Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014123400
  • ahojte, no môj víkend bol oddychový a pohodový, ale asi posledný taký za najbližšie obdobie
    v sobotu som sa napapkala, vytancovala, spotila sa ako kôň alebo aj dva, vyšantila, vybláznila,.....v nedelu prespala, no a dnes tvrdá realita 😠

• veru tvrdá realita. 😦 už si ani nepamätám kedy naposledy sa mi chcelo isť rano do práce. Vlastne ani neviem či to niekedy bolo. 😃

• Lucka: a tú kuchyňu myslíš, že poskladajú za jeden deň?

• Sponzor fóra
  • myslela som si že hej ale známej ju skladali od rána do večera a mala ju menšiu. A ked prihliadnem na rovnosť našich stien tak neviem neviem. 😐 Ale dúfam.

• no u nás doma to trvalo viac dní, takže sa priprav aj na takú možnosť, aby si potom nebol av šoku. Ale možno to u vás pôjde superne a na obed už navaríš aj nejaký segedín 😃

• Ahojte, konečne sa môžem pripojiť hneď z rána 😵 .
    Lucka, ja len tak, že si napísala, že poznáš len Janku 😃 😃 😃 .
    Super, musíš byť rada, keď po toľkom čase sa dočkáš kuchyne, však? 😉
    Zunka, do koľkej ste oslavovali? To vyzerá na neskorú 😎

• iwka: skôr na skorú rannú 😎 😛

• Zunka, jasné, zle som sa vyjadrila 🙂

• júj, musím ísť pracovať 😠 , no to je strašné

• jeeeeeejda. Ivka soráááááč. Jasné poznám janku a ešte teba. 😬 😃 Vobec nechápem ako sa to mihlo stať. 😃 Takýto strašný omyl. 😃

• Zunka, Ty a pracovať? To k sebe ani nejde 😃 😃 😃
    Lucka, kde sa skrývaš? 🤔

• tu som tu. si ma predbehla s príspevkom. 😠 😃

dnes neopatruješ?

zunka nestraš. Ja už cez víkend chcem riadiť novú kuchynu. 😵

• Lucka, neboj budeš. Práve som Ti to predpovedala 😃 😃 😃
    Idem opatrovať, ale asi len na dve hodinky, tak o pol hodinu sa vyparím stadeto a rýchlo sa vrátim 🙂

• ivka a kedy sa stahujete do svojho hniezdočka lásky. 🙂

• Lucka, od 15. augusta bude plynúť zmluva, tak neviem či presne na dátum, alebo aj skôr 🙂 . Mohli by aj skôr, ja chcem už maľovať 😵 😵 😵 . Júúj, sa teším. Keď sa pozriem na ten nový panelák, presne oproti nám, naši ma budú špehovať 😃 .

Lucka a Vy sa snažíte o baby? 😵

• Sponzor fóra
  • tak to budeš mať teda riadny dozor. 😃

ano cez víkend sme sa už poctivo snažili, tak uvidíme. tak velmi velmi velmi by som chcela aby to tentoraz vyšlo.

• Lucka, tak Ti veľmi, veľmi držím palce, aby Vám to vyšlo 😉 . Ja sa modlím, aby u mňa nie 🤔
    Tak ja idem, ale prídem 😃 . Dúfam, že dlho sa nezdržím 🙂

• ivka a nechceš nám niečo povedať? 😃 zeby si mala podozrenie že si tehu? 😕

• Lucka, niéééé nechcem povedať nič 😃 . Neviem, čakám a čakám, uvidím vo štvrtok, najneskôr v piatok 🤔 . Dúfam, že nieeee, lebo sa zbláznim 😠 . Teraz už fakt bežím, keď prídem, dokončíme tému 😉

• pánečku to sú veci. 😃 vidíš, niekto sa ide zblázniť že to ešte nechce a niekto že to nejak nevychádza. 😠 😃 A čo by sa také strašní stalo. byt máte, dokonca aj skoro zariadený, prax s opatrovaním tiež a zásnuby boli a svadbu stíhate ešte na jeseň. Som ti to ale pekne zorganizovala? 😃 A možno budeme spolu kočíkovať. 😃 A prečo máš také podozrenie, mešká ti to?

• jeee iwus 15.augusta su moje meniny, a nase vyrocie stretnutia z mojim muzom 🙂
    baby maly ma dnes nechal spat do 8.20 jeee sirupcek zabral 😉
    dnes zacinam o 10-uf muz mat problem vstat 😦 vcera mal trosku problemy v praci,skoro zmlatil druheho barmana,lebo bolo vela ludi a on sa vyparil a nechal vseyko na muzovi-uz mu to hovoril zopar krat,ale vzdy to robi,no a vcera sa neudrzal 🤔 😃

• vidíš sunny drobec vie že mamina je unavená a že si potrebuje pospať. 😃 tak ti prajem pekný pracovný deň. 🙂

• dik lucka 😵 fakt sa citim lepsie 😉
    som rada,ze mate uz kuchynu finish,dalo vam to zabrat 🙂

• Dobre ranko,
    no tak ja som bola v sobotu na svadbe,bolo fajn.uz nech mam tu moju za sebou.Prave vcera som ziskala Vajnorsky kroj,je krasny,v tom budem mat vykrucanku. 😉

• moca,aj ja by som chela kroj na mojej slovenskej svadbe,kde sa to da zohnat?A ani nemam predstavu aky je vajnorsky,a aky je iny 🤔

• my ho mame v rodine,take dedicstvo z maminej strany.Vajnory je dedina pri BA.Pracujem na tom aby som si jeho foto dala do albumu,tak ked tam dude napisem 🙂

• ahoj moca. Ja som kroj nechcela aj ked svokra bola s toho smutná. Ale nevedela som si seba jednoducho v tom predstaviť. Nikdy som to na sebe nemala a cítila by som sa v tom blbo. 😬
    tebe sa sunny patrí dať si kroj aby manželova rodina vyvalovala oči. 😃

• Ja som sa s toho vcera riadne vytesovala,je to parada,chcela sm to odzaciatku,ten kroj co mam vysivala a cely sila mija prababka. 😉 Takze sa vsetci z tohatesia,ze sa po 20 rokoch prevetra 🙂

• no lucka ja ten kroj aj chcem,hlavne muz,pripada mu to starsne sexi 😵
    ale kde sa to da pozicat?
    moca daj foto,chcem vidiet ten tvoj kroj 😉

• no mamo by to tam uz byt,tak si to mrknite 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov