Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Baby prídte ešte mi ostalo. Fuuuj som sa zase obžrala. Ako vždy ked mám pizzu. Ja si nevie povedať dosť. :-D Fuuu tak karfiolovú polievku ja nemusím.
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, tak ja dobehnem. Veď je to len na skok :-D . Dnes som ešte nič nejedla, nemám vôbec chuť, ale dobre, budem mať ploché bruško x-)
Odpovedať
Profilova fotka
o.k. čakám ťa tak o 5 hodín. Ved to máš naskok. :-D Aj ja ceeem ploché brucho ale takýmto sposobom ho mať nebudem. Hovorím sa, oplatí sa mi chudnúť ked aj tak chcem otehotnieť a potom zase priberiem!? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, túto vetu veľmi dobre poznám. Ja si to tiež zvyknem hovoriť, ale kým ja otehotniem, tak stihnem týmto spôsobom nabrať ešte ďalších 20 kíl :-D :-D :-D Tak ja idem babenky, idem ešte Janke niečo kúpiť k narodeninám (minulým) a ešte niečo pokúpiť na zajtra. Hneď ako to bude možné, ozvem sa. Zunka, my sa budeme potom musieť dohodnúť čo a ako s fotkami. Či sa stavíš, keď budeš mať cestu, alebo... Pekný deň, papa Monika: ďakujem
Odpovedať
mohla by si tie foto dať na cd a podáš mi ich v buse, alebo ak pôjdem autom tak sa stavím. No mohla by si to poslať aj e-mailom, rozdeliť do viacerých správ. Potom Ti pošlem e-adresu do roboty, tam mám väčšiu kapacitu schránky. Uvidíme podľa toho koľko to bude mať Mb. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ti ešte raz ivka prajem aby ti to zajtra vyšlo a riadne si to užila. Ved nepromuješ kazdý den. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
..a možno zajtra nebudú len promócie... x-). Zunka tie obchody sú na námestí. Stačí keď pôjdeš smerom od pošty až ku divadlu. Tam by mali byť nejaké 4. 3 sú priamo na námestí a jeden je v podchode /pri zmrzline, ktorú má Veli/. Ďalší je v tom novom centre pri evanjelickom kostole a myslím, že aj vo Witmanovi /oproti Divadlu/ je myslím nejaký značkový šport.
Odpovedať
monika: vďaka som rozmýšlala čo iné okrem promócií, by sa mohlo diať, potom mi došlo ;-)
Odpovedať
vstávajte už, nespite!!! ]-(
Odpovedať
]-(
Odpovedať
bree ranko zunka 8-) kde su vsetci| =-) jaaaj tak sa mi dnes necelo vstat,muz bol vcera doma tak sme kecali v zahrade z vinkom apivom do polnoci 8-(
Odpovedať
sunny: ty si v dome alebo v byte, že ste v záhrade sedeli?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dnes má Lucka dovolenku, Ivka promócie, Jajuš už určite predsvadobnú nervozitu..a my pracujeme.. Ako idete tráviť víkend?
Odpovedať
V sobotu idem asi do ZV, potom dorobiť torty, v nedeľu bike a kamoška má takú promočnú oslavu a pozvala ma, tak sa pôjdem napriaskať dobrotami.
Odpovedať
zunka v dome x-) ,ale je to rozdiel na SK som byvala v byte,a v dome si neviem udrzat poriadok ani za boha,stale daco treba robit,aleeeee vcera sme papali nasu prvu paradajku x-) :-N mnam mnam :-p monika-na vikend sa velmi tesim ,lebo drahy je v sobotu doma,a ja tiez,takze najprv daky rodinny vilet,najlepsie k vode,ako piknik, :-p a vecer pride k malemu segra a mi pojdeme na veceru a zabavit sa ;-) Ja si to vzdy naplanujem,ale vela krat sa to z niecim pose..ka,ako napr z pocasim,vcera horucavy a dnes slnko nikde :-( 8-) a co vy?ake mate plany?
Odpovedať
v dome? Ja som vždy myslela, že byt. Sama sa staráš o záhradku a sadíš, no teda ty stíhaš veľa pri malom.
Odpovedať
8-) nie ani nahodou,zahrady sa ani nedotknem a aj paradajky vysadil drahy a kazdy vecer cikal na ne on :-D ale zas inside je to moj job ]-( zunka a ty byvas s nastavajucim v byte?kto sa stara viac o domacnost?
Odpovedať
momentálne bývam s rodičmi, bratom, švagrinou a malým Samušom v dome a budem bývať asi o 30 km ďalej s drahým a jeho mamou v dome. A kto sa stará o domácnosť? Také veci, že riadenie, žehlenie to je moje a on zase je šikulo na práce okolo domu: teda položil sám dlažbu-chodníky na dvore, garáže+strecha, plot+brána,...ja mu bežbe pri tom pomáham-čiže napr.behám s fúrikom, lopatou, vodováha, píla, tehla(som zvyknutá aj z domu), no a jeho susedovci sa čudujú na mne ako na nejakom pakovi. To je také blbé keď žena robí také práce? nech si trhnú nohou si vždy pomyslím......v záhrade je stále svokra, lebo ju to baví, no mne takáto robota tiež nie je cudzia a u nás doma som v nej každý deň. No radšej sa starám o kvety, skalku, okrasné dreviny, tuje,...chystám sa niekedy aj na jazierko, no ale až neskôr, keď bude altánok.
Odpovedať
jeee tak teba to bavi,mozno keby som mal cas nazvys aj mna by to bavilo,ale teraz ani na to nepomyslim :-| no vidis ako vam to ide z muzom,aj moj dakedy daco spravi ako da nove dvere ale ester jedny ho cakaju a estihol to spravit od mojho tehotenstva tak asi tak 8-) drahy ma uz len maminu?
Odpovedať
no super,ze vam to tak ide :-) drahy uz ma len maminu?a ako spolu vychadzate zo svokrou,zvladnes to? ;-)
Odpovedať
teda som myslela,ze sa mi to prvy krat neodoslalo,lebo sa mi neukazala odoslana :-D
Odpovedať
či to zvládnem? teraz si myslím, že hej. Ale to len čas ukáže ako sa to vyvinie. Zatiaľ nemám s ňou žiadny prolém, len to že nikam nechodí a je stále ale stále doma.
Odpovedať
hmmm tak jej objednajte vylet na vikend :-D joj maly je dnes podrazdeny,potvorka asi zasa zuby,uz dostal gel,vyzera to lepsie,ale len o malo :-S ako ten vas Samko,uz sa to lepsi?
Odpovedať
už sa to zlepšilo, zúbky ustúpili a zatial nové nevychádzajú. Len to , že chce stále chodiť, neobsedí a treba ho za jednu ruku držať.
Odpovedať
tak to mam aj ja,na jednej strane je to zlate a velky pokrok a na druhej ]-( och moj chrbat a nervy 8-( vcera si pri tom svojom horolezovani trosku buchol peru,mu trosku aj krv tiekla,len som si pomyslela to este bude vela kraaat,viem podla sestrinho 3 rocneho loptosa ;-)
Odpovedať
ja si neviem predstaviť, keď to bude moje dieťa a budem s ním musieť byť stále. Teraz som s malým nie stále(ale často) a to mám niekedy fakt dosť. Dá sa to zvládnuť? Alebo Ti to ako matke nepripadá až také strašné?
Odpovedať
ked to bude tvoje inac to budes brat,a tiez ver ubehne to hrooozne rychlo,mne sa nechce verit ze maly je uz 9mesiacov,vie sam sediet,stvornozkuje,chyta sa do chodenia a spi celu noc :-D bolo to ako vcera ked som drzala ako mimo,ktore nic nemohlo robit,len papat,grcat a kakat a samozrejme plakat... x-) a tiez je pravda,ze ked mu davate viacery pozornost,on si ju bude vyuzadovat stale,a ako si pisala okolo maleho su stale ludia,teraz keby s nim mama ostala sama na tyzden,neviem co by robila :-|
Odpovedať
Lucka aj dnes máš dovolenku?? :-( Iwka už zpromovala, tak by sa mohla ozvať :-( Monika by mohla mať menej roboty :-( Sunny a ty daj malého ocinovi a ty píš píš :-( .......lebo sa nudím dnes idem našťastie o 11:00 preč - teda do ZV trochu minúť peniaze ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooj zunka. Nie dnes som bohužial v práci. :-( Ako vidím tú kopu paierov na stole tak sa nudiť nebudem. Včera som na nereske. Joooj bolo super. Inak torta dopadla super. Je mnanky. Ahlavne mi na nej chutia tie bebe keksy s nutelou. :-p :-p :-p Co ideš kupovať?
Odpovedať
som rada, že torta sa vydarila - vieš ako by som si teraz z nej dala :-( už asi 2 týždne snívam o nejakom koláči, ale v nedeľu idem kolegyni na oslavu promócií, tak sa najem a aj koláče budú ;-) vo ZV by som chcela len také somarinky: dlhú sukňu(čo som už v DT zháňala), stužky na autá, možno album, samodržky-aby som ich ešte odskúšala, šlapky, brat má dnes narodky-tak nejaké triko, Samko má o týždeň 1 rok, mama o 2 týždne 50, sesterka meniny, svokra meniny a ešte aj tej kolegyni idem nejaký parfém+súpravu nejakej bižutérie - no tak asi toto by som mala v pláne, ale určite kúpim nejaké veci mimo zoznamu a tie potrebné nekúpim ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?