Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • Dohodli sme sa, ze 2. augusta. Pozerala som este raz vase fokty. Na ciernobielych vyzerate ako hlavni hrdinovia v mexickej telenovele. Ale to bolo myslene v dobrom!

• 😃 dik
    a co ten zajtrajsok, moze byt teda na 16tu? zistila som, ze idem bez polovicky, tak aspon sa mozem tulat svetom 😃

• Hej! Stretneme sa na zmrzke?
    Ja mozno budem 5 min meskat, zalezi od sofera.

• Sponzor fóra
  • Zabka, ale nie zajtra az v pondelok, nie?

• aha jasne, ja mam nedelu 😎 , je tu take ticho a to byva vzdy v nedelu, nikde nikto nechodi
    a v pohode ja si sadnem a budem cakat, ci sa niekto zjavi 😃

• No hej, pozerala som ze tu nie je vela prispevkov. Aj zajtra pracujes?

• heeeej aj zajtra a ja blba mam hned na to v pondelok rannu, takze budem asi vecer umierat na zmrzke 😃
    ozaj a ty nechodis s petom na ryby?

• No on tam chce byt celu noc a to ja nemusim. Boli sme poobede chvilku, ja som sa opalovala. Prave sa u nas dobre rozprsalo.

• coze on tam aj nocuje 😕 a prsi? jeeeej aj u nas by som chcela dazd, dnes ako som sa obliekala do prace tak som sa spotila, ze som ani kratkorukavove tricko nemohla mat a musela som si dat ramienka, strasny hic

kiezby to prislo k nam!

• Nasi boli o druhej v Nitre a prisli s tym, ze tam prsi. No a teraz to dorazilo sem. Tak mozes o dve hodinku ocakavat dazd. Ale uz to bolo treba, lebo to sa uz neda vydrzat.

Na dnes sa uz ale lucim, mozno nakuknem aj zajtra. Na markize ma byt dobry film, tak idem pozerat. Prajem ti aby ti to rychlo ubehlo.

• jasne utekaj pozerat, papa a snad ten dazd dorazi 😉

• Ahojte, je tu niektora?

• ahojky ja som prave prisla, este vegetite?

• Ahoj, ja prave zavaram a manzel robi na byte, ale akonahle dokoncim zavaranie pobezim pomoct mu. Zajtra asi nestihnem to stretko, lebo sa pojdeme clapkat, ak bude pekne

• ahoj, skoda, a mozes mi kupelku aspon vyfotit? u nas sa zacne asi uz v stredu a ja stale neviem,c o chcem 😕

• Sponzor fóra
  • uz si si vybrala kachlicky?
    Neviem ci to manzel stihne dokoncit na zajtra, ale dnes ide davat podlahu tak som zvedava, pojdem tam aj s fotakom.
    Ak by sa nieco necakane prihoodilo, tak by som strasne rada isla na to stretko, skoda, ze nie je neskor

• no ved ja mozem aj neskor 😃 , budem tam sediet tri hodiny a prejedat sa zmrzliny
    oki, ved uvidis, nie nemam vybrate v kazdom obchode nieco, ale nikde toto chcem! a uz mi to zacina byt jedno
    inak co dobre zavaras?

• rano od 3 do 5 marhule, od 9 do 11 marhulovy dzem a teraz este nakladacky, ale ked mi niekto povie, ze zavaranie mam uz alergiu.
    Popripade ti zavola, kde si ked sa vratime, aj manzel je zvedavi na fotky...
    ozaj mam aj ja nieco nafotene, mozem to dat potom sem? Ale teraz tu nemam kabel

• jasne mozes ich sem hodit 😉 , cakam este na fotky z bn a od tety co tam tak pekne blyskala 😃 (ale dnes sme davali vyvolat cez internet, tak to bude pekne mastne 🤔 -ideme robit rodicovske albumy a tak

a kam sa idete cvachtat? ja som sa akurat dnes pytala, ci ma niekam zoberie okupat, este sme neboli a dost my to chyba v tychto horucavach ... pokojne sa ozvite potom, mozno este s evkou budeme klabosit

a pochvalim, sikovna gazdinka 😉 , pekne zavaraj, my sme toto stihli vsetko pred svadbou 😃 , snad bude na chvilu pokoj, kym sa leco nepojde robit

• to hej, aspon som vyuzila, ze som nevedala v tomto teple spat, par daviek zavarania mam uz aj ja za sebou, len drahy dobiedzal, ze ci mu este spravim ked natrha...a hodil ocka ako steniatko, ne co som mala robit.
    Idem pre ten kabel.

• vy ste zlatunky par 😃 vies, ze aj ja sa na to tesim, ked budem mat vlastnu vybavenu kuchynu a budem vyvarat, vypekat, zavarat, prosto fakt sa na to tesim!

• to ti verim, uz aj ja ledva cakam, kedy tam budeme, ale vzdy sa to posuva a posuva...je tam strasne vela roboty...

• no moj akurat rozmontovava linku a snazi, sa kazdy den je tam a po troche vyhadzuje, aj ked teta tam este ma veci ... sa ponahla

• ved pockaj, to je ta najkratsia cast...mam zmensene fotky idem nahadzovat sem

• ja viem 😐 , momentalne hladam na nete pekne kupelne, ci ma nieco neinspiruje a inak kuchynu sme si vybrali na veci ekonom ... sice mastna,a le drahemu sa tak lubila, ze nech ma radost (len sme zistili, ze potom sa nehodi dlazba aku sme chceli 😃 ) a tak znova zaciname ...

• to nic, aj my zistujeme, ze to nebude take ako sme si vysnivali, ale bude to nase a to je hlavne. Kedy ides na OP? Ci uz si bola?

• jeeeej csikike to je uzasne! mas pofotene, to co nikto iny! jeeej mi poskocilo srdiecko
    ale mrzi ma, ze svadobne auto nemam cele, fnuk ani branu a ako som sa snazila 😞

• zabka, mam aj trocha kostola, ale nie vela, to este idem zmensit a hodim sem

• nie nie, najprv ma musi lukas prihlasit na trvaly a tam sa dostane az zajtra, neuradovali 😒 , v pondelok zoberiem diplom a pojdeme asi tento tyzden

• jasne, len pozor na uhorky 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov