Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
No a Vy ste kde? ]-( :-D Ja už pomalý musím ísť a nestihli sme ani pokecať :-( .
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... Babenky, vedeli by ste mi niektorá vytlačiť tento obrázok? Lebo moja mamina - tlačiareň :-D má dva týždne dovolenku a doma mi tlačiareň nefunguje. Potrebujem tak do budúceho týždňa.
Odpovedať
Profilova fotka
A ako vidím, píšem si tu sama :-D . Tak sa majte krásne, veľmi sa nenarobte v tých páľavách :-p a pekný deň...papa x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak som ta ivka nestihla. Kecala som s kolegynami. :-D No a ty už zrejme sedíš na nechtoch. Tak sa zajtra držkaj a pekne si tento významný deň uži.
Odpovedať
Lucka: BeBe keksy ja dávam kakaové - a oni odmeknú, tak sa to pekne krája. A želatína granulková je v priesvitnom sáčku s nejakým modro-žltým alebo zeleným nápisom. Je to malý sáčok stojí okolo 20,-Sk a tá želatína je granulovaná a taká do žlta. V markete to kupujem. No tú tortu musíš nechať stuhnúť vo forme v chladničke pár hodín - najlepšie od večera do rána. Ja som navrch dala ešte ovocie + želatínu, ale ty tam tú želatínu na vrch už nemusíš dávať, posyp to grankom alebo kakaom a kúp šlahačku v spreji a keď odkrojíš kusok tak naň ešte s tou šlahačkou možeš dať takú ďobku a na ňu jahodu, alebo ríbezlie. Iwka: idem kuknúť čo to chceš vytlačiť, no ako Ti to potom doručím?
Odpovedať
Profilova fotka
díky zunka za cenné rady. Som zvedavá ako to dopadne a kde zoženiem jahody ked je už po sezóne. ivka ja mám len čierno-bielu tlačiareň v robote tak neviem či ti to stačí aj tak. Ale doma máme farebnú len neviem kedy pôjdem domov /do zvolena/ :-)
Odpovedať
Iwka: ja mám v robote tiež len čierno-bielu. Ale v očovej je aj farebná, no neviem či tento víkend tam pôjdem. Ak by som išla, vytlačím Ti to a keď v nedeľu pôjdeme domov, tak sa môžme zastaviť v DT a dám Ti to -ak teda pôjdem. Lucka: tak použi červené ríbezlie, alebo kúp jahody- v metre mali. Lucka, Monika: gabika Vám dala aj album? aké rozmery fotiek máte? je to viac ako 10x15, asi to máte 13x18.
Odpovedať
Profilova fotka
zunka ale ked drahý má rád jahody. Ale ked ich nezoženiem tak nebudem nať na výver. :-( Ja ani neviem aký to je rozmer ale sú dosť velké. asi 13x18. A album dala ona. Vlasne len ho pre nás kúpila a my sme ho zacvakali. :-D
Odpovedať
a koľko stál ten album u nej? Ja by som si možno kúpila, keby sa mi v meste nejaký páčil. Prosím odmeraj ich doma :-N
Odpovedať
cafte kocky :-D lucka tak vrla stastia pri ,,peceni,, ;-) ide yt aj daky program na vecer?akoze mu otvoris v zupane a tak :-p jedna babula tu pusila,ze chcela svojho prekvapit,tak dala vsade sviecky,rom.hudba a on ked prisiel hovori jej-,,co ,niekto zomrel,,? asi by som ho poslala........... :-x x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak neviem ani to kolko stál. Možno monika bude vedieť. My sme dostali ako dar ešte jeden ale je taký samolepiaci a len na 40 fotiek tak sme si radšej dali gabike kúpiť ešte jeden. A tento použijeme na fotky z kostola a hostiny.
Odpovedať
Profilova fotka
sunny v župane to nebude kedže ho bude vítať aj svokra. Keby sme už mali všetko valstné tak mu určite nejaké prekvapko urobím. x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Lucka: už Ťa vidím v tom sexi prádelku a Maja ako vchádza do izby aj s ocom :-D a za nimi mama(teda tvoja svokra)
Odpovedať
Profilova fotka
no teda zunka to sú predstavy. :-S :-D To je nevýhoda spoločného bývania. 8-( Fakt som nad takým prekvapkom romýšlala ale potom som sa ho z bezpečnostných dovodov vzdala. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale može si za to majo. Ten chcel bývať s rodičmi. Večer mu do detailov porozprávam, čo som mu chcela pripraviť ale kedže bývame s jeho rodičmi tak to nešlo. A nech si bije hlavu o stenu. :-D :-D :-D
Odpovedať
lucka: zajtra máš dovolenku?
Odpovedať
chudak chlap, ;-) vcera tu bola moja dobra kamoska,cez vikend sa s nou rozisiel boyfriend,chuuda plakala,po 2 rokoch,dali sme si vino,ale vyzerala biedne :-|
Odpovedať
sunny: to chudák chlap patrilo Majovi -Luckinmu mangelovi? Aj ja si to myslím, ...ho dnes pretrhne :-D
Odpovedať
hej zunka,patrilo to jemu :-D za to,co lucka napisala,ze mu povie co vsetko by mohli spolu robit,ale bohuzial to musia odlozit na neurcito kvoli pritomnosti rodicov |-| mozno kvoli tomu zarezervuje holiday 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som chcela bývať sama ale on nie. Tak nech teraz trpí. :-D :-D :-D Juuu ale aj tak sa nanho strašne teším. x-) Ano zajtra si beriem dovolenku. A ci ho pretrhnem? Tak to ešte neviem. podla toho čo donesie. :-D Včera mi písal že mi chce kúpiť originál taliansky dres. Juuu ale som rada. Jupííííííííííí ]-( ]-( Mám to za romantika, že?
Odpovedať
Profilova fotka
Tie fotky sú rozmer 13x18 a album bol tuším za 200 Sk. Ivka, ja Ti to môžem vytlačiť. A ako Ti to doručím? Prípadne mi napíš Tvoju adresu do IP a pošlem to poštou.
Odpovedať
v piatok alebo sobotu idem do ZV, kde je tam nejaký značkový šport - nike, adidas?
Odpovedať
Profilova fotka
baby jupííí práve nám bol říďo povedať že končíme namiesto o 17:00 o 15:30 koli teplu. teším sa. aspoň budem mať viac času na tu tortu. :-D
Odpovedať
aj mne by to mohol prísť povedať, ale nie o 15:30 ale 12:10
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja by som to 12:10 nestihala lebo som si objednala pizzu a to by mi ju už nestihli doniesť. :-D ale takých 13:10 by som brala. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, už som tu ;-) , nechty sa vydarili, som spokojná x-) . Veď zajtra má brat za úlohu fotiť, fotiť a fotiť, tak potom už sa hádam aj mne podarí album. No možno mne nie, ale Zunka ;-) bude mať úlohu. Hmm, Zunka? ;-) Monika, ak budeš taká dobrá, tak Ťa poprosím vytlačiť ten obrázok. Adresa v IP ;-) . Zoberiem Ti za to veľké pivo :-) . Lucka, potom tú tortu aj odfoť :-p
Odpovedať
Iwka: tak nech ti odfotí aj účes, makeup zo všetkých možných strán, nechty, topky - proste všetko, všetky maličkosti naokolo Teším sa na tú prácičku ;-)
Odpovedať
a s tou pizzou sa nepodelíš Lucka? už hodinu je ticho,možno si objednala dve x-) ja som si včera večer urobila karfiolovú polievočku, ale som ju už nejedla(cica nežer) a tak sa teraz na ňu tak teším Iwka: trošičku oleja+ nastruhaná mrkva - chvílku opražiť, zaliať vodou, hodiť tam všetku možnú zeleninu, koreniny, vegetu a je. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka: jasnačka, budú to detaily. Ja sa tiež už teším, ale na tú hotovú prácu :-) Mňam, musím to vyskúšať, tú polievočku, ale aj tak si to najprv prepíšem do zošita. Bujón si nedala? ;-)
Odpovedať
nie bujón nie, ale môžeš dať a nemusíš sa tak trápiť s vytváraním chute rôznymi koreninami. Daj ho tam keď dáš vodu.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?