Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014123400
  • no moca pekne,len pre mna a mojho muza malo sexi,prilis dlha sukna 🙂 ale inac ten klobucik wow to som este ani nevidela,velmi zaujimave 🙂
    babule padam do prace pa 😎

• moca no téééda, to si na tej fotke ty?

• ano som to ja,vyzeram tam ale 🙂 ,teraz som si ale vsimla,ze zasterku mam naopak,cize vysivka je z druhej strany 😐 ,zajtra ficim uz do Rakuska tak tu nebudem 😞 ale vraciam sa 14.8.tak by sme sa mohli stretnut,ak sa vam bude dat 😎 .

• Sponzor fóra
  • jasné stretko može byť. Aj janka by už vtedy mala mať fotky a porozpráva nám dojmy zo svadby. 🙂 Tak to potom máš už len za pár. 😉 Joooj brala by som ešte raz sa vydávať. Bolo to super.

• Ked sme boli teraz v sobotu na svadbe,ubehlo to strasne rychlo 🙂 ani som si to neuvedomila a bolo po tom 🤔

• veru celý ten den ubehne strašne rýchlo. clovek sa na to teší roky a potom za pár hodím je to fuč. Ale aj tak ten pocit stoji za to. Len keby sa to dalo zopakovať.

• moca už som sa ta to raz pýtala ale neodpovedala si mi, nepoznáš náhodou janku chamulovú, robila tiež na kováčke.

• jasne,poznam.ona robila na vyrivke.taka mensia postavicka,vtedy mala tmave polodlhe vlasy 🙂

• to je ona. Tak aj janka sa vydáva na budúci rok niekedy na jar. Ešte romýšla nad dátumom.

• myslim,ze mala uz vtedy dlhorocneho priatela.

• Ahojte, už som doma 😉 ,
    Moca, aká si zlatučká v tom kroji 🙂 , sa ale zapotíš pri vykrúcanke, pri toľkých vrstvách 😎 .
    Ozaj, ešte nevedia Šuflovci termín? 😉

• moca to ešte asi nebol tento. Tohto má tak tretí rok. Je to hokejista. teda teraz už bývalí.
    ivka tak tebe už padla. o hodinu a pol aj mne.Suflovci su teraz na dovolenku v chorvátsku. a termín ešte nemaju. ale zrejme jun alebo potom september.

• Lucka, on končí s hokejom? 🤔 . Lebo túto info ešte nemám 😃
    Keby bola tá terajšia pracovná doba aj na stálo, to by sa žilo, čoo? 😵

• nie myslím že už nehrá hokej za peniaze, že sa už tým neživí. 😉

• aha 🙂
    Lucka, nejdeš dnes obedovať? 😛

• Sponzor fóra
  • práve bežím na obed. Vlastne ani nie tak na obed ako kupiť nejaký dezert a kvety starkej. ešte na Annu. 😬 😃 nikam neodchádzaj, o chvílu som späť!!!! 😃 😃 😃

• To bol rozkaz? 😃
    Tak dobre, som tu 😉

• tak som späť. 😃 fuuuj vonku je riadne dusno. 😠

• Lucka, už som sa nevedela dočkať 😠 😃

• pánečku ty si ma fakt zobrala doslova. 😃 Fíííha aspoň niekto ma berie vážne. 😃

• Lucka, ja som to myslela vážne 😃 .

• Dobre Lucka, idem robiť niečo užitočné, žehliť 😠 . Táák sa mi nechce. Papapa

• ahoj, ja našťastie ešte nemám žehličku. 😃
    Dnes máta náročný deň. po robote ideme doplatiť kuchynu, kupiť chladničku a umývačku, dres a batériu do kuchyne, farbu na steny do obývačky a isť gratulovať starkej. Fuuu dufam že to všetko stihneme. 🙂

• tak ja sa musím pochváliť, dnes sme kupili chladničku aj umývačka a som veeeeeelmi rada. 😵 a kupili sme aj farby na steny do všetkých izieb. Dufam že budem viac spokojná ako s kuchynou.

• Lucka: a aká značka je tá chladnička a umývačka?

a kde podľa Vás je vo ZV najlepšie zlatníctvo(obrúčky) - tým najlepšie myslím tak trochu najlacnejšie 😉

• zunka umývačka je Bosch a chladnička elektrolux.

Podla mna je najlacnejšie a zároveň aj dobré zlatníctvo vedla priora, tam kde sa pradáva točená zmrzka. Mám s tade obrúčky aj ja aj monika /ktorá sa už mimochodom dlho neozvala 😠 / a posôala som tam aj kamošku a aj ta si tam vybrala. 😉

• Lucka: a koľko stáli vaše obrúčky, ak to nie je tajné. To v tom akoby dvore myslíš?

• ano v tom dvore. a stáli 6500 Sk. 😉 Akú máš predstavu o obrúčkach?

• Lucka, to jedna alebo spolu? Ja by som chcela kombinované biele a žlté zlato. No najradšej celé biele, ale prsteň mám žltý s bielym, tak aby sa hodili aj k prsteňu a aj ku striebru, ktoré nosím (zlato vôbec).

• samozrejme za obe. Tá kamoška si teraz tam kupila kombináciu bieleho a zltého zlata.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Je našim želaním aby sa všetky momenty Vašej svadby niesli vo výnimočnom štýle. Nezabudnuteľné okamžiky začínajú od momentu zasnúbenia až po Váš deň D
    Váš deň urobíme nezabudnuteľným!!!!!
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov