priestor na svadby,obrady,rodinné oslavy,krsty v krásnej rozprávkovej záhrade.Rezervácie prijímame +421918834991, helenka@weddingperfect.sk

Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov