Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • v nijakom, momentalne, ale som hodne vycerpana a bojim sa nech v den d neodpadnem

• csikike on si vyberal, ale zase ma pravdu nemoze vidiet, aky bude oblek, ked vidi latku, no na nikoho to zvalit nemoze a nech je rad, zenit sa moze aj v starom ciernom

• no ved ak sa paci tebe, tak niet co dodat 😉 Neboj, neodpadnes 😃

• Sponzor fóra
  • bojim ubuda sil 😉 , inak dnes si musim zohnat samodrzky! asi budem nutena ist do draheho beponu 😠 , nikde som nenasla fajn telove a o maslovych alebo kremovych nehovoriac!

• v Tescu maju tiez, ale neviem, ake farby.. raz som si tam kupila... a boli dost lacne, lebo to bola nejaka tesco znacka... mam ich doteraz, takze nie su asi az take strasne o nicom... ak sa nemylim, stali do 200 Sk

• myslis v salskom? ja som ich ani len nenasla a viem ze v ba som objavila jemmne telove tesco samodrzky, ale v sali som silonky nenasla, asi ich mali niekde schovane 😞

• smotanove maju pri 35.- v meste, kde je teraz zastavka, maju aj v tej vesne, ale neviem akej farby a aj v tej rohovej nedaleko DMky

• hej, v salskom... su tam vzadu (ak este teda su) jeden regal pred panskym oblecenim.... zhruba...

• csikike ty si mala za kolko?

• tak asi tam pojdem opat, ale az neskor, pojdem chytat posledny bronz (cerven 😎 )

csikike som zo sale ale o com hovoris netusim 😕

• emkaa prave tie osm videla aj ja v ba! supis!

• http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=202677&vReferer=csikike teda tuto asi, ako mala alin, ruze s freziami (radsej rozkvitnute), trocha zeleneho

• vedla 35 ky, kde su stuhy, klobuky, kosele, zipsy...pri kobercoch kde je teraz zastavka autobusu, ved vies kde, tam maju smotanove...alebo kremove...no proste nie cisto biele a cena cca 205.- a v tej obuvi novej, ako sa ide do dvore kde je hore aj odev, kde som si kupila popolnocne saty, tam maju biele okolo 160- a maju aj vo vesne, kde ste kupovali stuhy

• videla som aj v tej predajni, kde si si kupovala podprsenku, ale tam to bude asi drahe, predpokladam

• no takze 38 (pocuje prvy krat) je tam vedla tych ludoviek ta galanterka? do obuvi nejdem, tam eee a vesna? som blba sorry

• Sponzor fóra
  • je to na rohu kde ides smerom do podchodu, kde sa kupuju latky a koberce

• dobre tak to je to co som myslela, ale ked som tam bola tak nemali, skusim teda dnes
    dakujem a musim ist von, drahy chce hudbu mixovat 😠

• ahojte, tak nasla som ich dakujem , mam uz aj na nozky pancuchy! 😵

• kde si ich nakoniec kupila? Take nieco som mala aj ja

• tam v galanterke pri zelenom

• tak potom mas tie iste, vidis vsetko sa dari...sa pamatam ako sme v piatok nahanali drahemu opasok 😃

• ahojte zase
    tak ja som sa prave dozvedela z kvetinarstva, ze bude velmi velky problem zohnat v septembri tulipany... 😞 hlavne, ze mi na zaciatku povedali, ze ked vcas poviem, tak to bude ok
    takze teraz si idem hladat ruzickovu kyticku....

• emkaa, ja idem dnes do velkoskladu a opytam sa ak chces

• jeeej som happy uz len podvazok mi snad chyba, zenich je komplet, fuj vydychla som ze som nesla do beponu a nedala za pancuchy 350! inak boli sme v tescu a nenasli sme tu tabulu na auto 😐 , ale kupili sme apson ovocie

• vraj by to malo byt niekde pri pohladniciach...ani ja som to nenasla, mozno som len slepa 😮

• csikike, dakujem, si zlata

zabka, kolko stali v tej galanterii?

• tak uz nist (sice ocinovi som to este nehovorila, ze mu chcem spz prelepit) 😃
    musim ist, drahy ma nahana, papa

• emkaa a aku farbu? Kde si bola, ak sa smiem spytat?

• biele tulipany
    kyticu mi maju robit v Rhapise v BA

• hups, tak to ti asi nepomozem, ale pre istotu sa opytam

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš deň urobíme nezabudnuteľným!!!!!
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Svadba Na Haciende
    Bánovce nad Bebravou
    Milé nevesty, Svadba na Haciende bude pribeh romantickej lasky dvoch ľudí, ktorí chcú prežiť svoj DEŇ inak ako je zvykom 🙂 už od sezóny 2019.