Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
Tak este raz Vam gratulujem a tesim sa na fotky.
Odpovedať
Ahojte, sa hlasim na chvilu. Nasi odisli po zakusky a potom utekame do Blavy, ako sa mate? :-)
Odpovedať
ahoj zabka, tak ako po vikende? ;-) takto dodatocne gratulujem a zelam vela lasky a stastia
Odpovedať
dnes tu nikto nie je? hmm :-)
Odpovedať
Ja som, ale prava som sa hrala s albumom.
Odpovedať
tak sa hlasim z domu, mame dovolenku a makame na byte, ale uz som zvedava na fotecky, tak som nakukla, mam par aj ja tak potom ti ich poslem, len neviem kedy sa k tomu dostanem. Musim vas pochvalit, obaja ste boli zlatucky a prajem vam krasne manzelstvo ;-)
Odpovedať
A ty mas csikike moc mileho manzela - to som zistila ja.
Odpovedať
prave tu sedi pri mne a uskrna sa
Odpovedať
aha :-)
Odpovedať
ahojte a este raz diky, tak my uz makame v blave, na inraku uz nemame net, ak nebudem moct zavislacit :-( ocino bol omrknut byt a asi sa pustime buduci tyzden do toho, snad kaprik, emkaa ste na rade :-D a kaprik mas pravdu, ma zlatuckeho muzika, fotky mame nejake, snad od fotografa budu v stvrtok, sa tesim x-)
Odpovedať
No uz sa mi to krati. A co tak sem hodit par fotiek?
Odpovedať
ahoj a dobre rano ;-) prave som zistila, ze nemam cd, ale len obal :-( , musis vyzdrzat :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak dobre
Odpovedať
A dobre rano aj tebe.
Odpovedať
Tak ako sa citi nevesta cakatelka? Ja som uprimne rada, ze je po vsetkom a zopakovala by som si akurat tak tie pripravy rocne, svadbu uz nie |-| ... nie som typ na taketo akcie
Odpovedať
Boli ste obaja zlatucki. Ja sa mam dobre. Postupne sa pripravujeme na den D. Peto ked uvedel ten medovnik, hned sa spytal ci aj my budeme mat take. Ja by som aj chcela, ale len hosti bude cca. 100, takze sa s tym urcite nebudem hrat. Ale nie je to zly napad. My hostom dodatocne narobime dakovne karty a to budu mat ako darcek + 1 fotku a hotovo.
Odpovedať
Jasne kaprik, je to piplacka, ti evelke este usli ale tych malych bolo 60! a balili sme ich v piatok o desiatej :-D vzhladom na ans maly pocet aj my posleme dakovne karty a dame asi aj fotky vyvolat, kde pozuju, nech sa aj oni tesia a uz mate cca vsetko? satocky si si nerozmslela? a co bizu paci sa ti?
Odpovedať
No asi mame vsetko. Teda este take drobnosti. Brat mi kupil v sobotu stuhu a servitky na ukazku v KE, tak som zvedava. Vcera to poslal postou. A ty? Napis nieco viac ohladne oslavy. Co personal, ochotny? A ako bolo?
Odpovedať
No personal bol fajn, bol na nas len jeden casnik, stacil, aj tak vsetko robil drahy, este aj vino otvaral ]-( (vsetko chcel mat pod kontrolou :-D ), ale papanicko bolo tiez super, najma bravcove na prirodno s hribikmi, to bolo supis a jeme to este aj dnes na obed, tolko toho zostalo :-) , vsetko nam pekne pobalili, co ostalo (len fornetti sa stratili :-S , ale cert to ber!) ... zo zakuskov sa nezjedlo nic a isiel hlvne ovocny salat no a chody boli po sebe a ludia sa stazovali, ze su prepchati :-D zabaval bola fajn, ale mohlo byt aj lepsie a co sa tyka restiky, super nam to veuca aj pripravila, stoly, stuhu, vyzdobu, ja som len trvala na tom, ze si sama dohliadnem na detaily (o druhej sme boli robit misky s kvetinkami a baloniky) a hlavne aj ucet v retike bol v norme (15 litrov), sa nepilo vela mineralky, co som bola prekvapena, iba 10 velkych flias takze co sa tyka restiky maximalna spokojnost a odporucam!
Odpovedať
a som zvedava,ci s stuhy budu pacit, daj vediet ;-)
Odpovedať
No on kupil 3 odtiene bordovej, tak som zvedava aj ja.
Odpovedať
supis, ze sa mu to vobec podarilo, sikovny a co on vlastne robi na vychode? pracuje?
Odpovedať
Hej pracuje, ale uz mozno nie dlho. No uvidime ...
Odpovedať
Ozaj a ake darceky ste dostali?
Odpovedať
iba peniazky ;-) , nastastie a sice aj nejaku tu vybavu od babky a vcera uteraky od starej krsnej som rada, aspon si nakupime sami, aj ked z tych penazi vela nezostane, ked sa do bytu pustime chcem si vecer sadnut k rozpoctu a vsetko pekne vycislit, kolko nas ta sranda stala, najma posledne dni s akupovalo vela veci, ktore sme ovodne nechceli ... takze urcite sa svadba predrazila
Odpovedať
Mne hovor, my v tom uz mame, ak beriem aj zenichov oblek v tom cca 40 tisic, a este fotky, kamera, hudobnici....
Odpovedať
hej hej presne tak, ale nebolo to az take zle, lebo sme nesiahli na rezervy na mojom ucte, ktore na to boli vyclenene, co om velmi stastna, ze ostali na byt, plus to co sme dostali a uz sa ja trochu bojis?
Odpovedať
Ani nie.
Odpovedať
Este som kludna, sice minule sme sa na niecom pohadali s mamou (tak mierne) a vtedy som si povedala, ze uz nevladzem.
Odpovedať
to je dobre, ja som spravila chybu, ze som prisla domov na tyzden, moj ocino to bral prilis vazne a dost stresoval, az vystresoval vsetkych v okoli, co sa odrazalo na mojej naladeň keby som prisla v piatok vecer, asi by bola svadba ina
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?