Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014123400
  • No a Vy ste kde? 😠 😃
    Ja už pomalý musím ísť a nestihli sme ani pokecať 😞 .

• http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=184185&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
    Babenky, vedeli by ste mi niektorá vytlačiť tento obrázok? Lebo moja mamina - tlačiareň 😃 má dva týždne dovolenku a doma mi tlačiareň nefunguje. Potrebujem tak do budúceho týždňa.

• A ako vidím, píšem si tu sama 😃 .
    Tak sa majte krásne, veľmi sa nenarobte v tých páľavách 😛 a pekný deň...papa 😵

• Sponzor fóra
  • no tak som ta ivka nestihla. Kecala som s kolegynami. 😃 No a ty už zrejme sedíš na nechtoch. Tak sa zajtra držkaj a pekne si tento významný deň uži.

• Lucka: BeBe keksy ja dávam kakaové - a oni odmeknú, tak sa to pekne krája. A želatína granulková je v priesvitnom sáčku s nejakým modro-žltým alebo zeleným nápisom. Je to malý sáčok stojí okolo 20,-Sk a tá želatína je granulovaná a taká do žlta. V markete to kupujem. No tú tortu musíš nechať stuhnúť vo forme v chladničke pár hodín - najlepšie od večera do rána.
    Ja som navrch dala ešte ovocie + želatínu, ale ty tam tú želatínu na vrch už nemusíš dávať, posyp to grankom alebo kakaom a kúp šlahačku v spreji a keď odkrojíš kusok tak naň ešte s tou šlahačkou možeš dať takú ďobku a na ňu jahodu, alebo ríbezlie.

Iwka: idem kuknúť čo to chceš vytlačiť, no ako Ti to potom doručím?

• díky zunka za cenné rady. Som zvedavá ako to dopadne a kde zoženiem jahody ked je už po sezóne.

ivka ja mám len čierno-bielu tlačiareň v robote tak neviem či ti to stačí aj tak. Ale doma máme farebnú len neviem kedy pôjdem domov /do zvolena/ 🙂

• Iwka: ja mám v robote tiež len čierno-bielu. Ale v očovej je aj farebná, no neviem či tento víkend tam pôjdem. Ak by som išla, vytlačím Ti to a keď v nedeľu pôjdeme domov, tak sa môžme zastaviť v DT a dám Ti to -ak teda pôjdem.

Lucka: tak použi červené ríbezlie, alebo kúp jahody- v metre mali.

Lucka, Monika: gabika Vám dala aj album? aké rozmery fotiek máte? je to viac ako 10x15, asi to máte 13x18.

• zunka ale ked drahý má rád jahody. Ale ked ich nezoženiem tak nebudem nať na výver. 😞 Ja ani neviem aký to je rozmer ale sú dosť velké. asi 13x18. A album dala ona. Vlasne len ho pre nás kúpila a my sme ho zacvakali. 😃

• a koľko stál ten album u nej? Ja by som si možno kúpila, keby sa mi v meste nejaký páčil. Prosím odmeraj ich doma 😬

• cafte kocky 😃
    lucka tak vrla stastia pri ,,peceni,, 😉 ide yt aj daky program na vecer?akoze mu otvoris v zupane a tak 😛
    jedna babula tu pusila,ze chcela svojho prekvapit,tak dala vsade sviecky,rom.hudba a on ked prisiel hovori jej-,,co ,niekto zomrel,,? asi by som ho poslala........... 😶 😵

• Tak neviem ani to kolko stál. Možno monika bude vedieť. My sme dostali ako dar ešte jeden ale je taký samolepiaci a len na 40 fotiek tak sme si radšej dali gabike kúpiť ešte jeden. A tento použijeme na fotky z kostola a hostiny.

• sunny v župane to nebude kedže ho bude vítať aj svokra. Keby sme už mali všetko valstné tak mu určite nejaké prekvapko urobím. 😵

• Lucka: už Ťa vidím v tom sexi prádelku a Maja ako vchádza do izby aj s ocom 😃 a za nimi mama(teda tvoja svokra)

• no teda zunka to sú predstavy. 😒 😃 To je nevýhoda spoločného bývania. 😦 Fakt som nad takým prekvapkom romýšlala ale potom som sa ho z bezpečnostných dovodov vzdala. 😃

• ale može si za to majo. Ten chcel bývať s rodičmi. Večer mu do detailov porozprávam, čo som mu chcela pripraviť ale kedže bývame s jeho rodičmi tak to nešlo. A nech si bije hlavu o stenu. 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • lucka: zajtra máš dovolenku?

• chudak chlap, 😉
    vcera tu bola moja dobra kamoska,cez vikend sa s nou rozisiel boyfriend,chuuda plakala,po 2 rokoch,dali sme si vino,ale vyzerala biedne 😐

• sunny: to chudák chlap patrilo Majovi -Luckinmu mangelovi? Aj ja si to myslím, ...ho dnes pretrhne 😃

• hej zunka,patrilo to jemu 😃 za to,co lucka napisala,ze mu povie co vsetko by mohli spolu robit,ale bohuzial to musia odlozit na neurcito kvoli pritomnosti rodicov 😴
    mozno kvoli tomu zarezervuje holiday 😎

• Ja som chcela bývať sama ale on nie. Tak nech teraz trpí. 😃 😃 😃 Juuu ale aj tak sa nanho strašne teším. 😵

Ano zajtra si beriem dovolenku. A ci ho pretrhnem? Tak to ešte neviem. podla toho čo donesie. 😃 Včera mi písal že mi chce kúpiť originál taliansky dres. Juuu ale som rada. Jupííííííííííí 😠 😠 Mám to za romantika, že?

• Tie fotky sú rozmer 13x18 a album bol tuším za 200 Sk.
    Ivka, ja Ti to môžem vytlačiť. A ako Ti to doručím? Prípadne mi napíš Tvoju adresu do IP a pošlem to poštou.

• v piatok alebo sobotu idem do ZV, kde je tam nejaký značkový šport - nike, adidas?

• baby jupííí práve nám bol říďo povedať že končíme namiesto o 17:00 o 15:30 koli teplu. teším sa. aspoň budem mať viac času na tu tortu. 😃

• aj mne by to mohol prísť povedať, ale nie o 15:30 ale 12:10

• tak ja by som to 12:10 nestihala lebo som si objednala pizzu a to by mi ju už nestihli doniesť. 😃 ale takých 13:10 by som brala. 😃

• Ahojte, už som tu 😉 ,
    nechty sa vydarili, som spokojná 😵 . Veď zajtra má brat za úlohu fotiť, fotiť a fotiť, tak potom už sa hádam aj mne podarí album. No možno mne nie, ale Zunka 😉 bude mať úlohu. Hmm, Zunka? 😉
    Monika, ak budeš taká dobrá, tak Ťa poprosím vytlačiť ten obrázok. Adresa v IP 😉 . Zoberiem Ti za to veľké pivo 🙂 .
    Lucka, potom tú tortu aj odfoť 😛

• Iwka: tak nech ti odfotí aj účes, makeup zo všetkých možných strán, nechty, topky - proste všetko, všetky maličkosti naokolo
    Teším sa na tú prácičku 😉

• a s tou pizzou sa nepodelíš Lucka?
    už hodinu je ticho,možno si objednala dve 😵

ja som si včera večer urobila karfiolovú polievočku, ale som ju už nejedla(cica nežer) a tak sa teraz na ňu tak teším
    Iwka: trošičku oleja+ nastruhaná mrkva - chvílku opražiť, zaliať vodou, hodiť tam všetku možnú zeleninu, koreniny, vegetu a je. 😉

• Zunka: jasnačka, budú to detaily. Ja sa tiež už teším, ale na tú hotovú prácu 🙂
    Mňam, musím to vyskúšať, tú polievočku, ale aj tak si to najprv prepíšem do zošita. Bujón si nedala? 😉

• nie bujón nie, ale môžeš dať a nemusíš sa tak trápiť s vytváraním chute rôznymi koreninami. Daj ho tam keď dáš vodu.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov