Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
Inak tie pernicky mate krasne. Ja by som asi take nikdy nedokazala spravit.
Odpovedať
jasne, moze byt zavolas a ja odbicyklujem kaprik dakujem , aj z tych som sklamana, vobec nie su pekne ako som chcela, ale cert to ber, no horsie je ich balit, z toho mam hrozu co som nemyslela
Odpovedať
zabka, a co je tym pernikom, ze sa ti nepacia? Hm? Nevymyslaj, su nadherne, krasne zdobene a aj balene. Uvidis, ze sa budu vsetkym pacit. ;-)
Odpovedať
no musia ocenit, ze je to rucna vyroba, ale ja som mala krajsiu predstavu, co uz .... inak a co dnes napriklad zmrzlinka? nesli by ste na chvilu? vcera ma muzik nezobral :-(
Odpovedať
No ja mozno aj hej. Ale este musim volat drahemu, lebo neviem ci mu idem robit a ked hej kedy osobneho sofera. Sef oslavuje, tak potrebuje odvoz domov.
Odpovedať
aha, bodlo by mi to ;-) a naozaj len chvilu, lebo aj ja mam doma roboty
Odpovedať
zabka, suhlas, moze byt zmrzka ;-)
Odpovedať
supis, dakujem!
Odpovedať
Ahojte,ja by som tiez sla,ak mozem.. :-)
Odpovedať
A csikike ty si o kolkej v Sali?
Odpovedať
ja niekedy okolo 17 tej
Odpovedať
Tak ja vam do tej tretej napisem, lebo naozaj neviem. Mozno ani nebude treba ist pre polovicku.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Teraz si na chvilu odmlcim, lebo musim pekne pracovat, ale ako sa poznam aj tak to dlho bez vas nevydrzim.
Odpovedať
ja tiez pojdem makat, ale napiste ak niekto budete vediet kedy a ako
Odpovedať
tak som opat tu, pozrela som si nove svadobne albumy a chyta ma depka, ze vsetky nevesty su super :-| csikike vydrzi mi kytica dva dni horucav? paci sa mi ked je tam aj kytica na fotkach aj ked otec ma teraz schladil, ze na vikend sa ma ochladit a ma fukat vietor ]-( (ja som to vedela)
Odpovedať
http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... Ma sa ochladit, ale len mierne.
Odpovedať
no som zvedava
Odpovedať
zabka, prave som rozpravala s mamou a nie je problem, kytica by mala vydrzat, ak ju potom das na chladnejsie miesto, nie do chladnicky
Odpovedať
http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... Žabka, pridám ti predpoveď - aktualizácia... ;-) Podľa mňa to bude v pohode... nestresuj ;-)
Odpovedať
kila dakujem, csikike dam ti teda poobede vediet ;-)
Odpovedať
tak ako s tym dneskom? na kedy sa odhodneme, ak sa dohodneme?
Odpovedať
U mna je to zatial tak,ze ak drahy nebude mat po praci uz ziadne povinnosti,tak sa pojdeme kupat..v opacnom pripade by som sa k vam pridala.
Odpovedať
Mne by vyhovoval viac zajtrajsok, ale na chvilu by som mohla po 17:30
Odpovedať
zabka, tak o 16.10 najneskor mozeme, pridem aj s manzelom, neva?
Odpovedať
Tak nic. A zajtra sa nechystate?
Odpovedať
no ja som tu na skok, tak ako csikike teraz som nepochopila, kde sa stretneme, ideme na zmrzku? kaprik mozno aj zajtra, ale neviem, ci nepojdeme na otocku do bn, tak to nezarucujem
Odpovedať
na zmrzku ak ti to vyhovuje
Odpovedať
Tak nic. Ja sa budem tulat po meste zajtra. Tak ak budete mat cas ...
Odpovedať
kaprik, dam ti zajtra vediet csikike oki a kedy presne? my sme akurat dorobili lekvar, upracem a pojdem asi ...
Odpovedať
Ahojte nevesticky a zienky. Zabka, ako? Uz mas vsetko naplanovane, na den D.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?