Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • mozem ich potom dostat aj nezmensene? 🤔

• jasne, pockam na brachu a napalim ti to na cd

• ak si si ich stiahla, tak ich vymazem, dobre?

• Sponzor fóra
  • jasne, mozes uz ich mam 😉 , ta s fararom je supis, som rada, ze je aj to

• pozri ako sa pracuje na byte 😃

• zabka, tvoj bratranec je Ivan a ma brata Petra?

• heeeej to su oni fotograf a kameraman (teda naopak) 😃

• 😃 je zlaty, fakt sympatak 😃

• tak uz viem o koho ide...

• ved pockaj, zanedlaho aj ty budes davat sem fotecky z krasne prerobeneho bytika. Uz mi koncia uhorky, idem robit menovku na zvoncek a potom padam nafotit co vymajstrovali s otcom. Mam aj stre foto z bytu niekde

• no naozaj, kzo by to povedal, ze je slovensko take male a vychod tak blizko 😎
    inak prave som objavila stranku salskeho vipera!

• vy ste mali odkial kachlicky?

• ano, nafotim ti ich?

• mozes, ked ho pojdes mrknut, teda pomahat

• jasne, za chvilku aj pojdem, ale asi fakt len mrknut, lebo s kachlickovanim mu moc nepomozem...nato tam ma otca

• Sponzor fóra
  • 😃 aj ja to tak budem riesit, asi budem tisko malovat izbu, kym sa oni budu hrt v kupelke

• tak sa tesim na foto, padam, dnes si tu dokedy?

• do desiatej a asi aj potom, chcem sa hrat s foteckami a budem cakat na muzika, ma nocnu
    tak teda pozdrav draheho!

• odovzadam, za chvilu som spat aj s foto

• pockam, nikam neutekam, ked tak len do sveta kupelni a obkladov 😃

• prave som sa vratila prezliect a utekam zmensit foto

• uz som to tam na chvilu hodila, tak skus pozriet

• idem

• videla som, take aj my asi chceme 😃 , sme si vybrali tam asi to iste 😉 , len ja som vahala nad tou dlazbou
    inak je sikovny muzik, velmi dobre to vyzera 😉

• inak mna ocino pres viedca, ze dlazka sa robi posledna 😶

• no my sme zacali asi preto dlazkou, lebo by sme nevedeli kolko od zemi maju ist obklady, ale dlazku robi 1 x, takze neviem ako to ma ist

• utekam sa prezliect a zajtra zase nafotim ako sme postupili.

• mozno sa este vecer stavim...ak najdes daku dobru inspiraciu tak sem s nou

• ved kazdy robi ako mu vyhovuje, a to robi sam len s ocinom, lebo mate toho dost porobene a pritom stihat este aj robotu ... a ako vysoko budete lamat farby? to sa ma pytal drahy a ja reku ako ocio spravi,a le vobec netusim, kde by som chcela

• robi vacsinu sam, cez vikendy mu pomaha otec a brat, lae toto skoro vsetko stihol cez dovolenku (a ja mu tam len dirigujem, hladam a podavam naradie), a co sa tyka vysky, tak asi 4 tmave na spodok, potom listela, 3 blede a ukoncovacia listela...ta pojde este aj okolo celeho zrkadla

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov