Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014123400
  • fuuu riadny zoznam. 😃 Tak sa stav u mna v stožku ja ešte s tej torty mám. 😉

Som zvedavá ako dopadla ivka včera.

• baby aj vám blbne táto stránka? Normálne sa mi nedala otvoriť. 😠

• agojte, 😉
    zunka som sa nasmiala,ze daj maleho ocinovi 😃 ten ....... este spi,a to bol vcera von,povedal,ze pride do 23.00-a bolo 23.30 ked som si sla lahnut bez neho 😴
    a to som mu kazala napalit cd s fotkami,lebo ichj chcem dnes mame poslat,a v meste mi to spravia do hodiny 😠 nemam to-a ja si to neviem urobit,este som to ani nevidela ako sa to robi 😢
    z malym musim ist tiez k doktorovi,ten ekzem ma hrozny,na laktoch to vyzera ako velke chrasty,lebo v noci ani nespal,sa skrabal 😦 chuuuda moje male 😞
    inak mam dnes volno,tak by som sa rada tesila z pekneho dna,no ale zacina trochu blbo 😐
    lucka aj vcera mali baby zo strankou,odisiel server,ale bob povedal,ze dnes to bude hotove 😉

• Sponzor fóra
  • už asi 200x som sa snažila sem niečo napísať, no iba error error 😠 , dúfam, že sa to opraví

sunny: a nevieš z čoho má ten ekzém?

• to keby som vedela 😞 mal ho uz predtym,ako zacal papat,cize z jedla to neni,obliecky vymienam pravidelne,perm v dets.praskoch,vacsinou len bavl.oblecenie [len dakedy riflicky],nebabusim ho,skor ma volne lahke oblecenie,po kupeli obyc.krem E45,cez den kremik na licka na ekzem a skrab.pokozku-jajjjj keby si povedala,aby som mu dala ho.no ,ze to pomoze,aj to urobim 😢
    no som sa objednala na 10.30 tak uvidime,ale ratam,ze mi povedia to iste,ze s toho vyrastie,a zas mi daju novy krem,ktory bude ucinkovat po 3 dnoch,ale len na 2 tyzdne,potom si nan pokozka zvykne a vsetko sa zacina odznova 😞

• to je hrúza že to nejde. Hadam budem musieť pracovať. 😠 😃

sunny, chúdatko malé. Musí ho to riadne svrbieť. 😞

• aj mne vacsinou nejde 😞
    normalne ma to nabevi 😠 ,ze pekny zaciatok dna,chces si pokecat,a ani to nemozes 😶

• ani mna to nebaví. Jednu odpoved mi odosle na 200-stý krát. 😠 Neviem čo by som robila keby to nešlo tak týždeň. 😃

• jééé už to zase ide. 😵 😵 😵

• ivka kde síííííííííííííííí? Som zvedavá ako ti to včera dopadlo. Celý deň som na teba myslela. 🙂 Večer bol u nás Jardo, tk hovoril že vás videl viesť sa na golfe.

• teda hlavne ze to uz ide 🙂
    akurat som prisla od doktoraq,zas mi dal zo 3 kremy,tak uvidime 😒
    drahy este spi 😠 nakopala by som ho do zadku,ja ked idem von,na druhy den musim tak ci ak vstat z malym,ale ja sprosta nemam to srdce zobudit ho,lebo potom budeme cely den obaja nervozny,z toho,ze bude chodit ako zombie 😦 predsa uz ma svoj vek 😃

• vraj má svoj ek. To akoby bol už v dochodkovom veku. Keby ta tak počul. 😃 😃 😃

Dufam že to drobcovi pomože a zbaví sa toho hnusného ekzému. 😉

• ozaj kde je iwuskaaa??????? a ostatne babenky?-monika,srdieco,tweety,sintia,lenka,jajus.....???/ 😮

• takže ivka nás už od včera ignoruje, jajuš nemá prístup na net, srdiečko je na chate, monika isto usilovne pracuje, lenka má tiež isto vela práce a tweety a sintia neviem. Iba ja tu tvrdnem a nič sa tu nedeje. 😠 😃

• caute zenske zdravi chlop ako sa mame?

lucka: heej a na mna si zabudla no dobre cauky

zunka : ak si dnes nahodou pocula trubenie tak to Ti nie od "vela prace trubilo v hlave" ale siel som okolo tak som Ti pozdrav od Moniky takto odovzdal ze som trubil celou Mytnou aj Lovinobanou. ahoj

Monika: laska len makaj aby si aspon dnes mohlo odist skor ako o 18:00 domov

sunny vybrala si si nejaku tu dovolenku?

• Sponzor fóra
  • krke este nie,ale myslim,ze Slov.raj a Senec,a este daku jaskynu.
    ked som tu ,na mojom pase neni fotka,len cer.krizik aj vy to mate?

• -baby uz neviem co mam z malym robit 😞 je hrooozne zly,vkuse len skrieka,place,mnauci,nic sa mu nepaci,nic nechce,len na rukach a aj to chodit 😦
    -chcela som ist na prechadzku,obleciem sa a pridem dolu,a zistujem ze nemam kocik 😠 zabudnuty v aute a muz v robote 😮
    -uz len pol hodinu a idem ho kupat a potom flasa a spat,dufam,ze aspon zaspi normalne,lebo ma jeb.. 😴
    takyto zloduch este nebol,ale hrozne slince,tak asi zuby a do toho ten ekzem,ze ho vsetko svrbi,na jednej strane mi je ho hrozne luto,ale po vsetkych dnesnych pokusoch,si ho uz 5 minut nevsimam 😦

• sunny tak to tam máš veselo. 😞 Chúda malé isto ta nechce takto zlostiť ale ked idú zuby tak je to hrozné. Aj mne začal rásť zub a bla som vtedy dosť neprijemná. A to nie som malé dieťa. 😬 Takže si toto obdobie musíš len nejak pretrpieť a neboj určite bude lepšie. 😉

Krke ahoooj, akože ťa ignorujem?

• lucka uz maly spinka,tak som konecne v klude 😵
    nahodou vo vani uz bol zlaty,pri flaske uz skoro spal,a ked som ho davala do postielky tak sa na mna usmieval,cize uz sa na mna nehneva 🙂 -no ale uvidime,ci si to v noci nerozmysli 😒
    inak lucka tak ake bolo privitanie z manzelom?kytica plna kvetov a romanticka vecera? 😃

• suny ha-ha. Vraj kytica kvetou a romantická večera. No o tom možem iba snivať. 😦

• ale hadam,zato ze ste svoji nemozte zabudnut na kusok romantiky 😉
    inak ako som ti dopisala prvu spravu,maly sa mi zobudil 😮 mal zapchaty nosik,takze je to jasne,ide nanho choroba,to bude zas tyzden 😢 😦

• neboj zvládnete to. 😉 Ja som si pr tom mojom neužil aveľa romantiky. On proste nie je taký typ. 😠

Dobre idem do hajan, lebo zajtra chceme isť na kupko, tak aby som vstala. 😃 Dobrú nocku.

• dobru noc a uzi si kupko,tu akurat zacolo byt skaredo,asi preto,ze mame z muzom konecno volno 😐

• Dobrý večer dievčatá a chlapec!
    ako oficiálne som vás oslovila 🤔

krke: v piatok som už 10:30 cestovala do ZV, tak ak si išiel neskôr cez Mýtnu a Lovinobaňu, tak som to nepočula 😒 . Musíš ísť ešte raz 😉

Sunny: tak chodôbka nejaká ide na drobca? 😞 Tak veľa energie Ti prajem

Lucka: tak máte druhé medové týždne teraz, však?

V piatok som si kúpila samodržky - hnedé na skúšku. Večer som ešte robila torty tak som si ich dala, že ako sa budem v nich cítiť, ale fajn to bolo. Nešúlali sa mi dole. Sa mi to zarylo do stehien a už to nešlo. Monika keby si mala na stehnách trochu sadla, tak by sa Ti to ani Tebe nezošuchlo 😃

• No zdravím Vás dievčatá a chlapec. V prvom rade sa chcem ospravedlniť, že som sa dlho neukázala, ale vo štvrtok som mala tie promócie a v piatok, keď som chcela čo to napísať, nešiel net 😠 . No a potom na obed som už odchádzala na Ružinú, boli sme na chate 🙂 . No a dnes som sa tešila, kedy budem môcť konečne napísať.
    Áno Lucka, môže byť, že nás videl na golfe, veď to bol významný deň 😵 . Teda, Jardo nám hneď volal, že sa ani po Detve neobzeráme 😃 , keď sme na golfe 🤔 .
    Zunka, nieje pravda, že keby mala Monika viac sadla, samodržky by držali...ja sadlo mám a nedržali 😠
    Lucka a ďakujem, že si myslela na mňa 😉 . Veď včera nás bola Mirka s Jardom pozrieť na chate, tak vravela, že si ma spomínala 🙂 .

A na koniec...môžem sa Vám s niečím pochváliť? 😵 (počkám si na odpovede 😃 )

• iwkaaa: vari sa stalo to čo si myslím????? nejaký prsteň, že by sa objavil????????????????

a fotil brat na tých promóciách? Máš foto už v počítači?

• ahojte, ivka no neviem radšej sa ani nechvál. my to vlastne ani nechceme vedieť, že zunka. nas to vobec ale vobec nezaujíma. 😦
    Ale niééééééééééééééééééééééééééééééééééééé, jasné rýchlo sa chvál lebo ak to je to čo si myslím tak ... 😃 😃 😃 Tak už nevyspávaj a šup chváliť sa. 😵

• ivka a hlavne sa skús pochváliť do 8:00 lebo potom mám službu na front office /t.z. na vrátnici/ a tam nie je net. 😠 Dnes zase bude absťák. 😃

• No tak baby som si pokecala s vami. 😠 😦 Ja už musím bežať na tu vrátnicu. Ale cez obed som tu ako na koni. A možno ked pojdem na WC tak sem nenápadne skočím. 😃 Ja som tak zvedavá na ivku. 😬 😃
    Tááááááááák sa mi nechce na tu sprostú vrátnicu. 😞

• Lucka: tak veľa pi, aby si chodila často na wc 😃 a mohla sem kukať

Iwka: ak nevstaneš do pol hodiny, tak Ťa idem prezváňať mobilom 😠

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Château Šarkan
    Nové Zámky
    Nádherný priestor na svadby,obrady,rodinné oslavy,krsty v krásnej rozprávkovej záhrade.Rezervácie prijímame +421918834991, helenka@weddingperfect.sk

Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov