Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • v nijakom, momentalne, ale som hodne vycerpana a bojim sa nech v den d neodpadnem

• csikike on si vyberal, ale zase ma pravdu nemoze vidiet, aky bude oblek, ked vidi latku, no na nikoho to zvalit nemoze a nech je rad, zenit sa moze aj v starom ciernom

• no ved ak sa paci tebe, tak niet co dodat 😉 Neboj, neodpadnes 😃

• Sponzor fóra
  • bojim ubuda sil 😉 , inak dnes si musim zohnat samodrzky! asi budem nutena ist do draheho beponu 😠 , nikde som nenasla fajn telove a o maslovych alebo kremovych nehovoriac!

• v Tescu maju tiez, ale neviem, ake farby.. raz som si tam kupila... a boli dost lacne, lebo to bola nejaka tesco znacka... mam ich doteraz, takze nie su asi az take strasne o nicom... ak sa nemylim, stali do 200 Sk

• myslis v salskom? ja som ich ani len nenasla a viem ze v ba som objavila jemmne telove tesco samodrzky, ale v sali som silonky nenasla, asi ich mali niekde schovane 😞

• smotanove maju pri 35.- v meste, kde je teraz zastavka, maju aj v tej vesne, ale neviem akej farby a aj v tej rohovej nedaleko DMky

• hej, v salskom... su tam vzadu (ak este teda su) jeden regal pred panskym oblecenim.... zhruba...

• csikike ty si mala za kolko?

• tak asi tam pojdem opat, ale az neskor, pojdem chytat posledny bronz (cerven 😎 )

csikike som zo sale ale o com hovoris netusim 😕

• emkaa prave tie osm videla aj ja v ba! supis!

• http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=202677&vReferer=csikike teda tuto asi, ako mala alin, ruze s freziami (radsej rozkvitnute), trocha zeleneho

• vedla 35 ky, kde su stuhy, klobuky, kosele, zipsy...pri kobercoch kde je teraz zastavka autobusu, ved vies kde, tam maju smotanove...alebo kremove...no proste nie cisto biele a cena cca 205.- a v tej obuvi novej, ako sa ide do dvore kde je hore aj odev, kde som si kupila popolnocne saty, tam maju biele okolo 160- a maju aj vo vesne, kde ste kupovali stuhy

• videla som aj v tej predajni, kde si si kupovala podprsenku, ale tam to bude asi drahe, predpokladam

• no takze 38 (pocuje prvy krat) je tam vedla tych ludoviek ta galanterka? do obuvi nejdem, tam eee a vesna? som blba sorry

• Sponzor fóra
  • je to na rohu kde ides smerom do podchodu, kde sa kupuju latky a koberce

• dobre tak to je to co som myslela, ale ked som tam bola tak nemali, skusim teda dnes
    dakujem a musim ist von, drahy chce hudbu mixovat 😠

• ahojte, tak nasla som ich dakujem , mam uz aj na nozky pancuchy! 😵

• kde si ich nakoniec kupila? Take nieco som mala aj ja

• tam v galanterke pri zelenom

• tak potom mas tie iste, vidis vsetko sa dari...sa pamatam ako sme v piatok nahanali drahemu opasok 😃

• ahojte zase
    tak ja som sa prave dozvedela z kvetinarstva, ze bude velmi velky problem zohnat v septembri tulipany... 😞 hlavne, ze mi na zaciatku povedali, ze ked vcas poviem, tak to bude ok
    takze teraz si idem hladat ruzickovu kyticku....

• emkaa, ja idem dnes do velkoskladu a opytam sa ak chces

• jeeej som happy uz len podvazok mi snad chyba, zenich je komplet, fuj vydychla som ze som nesla do beponu a nedala za pancuchy 350! inak boli sme v tescu a nenasli sme tu tabulu na auto 😐 , ale kupili sme apson ovocie

• vraj by to malo byt niekde pri pohladniciach...ani ja som to nenasla, mozno som len slepa 😮

• csikike, dakujem, si zlata

zabka, kolko stali v tej galanterii?

• tak uz nist (sice ocinovi som to este nehovorila, ze mu chcem spz prelepit) 😃
    musim ist, drahy ma nahana, papa

• emkaa a aku farbu? Kde si bola, ak sa smiem spytat?

• biele tulipany
    kyticu mi maju robit v Rhapise v BA

• hups, tak to ti asi nepomozem, ale pre istotu sa opytam

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov