Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014123400
  • fuuu riadny zoznam. 😃 Tak sa stav u mna v stožku ja ešte s tej torty mám. 😉

Som zvedavá ako dopadla ivka včera.

• baby aj vám blbne táto stránka? Normálne sa mi nedala otvoriť. 😠

• agojte, 😉
    zunka som sa nasmiala,ze daj maleho ocinovi 😃 ten ....... este spi,a to bol vcera von,povedal,ze pride do 23.00-a bolo 23.30 ked som si sla lahnut bez neho 😴
    a to som mu kazala napalit cd s fotkami,lebo ichj chcem dnes mame poslat,a v meste mi to spravia do hodiny 😠 nemam to-a ja si to neviem urobit,este som to ani nevidela ako sa to robi 😢
    z malym musim ist tiez k doktorovi,ten ekzem ma hrozny,na laktoch to vyzera ako velke chrasty,lebo v noci ani nespal,sa skrabal 😦 chuuuda moje male 😞
    inak mam dnes volno,tak by som sa rada tesila z pekneho dna,no ale zacina trochu blbo 😐
    lucka aj vcera mali baby zo strankou,odisiel server,ale bob povedal,ze dnes to bude hotove 😉

• Sponzor fóra
  • už asi 200x som sa snažila sem niečo napísať, no iba error error 😠 , dúfam, že sa to opraví

sunny: a nevieš z čoho má ten ekzém?

• to keby som vedela 😞 mal ho uz predtym,ako zacal papat,cize z jedla to neni,obliecky vymienam pravidelne,perm v dets.praskoch,vacsinou len bavl.oblecenie [len dakedy riflicky],nebabusim ho,skor ma volne lahke oblecenie,po kupeli obyc.krem E45,cez den kremik na licka na ekzem a skrab.pokozku-jajjjj keby si povedala,aby som mu dala ho.no ,ze to pomoze,aj to urobim 😢
    no som sa objednala na 10.30 tak uvidime,ale ratam,ze mi povedia to iste,ze s toho vyrastie,a zas mi daju novy krem,ktory bude ucinkovat po 3 dnoch,ale len na 2 tyzdne,potom si nan pokozka zvykne a vsetko sa zacina odznova 😞

• to je hrúza že to nejde. Hadam budem musieť pracovať. 😠 😃

sunny, chúdatko malé. Musí ho to riadne svrbieť. 😞

• aj mne vacsinou nejde 😞
    normalne ma to nabevi 😠 ,ze pekny zaciatok dna,chces si pokecat,a ani to nemozes 😶

• ani mna to nebaví. Jednu odpoved mi odosle na 200-stý krát. 😠 Neviem čo by som robila keby to nešlo tak týždeň. 😃

• jééé už to zase ide. 😵 😵 😵

• ivka kde síííííííííííííííí? Som zvedavá ako ti to včera dopadlo. Celý deň som na teba myslela. 🙂 Večer bol u nás Jardo, tk hovoril že vás videl viesť sa na golfe.

• teda hlavne ze to uz ide 🙂
    akurat som prisla od doktoraq,zas mi dal zo 3 kremy,tak uvidime 😒
    drahy este spi 😠 nakopala by som ho do zadku,ja ked idem von,na druhy den musim tak ci ak vstat z malym,ale ja sprosta nemam to srdce zobudit ho,lebo potom budeme cely den obaja nervozny,z toho,ze bude chodit ako zombie 😦 predsa uz ma svoj vek 😃

• vraj má svoj ek. To akoby bol už v dochodkovom veku. Keby ta tak počul. 😃 😃 😃

Dufam že to drobcovi pomože a zbaví sa toho hnusného ekzému. 😉

• ozaj kde je iwuskaaa??????? a ostatne babenky?-monika,srdieco,tweety,sintia,lenka,jajus.....???/ 😮

• takže ivka nás už od včera ignoruje, jajuš nemá prístup na net, srdiečko je na chate, monika isto usilovne pracuje, lenka má tiež isto vela práce a tweety a sintia neviem. Iba ja tu tvrdnem a nič sa tu nedeje. 😠 😃

• caute zenske zdravi chlop ako sa mame?

lucka: heej a na mna si zabudla no dobre cauky

zunka : ak si dnes nahodou pocula trubenie tak to Ti nie od "vela prace trubilo v hlave" ale siel som okolo tak som Ti pozdrav od Moniky takto odovzdal ze som trubil celou Mytnou aj Lovinobanou. ahoj

Monika: laska len makaj aby si aspon dnes mohlo odist skor ako o 18:00 domov

sunny vybrala si si nejaku tu dovolenku?

• Sponzor fóra
  • krke este nie,ale myslim,ze Slov.raj a Senec,a este daku jaskynu.
    ked som tu ,na mojom pase neni fotka,len cer.krizik aj vy to mate?

• -baby uz neviem co mam z malym robit 😞 je hrooozne zly,vkuse len skrieka,place,mnauci,nic sa mu nepaci,nic nechce,len na rukach a aj to chodit 😦
    -chcela som ist na prechadzku,obleciem sa a pridem dolu,a zistujem ze nemam kocik 😠 zabudnuty v aute a muz v robote 😮
    -uz len pol hodinu a idem ho kupat a potom flasa a spat,dufam,ze aspon zaspi normalne,lebo ma jeb.. 😴
    takyto zloduch este nebol,ale hrozne slince,tak asi zuby a do toho ten ekzem,ze ho vsetko svrbi,na jednej strane mi je ho hrozne luto,ale po vsetkych dnesnych pokusoch,si ho uz 5 minut nevsimam 😦

• sunny tak to tam máš veselo. 😞 Chúda malé isto ta nechce takto zlostiť ale ked idú zuby tak je to hrozné. Aj mne začal rásť zub a bla som vtedy dosť neprijemná. A to nie som malé dieťa. 😬 Takže si toto obdobie musíš len nejak pretrpieť a neboj určite bude lepšie. 😉

Krke ahoooj, akože ťa ignorujem?

• lucka uz maly spinka,tak som konecne v klude 😵
    nahodou vo vani uz bol zlaty,pri flaske uz skoro spal,a ked som ho davala do postielky tak sa na mna usmieval,cize uz sa na mna nehneva 🙂 -no ale uvidime,ci si to v noci nerozmysli 😒
    inak lucka tak ake bolo privitanie z manzelom?kytica plna kvetov a romanticka vecera? 😃

• suny ha-ha. Vraj kytica kvetou a romantická večera. No o tom možem iba snivať. 😦

• ale hadam,zato ze ste svoji nemozte zabudnut na kusok romantiky 😉
    inak ako som ti dopisala prvu spravu,maly sa mi zobudil 😮 mal zapchaty nosik,takze je to jasne,ide nanho choroba,to bude zas tyzden 😢 😦

• neboj zvládnete to. 😉 Ja som si pr tom mojom neužil aveľa romantiky. On proste nie je taký typ. 😠

Dobre idem do hajan, lebo zajtra chceme isť na kupko, tak aby som vstala. 😃 Dobrú nocku.

• dobru noc a uzi si kupko,tu akurat zacolo byt skaredo,asi preto,ze mame z muzom konecno volno 😐

• Dobrý večer dievčatá a chlapec!
    ako oficiálne som vás oslovila 🤔

krke: v piatok som už 10:30 cestovala do ZV, tak ak si išiel neskôr cez Mýtnu a Lovinobaňu, tak som to nepočula 😒 . Musíš ísť ešte raz 😉

Sunny: tak chodôbka nejaká ide na drobca? 😞 Tak veľa energie Ti prajem

Lucka: tak máte druhé medové týždne teraz, však?

V piatok som si kúpila samodržky - hnedé na skúšku. Večer som ešte robila torty tak som si ich dala, že ako sa budem v nich cítiť, ale fajn to bolo. Nešúlali sa mi dole. Sa mi to zarylo do stehien a už to nešlo. Monika keby si mala na stehnách trochu sadla, tak by sa Ti to ani Tebe nezošuchlo 😃

• No zdravím Vás dievčatá a chlapec. V prvom rade sa chcem ospravedlniť, že som sa dlho neukázala, ale vo štvrtok som mala tie promócie a v piatok, keď som chcela čo to napísať, nešiel net 😠 . No a potom na obed som už odchádzala na Ružinú, boli sme na chate 🙂 . No a dnes som sa tešila, kedy budem môcť konečne napísať.
    Áno Lucka, môže byť, že nás videl na golfe, veď to bol významný deň 😵 . Teda, Jardo nám hneď volal, že sa ani po Detve neobzeráme 😃 , keď sme na golfe 🤔 .
    Zunka, nieje pravda, že keby mala Monika viac sadla, samodržky by držali...ja sadlo mám a nedržali 😠
    Lucka a ďakujem, že si myslela na mňa 😉 . Veď včera nás bola Mirka s Jardom pozrieť na chate, tak vravela, že si ma spomínala 🙂 .

A na koniec...môžem sa Vám s niečím pochváliť? 😵 (počkám si na odpovede 😃 )

• iwkaaa: vari sa stalo to čo si myslím????? nejaký prsteň, že by sa objavil????????????????

a fotil brat na tých promóciách? Máš foto už v počítači?

• ahojte, ivka no neviem radšej sa ani nechvál. my to vlastne ani nechceme vedieť, že zunka. nas to vobec ale vobec nezaujíma. 😦
    Ale niééééééééééééééééééééééééééééééééééééé, jasné rýchlo sa chvál lebo ak to je to čo si myslím tak ... 😃 😃 😃 Tak už nevyspávaj a šup chváliť sa. 😵

• ivka a hlavne sa skús pochváliť do 8:00 lebo potom mám službu na front office /t.z. na vrátnici/ a tam nie je net. 😠 Dnes zase bude absťák. 😃

• No tak baby som si pokecala s vami. 😠 😦 Ja už musím bežať na tu vrátnicu. Ale cez obed som tu ako na koni. A možno ked pojdem na WC tak sem nenápadne skočím. 😃 Ja som tak zvedavá na ivku. 😬 😃
    Tááááááááák sa mi nechce na tu sprostú vrátnicu. 😞

• Lucka: tak veľa pi, aby si chodila často na wc 😃 a mohla sem kukať

Iwka: ak nevstaneš do pol hodiny, tak Ťa idem prezváňať mobilom 😠

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov